Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

@analyzator no to wychodzi na to, że to Ty mi go podkupiłeś 🙂 z dnia na dzień zmienił się status na "chwilowy brak w magazynie" 😉 w między czasie kupiłem na allegro i okazało się że sprzedawca go nie posiada 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, mam szybkie pytanie odnośnie qd. Kupiłem niedawno botox i mam z nim trochę problem. Po umyciu i wytarciu samochodu spryskuję grubą mikrofibrę dość obficie qdekiem i rozprowadzam na danym elemencie. Niby prosta czynność, ale za każdym razem zostają smugi po tym i nawet dotarcie drugą stroną szmaty nie likwiduje ich całkowicie. Po wyschnięciu smug nie widać, ale zastanawiam się, czy ja coś robię nie tak, czy tak po prostu wygląda aplikacja tego specyfiku? 

I druga, mniej ważna rzecz. Czy atomizer dodawany do botoxa nie powinien generować chmurki? Ten który dostałem sika jednym strumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pyotrazz A co cię dokładnie interesuje ??

ENZO QD - Świetnie współgra z powłokami ( z woskami pewnie też, ale nie sprawdzałem). Nie zaburza hydro. Ładne kropelki. zrzut tez bardzo dobry, bo samoosuszanie po deszczu, jest bardzo dobre.

Aplikacja bardzo łatwa, śliskość, połysk i głębia. Przyciemnienia nie zauważyłem. Na szybach też świetnie działa. Usuwa świeże waterspoty.

Cały czas testuje i jestem bardzo zadowolony. Powoli dochodzę do wniosków, że to może być dobry konkurent do Water Gold 😄  

 

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pyotrazz napisał:

.Maskuje coś jak Elixir czy nie? 

To pięknie podbije ci Visiona 😉 bo też go mam na lakierze. Czy maskuję, to nie wiem. Nie sprawdzałem. Raczej nie

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, david2888 napisał:

@Streat od Karola z AutoNaBlask, ale chyba obecnie nie ma już na stanie. Możesz pisać bezpośrednio do ENZO przez fb

Ja do nich pisałem to jest w ANB, Car House i w Clinic 4 Car ale u tych ostatnich na ich stronce nie widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2020 o 15:55, KUBA46 napisał:

@jaypablo oj jak w środe była aplikowana to nie da rady 😕

Tak serio, to możesz. On nie wnosi za dużo od siebie. Takie typowe qd do miziania po myciu.

W takim razie dzisiaj umyje auto. A jaki qd najlepiej polecasz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
24 minuty temu, analyzator napisał:

@Domel Ty! 😄

 

9 minut temu, menior napisał:

Samego produktu nie znam ale CrystalDew nieco tak,to marka powiazana z TuningKingz,kiedys mialem z jakimis produktami do czynienia i raczej nie zachwycily mnie 

Zrobiłem research ale firma już chyba nie istnieje od 2017

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.