Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogę się doszukać w temacie o myjkach, zatem: jaką budżetową lancę do myjki dobrać, aby była skuteczna, bezpieczna i zbliżona strumieniem do tego na typowych bezdotykach?

Mam Karchera K4 Premium, więc bez szału. Dobrze, żeby była krótka w miarę - myjka ma dość długi "pistolet".

 

Edit: chyba mam. 10853128772

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, SoldierPL napisał:

@Marcin1992 Też tak myślałem

Teraz jestem mega w nerwach, muszę się przespać i jutro na spokojnie podumam 🤬

 

zakurz to normalna sprawa, zdarza się najlepszym. Nie popsuje Ci to reszty lakieru czy szyb, nawet jak zostawisz na kilka tygodni w sensie, że nie pojawią się wżery. Jednak jest to uciążliwe w usuwaniu więc jedź jak najszybciej do aso aby potem nie wmówili Ci że sam sobie to zrobiłeś 🙂 A już niech oni siedzą i trą, szkoda twojego czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Panowie potrzebuję szybkiej porady, bo czytając historyczne posty sam nie mogę się zdecydować.

Mam w 'całkiem niezłym' stanie lakier carbonschwarz BMW (czarny), chcę zrobić sobie one stepa na polerce DA. 

I nie mogę się zdecydować jaką pastą, nie chcę wypełniaczy. 

Klasyka Megs UC czy coś z Sonaxa np 04-06, może 05-05? A może jeszcze coś innego z nowości? Pad raczej Royal one step lub żółty NAT, ale może macie jakiś sprawdzony zestaw? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, CarlosBlack napisał:

Miałem tak w MB ze srebrnymi i tam poszło po autosolu. Tyle że trudno powiedzieć jak tutaj się kolor zachowa. I oczywiście robiłem małą rotacja, ręcznie nie szło tego ruszyć. 

Autosoul pomógł, na szybko ręcznie. Rewelacji nie ma więc maszynowo muszę poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, SoldierPL napisał:

Czy wam też APC zasysa butelki do środka? Nieważne czy to HDPE czy zwykła, można jakoś temu zaradzić?

 

5 godzin temu, Streat napisał:

nie 

 

3 minuty temu, Domel napisał:

nie, jakie masz atomizery ?

Zależy od atomizera.Typu Canyon?

Wciskaj do końca, będzie się odpowietrzał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w miarę długo opiera się FK hi temp. kwestia tylko jak często używasz "krwawej felgi" i jak mocnej. do regularnego mycia już dawno zrezygnowałem z takich wynalazków, felgę przed sezonem smalcuję/kładę ceramikę a później wystarcza APC bądź coś typu UWC albo CT CW w rozcieńczeniu i nie ma problemów z domyciem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, locarno napisał:

To używanie krwawej felgi do regularnego mycia jest złe? Nawet jeśli szybko ją spłukuję?

Możesz , ale to trochę marnowanie produktu , lepiej wheel cleanerem myć regularnie. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To używanie krwawej felgi do regularnego mycia jest złe? Nawet jeśli szybko ją spłukuję?
Felgom nic nie będzie, ale śruby, tarcze, zaciski - to wszystko obrywa. Dopiero po pół roku-roku od mycia zdąży się zebrać na tyle dużo syfu, żeby kolejne użycie było zasadne.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.