Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, bibik2 napisał:

Cześć. Chcę kupić Quick Detailer który jest bajecznie prosty w aplikacji i praca z nim to sama przyjemność. Coś tam zaradzicie droga społeczności?

Jesli priorytetem ma byc aplikacja to Infinity wax Rapid detailer 😉 on sie sam naklada wlasciwie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Cześć. Chcę kupić Quick Detailer który jest bajecznie prosty w aplikacji i praca z nim to sama przyjemność. Coś tam zaradzicie droga społeczności?

FW Botox, SSW, GS Show Detailer, Elite Quick Detailer.

Wysłane z mojego IN2013 przy użyciu Tapatalka
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, gemaro napisał:

FW Botox, SSW, GS Show Detailer, Elite Quick Detailer.

Wysłane z mojego IN2013 przy użyciu Tapatalka
 

Ani show ani ssw nie zachwycają aplikacja.

Prostaf Water golf/protect. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Godzinę temu, bibik2 napisał:

Cześć. Chcę kupić Quick Detailer który jest bajecznie prosty w aplikacji i praca z nim to sama przyjemność. Coś tam zaradzicie droga społeczności?

Deturner Zołty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gemaro napisał:

Show dla mnie jest tak łatwo aplikowalny jak botox. Nie miałem z nim żadnych problemów. A SSW mazał się tylko na bardzo rozgrzanych lakierach.

Z Show Detailer nie wolno przedobrzyć z ilością, inaczej powodzenia go dotrzeć. Też istotna jest wilgotność. 

SSW natomiast jest tępawy i przyciąga mocno kurz. 

Z bezproblemowych prostych QD to good stuff gloss detailer, ewentualnie Ech2o który cenowo jest niepokonalny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, gemaro napisał:

Show dla mnie jest tak łatwo aplikowalny jak botox. Nie miałem z nim żadnych problemów. A SSW mazał się tylko na bardzo rozgrzanych lakierach.

Show to w ogóle nie powinien być nazywany qd 😉 to qw bez trwałości. Taki tani Field głaze nastawiony na look.

Ssw tepawe w aplikacji.

Oba są okej ale nie jest to wysoka półka ppz.

Wspomniane echo, wolfgang też easy, prostafy. Można o fukupika też pomyśleć ale to już oczko niżej mimo wszystko. Koledzy pewnie wyciągną z kapelusza jeszcze szereg innych produktów. Mnie miło zaskoczyły dwa ostatnie nabytki od poorboysa i fk ale to jeszcze z pół butelki muszę przelać żeby coś więcej powiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, bibik2 napisał:

Cześć. Chcę kupić Quick Detailer który jest bajecznie prosty w aplikacji i praca z nim to sama przyjemność. Coś tam zaradzicie droga społeczności?

Cieszę się że tak droga społeczność chętnie wskazała produkty. Czyli nawiązując do mojego tematu wskazaliscie botox, Deturner Zołty, Good Stuff Gloss. Echo2, Infinity wax Rapid detailer, co z tego będzie najbardziej przyjazne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem każdy jeden zrobi to co do niego należy. Tu nie ma cudów, kup jeden z wyżej wymienionych, wypsikaj i kup inny bo tak to sie zaczyna. Kolejnej butli nie skończysz, a już bedziesz przegladac sklepy za czymś nowym 😂 chyba każdy tu tak zaczynał i niestety szybko wpaść w nałóg.... 🤙😉

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bibik2 napisał:

Cieszę się że tak droga społeczność chętnie wskazała produkty. Czyli nawiązując do mojego tematu wskazaliscie botox, Deturner Zołty, Good Stuff Gloss. Echo2, Infinity wax Rapid detailer, co z tego będzie najbardziej przyjazne?

Testowalem wszystkie z wymienionych,wszystkie sa "przyjazne" Rapid detailer da Ci tez fajne hydro czego reszta nie daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Show to w ogóle nie powinien być nazywany qd to qw bez trwałości. Taki tani Field głaze nastawiony na look.


Az dzisiaj odkopalem buteleczke z Showem, sprawdzę na dniach bo leży u mnie trochę i dawno się nim nie bawiłem. A na czarnym lakierze to w ogóle, więc teraz będzie miał pole do popisu.

A tak przy okazji, co myślicie o koncentracie ech2o? Koncentracja tego produktu to jakiś kosmos, jestem pewny że całego nie zużyje ale z ciekawości - warto się nad nim pochylić?


Wysłane z mojego IN2013 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, gemaro napisał:


 

 


Az dzisiaj odkopalem buteleczke z Showem, sprawdzę na dniach bo leży u mnie trochę i dawno się nim nie bawiłem. A na czarnym lakierze to w ogóle, więc teraz będzie miał pole do popisu.

A tak przy okazji, co myślicie o koncentracie ech2o? Koncentracja tego produktu to jakiś kosmos, jestem pewny że całego nie zużyje ale z ciekawości - warto się nad nim pochylić?


Wysłane z mojego IN2013 przy użyciu Tapatalka
 

 

U mnie też show nie ma wiele roboty 🙂 na plus maskowanie, zapach. Konsystencja gęstsza, aplikacja raczej na dotarcie drugim ręcznikiem. Dziadzia w ogóle z pamięci sugerował aplikowanie go aplikatorem. Dosyć szybko odparowuje. Ogólnie taki nie QD. Look woskowy, przyciemnienie, ale bez jakiejś premium głębi. Na ciepłe czy czarne lakiery bez korekty bardzo spoko. Jak dla mnie to produkt komponowany pod zloty i auta ze średnim stanem lakieru.

Jak się pojawią w ofercie kup przy okazji ech2o 50ml sampla akurat będziesz miał litr QD. Jak nie zamierzasz używać jako rinslesa/waterlessa to pół litra overkill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, bibik2 napisał:

Cześć. Chcę kupić Quick Detailer który jest bajecznie prosty w aplikacji i praca z nim to sama przyjemność. Coś tam zaradzicie droga społeczności?

Przyjemnością jest poczytać ten wątek.

Na bank coś wybierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 12.09.2022 o 20:23, Tomek1419 napisał:

Jeśli o łatwość aplikacji chodzi to polecam qd od fireball pirouette. 

Na pewno nie jest to ppz, raczej z tych co trzeba jednak cos pomachac, ale nie jest bardzo upierdliwy. 

 

W dniu 13.09.2022 o 06:03, zwirek03 napisał:

ADS Bio Nano Pro 

Potrafi sie mazać niestety. 

Jak ma byc PPZ, to Koch FSE, Kenotek showroom mega przyjemny qd ktory daje fajne krople i super śliskość a kosztuje gorsze, CC Water gold, Tenzi RLS, Megs Ultimate jest bardzo przyjemny w nakładaniu i docieraniu 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.