Jump to content

blazej

Użytkownik
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

About blazej

Informacje

 • Imię
  Błażej
 • Auto
  Honda Accord VIII
 • Lokalizacja
  Poznań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

blazej's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • Collaborator Rare
 • First Post Rare
 • Week One Done
 • One Month Later
 • One Year In Rare

Recent Badges

0

Reputation

 1. Tak, sprawdzam od soboty :) Na razie idealne warunki pogodowe więc wszystkie siedzą jak szalone.
 2. Przesyłam małe porównanie SG B2B, Perla i Megsa, które popełniłem - może komuś się przyda.
 3. Używałem tych wszystkich środków do owadów ale idą jak woda a szczerze mówiąc przy dobrym ciśnieniu większej różnicy nie widzę - zrobię sobie chyba roztwór wody z aktywną pianą do tego butelka z pianującym atomizerem i to załatwi sprawę.
 4. Szkoda że nie mają próbek, tak jak np. Perl.
 5. Szukam dressingu do opon, niezbędne wymagania: - żel/mleczko ( aplikacja pędzlem/gąbką ) - efekt mat/satyna - długi efekt Mam Black Water, Endurance i Perl. Pierwszy traktuję w tej chwili bardziej jako qd do opon, Perl niestety za szybko u mnie znika ( nie wytrzymuje nawet tygodnia ), Endurance póki co najlepiej mimo że na początku się świeci, ale na następny dzień jest idealnie. Z opinii najbliżej skłaniam się ku SG B2B.
 6. Koncentratem robiłem pierwszy raz, przy myciu auta co weekend, w tym szczotkowaniu opon, bez sensu.
 7. blazej

  Zapachy do autka

  Próbował ktoś jakiegoś elektrycznego zapachu do gniazdka, typu dyfuzor?
 8. Testuję Perla bez rozcieńczenia na oponach i o ile wygląd jest ok to trwałość słaba, po tygodniu nie było po nim śladu. W ostatni weekend nałożyłem na przednie koła Perla, a na tylne Endurence, który po 1-2 dniach już tak nie błyszczy,, zobaczymy który dłużej pociągnie.
 9. blazej

  Zapachy do autka

  W sezonie jesienno-zimowym taki zapach jest wyczuwalny spokojnie dwa miesiące. Latem przy chłodnych nawiewach działa zdecydowanie słabiej, ale to też kwestia indywidualna. Zapas nie różni się trwałością od zestawu startowego, po prostu raz kupujesz zestaw startowy z drewienkiem/plastikiem który najbardziej Ci się podoba, a potem uzupełniasz wkłady.
 10. Czy po wprowadzeniu przez Work Stuff nowej wersji swojej torby, lepiej dopłacić do nowej która różni się siatkami, miejscem na pędzle i dodatkową kieszenią, czy wręcz przeciwnie - skorzystać z lepszej oferty cenowej na poprzednią?
 11. blazej

  Zapachy do autka

  Wszystkie zapachy Vinove mają długą trwałość, ale jest jeden szkopuł - najlepiej spisują się w momencie, gdy z kratki leci ciepłe powietrze, które podgrzewa ten polimer i dodatkowo uwalnia aromat. Ogólnie moje ulubione zapachy od nich do London/Rome/Indianapolis, przy czym ten ostatni to mój faworyt i nieźle spisuje się też latem.
 12. @AreK - pw, byłbym zainteresowany.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.