Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

A dlaczego nie ma mieć sensu?

Field Glaze to świetny QD, poza tym zawsze warto próbować czegoś innego.

1 minutę temu, batinta napisał:

Ten Zymol to jak sama nazwa mówi glaze nie QD.Dajeszgo przed wosk.

Chyba nie do końca wiesz co to Zymol Field Glaze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, haks napisał:

Kupiłem Luxury Gloss. Na srebrnym nie widzę przyciemniania. Jest bardzo ładna szklistość. Nie wiem jeszcze jak krople bo u mnie nie pada ;)

Koledze jak nieraz mowie mialem taki i taki wosk taki i taki QD ale nie wiem jak kropelki to on zawsze odpowiada "napluj":lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, haks napisał:

Kupiłem Luxury Gloss. Na srebrnym nie widzę przyciemniania. Jest bardzo ładna szklistość. Nie wiem jeszcze jak krople bo u mnie nie pada ;)

napisz za parę dni jeśli możesz czy przyciąga kurz. bo w którymś z tematów ktoś wpisał że przyciąga. zastanawiam się nad tym qd bądź QD1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z qd1 będziesz zadowolony. Mimo wszystko wstrzymałbym się z dawaniem go zaraz po wosku... daj mu 2-3 dni żeby dobrze "siadł". Najlepiej dopiero po 1 myciu dać QD. Nie wiem czy to normalne ale u mnie 476 lubił się "wypocić na 2 dzień i trzeba było auto jeszcze raz w niektórych miejscach dotrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja jestem jakiś inny, bo czekam z QD do wyraźnego osłabienia wosku. :D Nałożyłem na auto Insulatora 26 marca, od tego czasu deszcz złapał mnie może z pięć razy, a auto myję na dwa kibelki co 2-3 tygodnie. Kropelkuje jak świeży, oprócz okolic dysz spryskiwaczy (Sonax Xtreme jest mocarny dla owadów, to dla wosku też może być :)). Myślałem, że w czerwcu dam mu już wspomaganie, ale on kompletnie tego nie wymaga :) To szkoda QDka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Michał126 napisał:

To ja jestem jakiś inny, bo czekam z QD do wyraźnego osłabienia wosku. :D Nałożyłem na auto Insulatora 26 marca, od tego czasu deszcz złapał mnie może z pięć razy, a auto myję na dwa kibelki co 2-3 tygodnie. Kropelkuje jak świeży, oprócz okolic dysz spryskiwaczy (Sonax Xtreme jest mocarny dla owadów, to dla wosku też może być :)). Myślałem, że w czerwcu dam mu już wspomaganie, ale on kompletnie tego nie wymaga :) To szkoda QDka.

Nie do końca się zgodzę z Tobą. Ja jednak widzę wyraźną różnicę po umyciu, nawet jak wosk leży na aucie tydzień/dwa i po użyciu QD jest wyraźna poprawa wyglądu. Auto błyszczy się bardziej. Oczywiście mowa o czymś co mocno ten wygląd poprawia, bo po większości typu PPZ... pewnie tej różnicy widać nie będzie. Wtedy rzeczywiście szkoda QD :) U mnie QD ma właśnie takie zastosowanie. Podkręcić look jeszcze bardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Echo od CarPro było już trochę napisane w tym wątku, ale dorzucam swoje wrażenia. Miał być wątek w testach, ale mam za mało dobrych zdjęć.

Echo rozcieńczyłem jako QD w proporcji 1:20. Zapach dosyć przyjemny, chociaż dla mnie trudny do jednoznacznego zidentyfikowania. Podczas aplikacji coś jak by cytrusy z miętą. Sama aplikacja bezporblemowa, jest bardzo łatwy w dotarciu nawet na wymagającym czarnym uni. Zauważalnie podbija śliskość i wygląd. Sam wygląd według mnie bardziej w stronę "plastikowego", ale wygląda naprawdę fajnie. Dosyć dobrze radzi sobie również z usuwaniem śladów po twardej wodzie, co wcale przy QDkach nie jest oczywiste. Przyjemny produkt ;)

DSC04331.jpgDSC04325.jpgDSC04334.jpgDSC04321.jpgDSC04329.jpg

DSC04320.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.