Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
2 godziny temu, grechut napisał:

Zbieram opinie, różni ludzie mogą mieć różne odczucia 🙂

1L niewygodne, lepsze sa 500/750ml osobiscie uwielbiam butelki detailink 750ml bo sa stabilne i super lezał w dłoni przy czym nie sa ciezkie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki waterspot remover do CP UK 3.0 ? 

WS od Gyeona i Fxprotect mam, oba fajne, ale potrzebuję czegoś "łagodniejszego" dla powłoki, niestety Gyeon po 2-3 użyciach załatwił mi 20msc UK 3.0.

Waterspot Remover od Sonaxa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest łagodniejsze od Gyeona i FX ale ostatnio używałem właśnie WSR od Sonaxa przy serwisie na 4-5 miesięcznym UK 3.0 + SiC (przytkana i praktycznie bez kropel) i powłoka oraz hydro wyglądało jak chwile po nałożeniu. Robiłem tak jak u MXNowickiego na filmie, czyli na mokry lakier. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. 
Możecie doradzić jakiś dressing do plastików zewnętrznych (aby je przyciemniał) w pojemnikach do 1l, oraz w pojemnikach większych np. 3l w górę?

Z tego co zauważyłem adbl, shiny itp produkują chyba do 1l? 
Dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rombinik  Bumper & Trim, osobiście miałem żelowy,  ale wiem że jest jeszcze inny... Fajnie się sprawdza 🙂

@Jacak Zależy od człowieka,  jeśli nakładasz z umiarem i dobrze rozsmarowujesz produkt, to jest on wydajny.  Każde auta ma inną ilość plastików,  są one różnych wymiarów... ciężko stwierdzić jednoznacznie na ile to starczy.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pawel.k Mam i30 z 2015, lakier raczej z tych miekszych. Grubość powłoki lakierniczej jaką miałem sprawdzaną w 2017, przed jakąkolwiek polerką, a więc raczej wiarygodna bo miałem od nowości - wahało się od 90-120 mikronów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.02.2022 o 23:59, CAR CRAZY napisał:

Jeżeli chodzi o miękkość mikrofibr po praniu to 90% roboty robi suszarka (ta bębnowa). Testowałem sporo płynów i po suszeniu na zwykłej suszarce do ubrań zawsze czuć sztywność i zbicie włókien, wtedy jedyne co pomaga to "wytrzepanie" fibr tornadorem.    Przy suszeniu w suszarce elektrycznej od razu mamy przyjemnie miękkie. 

Jaki program suszenia  ustawiasz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Balzac Skoro robisz cały proces to wystarczyłby lżejszy prewash. Ostrożnie z truckiem. Widziałem jak zjada stary clar. Nie widzę korzyści w stosunku do takiego greenstara jeśli auto jest myte dalej ręcznie i będzie korekta.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.