Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
6 godzin temu, paki112 napisał:

Ktoś też tak miał? Wiadomo czy oprócz barwy właściwości produktu są zachowane?

 

Godzinę temu, Gold_Car napisał:

@paki112 nie trzymałeś go w nasłonecznionym miejscu?

@Manufaktura Wosku pisała już o tym w wielu wątkach na FB. Ten barwnik tak ma, traci kolor. Producent pisze, że produkt nie traci żadnych właściwości w działaniu.

Mój jest trzymany w ciemnej piwnicy i też zrobił sie prawie żółty więc słońce nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Manufaktura Wosku pisała już o tym w wielu wątkach na FB. Ten barwnik tak ma, traci kolor. Producent pisze, że produkt nie traci żadnych właściwości w działaniu.
Mój jest trzymany w ciemnej piwnicy i też zrobił sie prawie żółty więc słońce nie ma znaczenia.
Dokładnie. Mój też stoi w piwnicy i traci kolor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W wątku przewinęło się  mało informacji jeżeli chodzi o Meguiar's Gold Class High Gloss QD. Sorki za niezbyt dokładną fotkę (nie była robiona w tym celu, następnym razem zrobię je dokładniej). W marcu na auto nałożony wosk collnite 476s, teraz po myciu (nie każdym) ww. Meguiar's. Nie mam porównania niestety do innych środków, jestem w fazie analizowania tego wątku i wyboru czegoś innego jak skończę ten QD (na razie faworytem Elixir).   

 

 

IMG_20200813_162417.jpg

Jak widać, lustro jest konkret 👍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Soft99 opowiecie coś proszę o różnicach między wersjami fukupika qd w praktyce? Miałem stara fukupike była super kupiłbym po raz kolejny tylko nie wiem czy warto tą nowsza. Jak się mają to egga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@abcdsiwek piszesz że aplikacja 45 minut, dobrze rozumiem? fukupika 3mce była ppz totalnie i zwykle po osuszeniu auta dwie fibry 5-10 minut 😉 chcę ponownie kupić fuku i właśnie dumam 😉 nad twoim postem wołam @Soft99

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ale nie róbcie z tego uwag do produktu. Stara wersja fuku była ppz na poziomie water golda i ogólnie stawiałbym obok na półce. Fuku trwalsza i bardziej śliska a wg topowy look. Tyle. Każdy produkt można aplikować dowolnie spokojnie i długo 🙂 mam nadzieję, że nowa wersja zachowała podobny poziom aplikacji.

Raz jeszcze zawołam @Soft99 - coś się zmieniło w aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@abcdsiwek 45 czy 32 minuty na QD .. chociaż bardziej SD 😄 2 tygodnie temu aplikowałem FX Vision i z stoperem w telefonie, 2 fibrami w łapie wyszło dokładnie 16 minut xD a jakoś specjalnie się nie śpieszyłem 🙂 i faktycznie aplikacja Visiona fajna, choć 2 dni temu już tak fajnie nie było (atomizer padł .. najpierw jeden, potem drugi i po zrobieniu obu par drzwi, musiałem "klasycznie" powłokę nałożyć .. 

Aby nie było off-topu, polecam QD od Chemotion. Fajny zapach, aplikacja, taki .. klasyczny QD. Nie wróżę wielkiej trwałości, ale Waterspoty zdjął, a i fajnie wnęki drzwi pokrył. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.