Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, markis80 napisał:

Chce spróbować z qd a co sądzicie o Tenzi Car Shine??

 

 

Szkoda pieniędzy.To produkty niedrogie więc nie widzę sensu oszczędności jak za 30~35pln masz dobry markowy produkt a marketowy za 5 czy 10 PLN  mniejmniej który na pewno będzie mniej wydajny i skuteczny o looku i aplikacji czy trwałości nie wspomnę.Juz raz się połakomiłem na Tenzi Prixa i nie byłem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, markis80 napisał:

No to sobie podaruje tenzi, to co będzie lepsze na srebrnym lakier z coli476?? Zastanawiam się nad ADBL lub SG chyba że coś innego w podobnej cenie.

Lepsze w jakim sensie? ADBL QD1 na pewno da piękny efekt wizualny i dobre kropelkowanie nawet na srebrnym, ale to jest slow detailer którego trzeba pieścić fibrą i uważać żeby nie nakładać na mocnym słońcu. Funky witch botox jest bardziej podobny do finale - nie podbija tak mocno wyglądu, ale psikasz, przecierasz, zapominasz, w skrócie prawdziwy quick detailer PPZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecę Botox - jeżeli chodzi o aplikację, docieranie, usuwanie water spotów mistrz. QD1 - w moim odczuciu ciut bardziej upierdliwy, lepszy look(połysk). Stale goniłem tego króliczka ; QD1 jak i Botox zostają u mnie na długo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja wczoraj przelecialem rower carpro ech2o i lakier fajny sliski sie stał i look tez jakos podbija nie jest to miszczostwo ale preparat fajny. @Strus look lepszy bedzie z qd1 niz z ech2o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutne to bo QD1 jest moim pierwszym QD i wyszło na to że od razu wybrałem sobie debeściaka :) 

Ale chyba i tak CArPro przetestuję

Mam niedaleko sklep Tenzi i w tygodniu ma być Detailer Quartz Spray. Śmieszne pieniądze więc też go sprawdzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
25 minut temu, Strus napisał:

Ale chyba i tak CArPro przetestuję

Chcesz to moge ci wyslac w jakims zastepczaku troche ech2o . Bedziesz mial na testy. Badz kup 50ml bo maja takie testerki za ok 13 zl. Ja QD1 nigdy nie mialem ale po tym co czytam to wiele razy jest chwalony wiec na dzien dobry wybrales dobrego QD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.