Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@Lukasz-odkrywca To typowy qd'ek. Nie masz co dużo oczekiwać. Tym bardziej, że jest to koncentrat. To nie qw🙂

 

Ale sam w sobie produkt bardzo lubię, jest szybki, nie maże się. Idealny produkt do szybkiego odświeżenia

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
30 minut temu, Lukasz-odkrywca napisał:

@Domel  czy 10ml produktu daje jakieś tam kropelki? Pytam bo chcę go używać jako QD po myciu.

Nie wiem.

Dla mnie i z tego co wiem również wedle producenta to bardziej cleaner/waterless/rinseless niż typowy qd'ek show/gloss

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lukasz-odkrywca napisał:

Kombinował ktoś z Was z rozcieńczeniem CarPro Ech2O ? Zaleca się 1:10 ,ale przeglądając oferty w sklepach internetowych widziałem nawet 1:20. Które stężenie lepsze? 

Jak chcesz używać jako QD po myciu czyli prysnij, przetrzyj, zapomnij to ja polecam ratio 1:15

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
18 minut temu, piteks napisał:

 

No właśnie. Dlaczego nie?

A róbcie sobie nawet 10 warstw co 2 tygodnie, nikt wam nie broni 🙂

Ja osobiście nie widzę najmniejszego sensu w tym zabiegu przynajmniej w teorii (bo nikt wam nie broni). Z założenia powłoki są dla ludzi co chcą nałożyć "raz" i mieć spokój - jeździć, jeździć, jeździć.

No chyba, że producent zaleca takie aplikacje bo zwiększają się parametry "zajebistości" danej powłoki.

Ja mam jedną warstwę UNCr od 3 lat - fakt małe przebiegi - ale działa jak pierwszego dnia 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polishangel high gloss - co się tutaj odjaniepawliło? :o

Da się coś jeszcze z tego zrobić? Kupiłem z forumowej giełdy jakoś na jesieni i nie zdążyłem użyć :(
Stało w garażu w temperaturze min. ok. 10 stopni.0052372dcde6d6610ab1c94286d58ec1.jpg5cbaa8ee12b45d007df7a3c2be4e975c.jpg

Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukeu dla mnie identyczna z lekka przewaga dla  VRG, lepiej sobie radzi na przetłoczeniach ale ma też swoje minusy jak w sumie każda inna maszyna 😉 już kiedyś to powiedziałem ale najlepszy mój zakup to XCE. A chyba niewielka różnica cenowa jeśli myślisz o kupnie VRG 😉

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Domel napisał:

A róbcie sobie nawet 10 warstw co 2 tygodnie, nikt wam nie broni 🙂

Ja osobiście nie widzę najmniejszego sensu w tym zabiegu przynajmniej w teorii (bo nikt wam nie broni). Z założenia powłoki są dla ludzi co chcą nałożyć "raz" i mieć spokój - jeździć, jeździć, jeździć.

No chyba, że producent zaleca takie aplikacje bo zwiększają się parametry "zajebistości" danej powłoki.

Ja mam jedną warstwę UNCr od 3 lat - fakt małe przebiegi - ale działa jak pierwszego dnia 🙂

To taka odpowiedź  nie poparta niczym,ok ja odpowiem-

Tak -dystrybutor -zalecał kładzenie go w 2 warstwach i kiedyś była to powłoka v1+Uncr,ale w późniejszym czasie odkryli ze rozpuszczalniki z tej samej grupy lepiej sobie radzą i zalecana była aplikacja powłoki Uncr 1,5 i na to zwykły Uncr lub (dla ludzi po akredytacji Uncr Pro)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Przed zimą chciałem zabezpieczyć plastiki zewnętrzne i do tego celu wybrałem środek RRC Plastic Dressing. Umyłem samochód, później wymyłem te plastiki APC i odtłuściłem.
A teraz po zimie w jednym i drugim samochodzie te plastiki wyglądają tak jak na zdjęciu. Czy da się to jakoś naprawić tak żeby nie zepsuć tego jeszcze bardziej? Teraz po przetestowaniu jeszcze 2 innych produktów tej firmy już wiem że już nic więcej od nich nie kupie.

20200415_170941_HDR.jpg

20200415_170956.jpg

20200415_171540.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
26 minut temu, marco80 napisał:

To taka odpowiedź  nie poparta niczym,ok ja odpowiem-

Tak -dystrybutor -zalecał kładzenie go w 2 warstwach i kiedyś była to powłoka v1+Uncr,ale w późniejszym czasie odkryli ze rozpuszczalniki z tej samej grupy lepiej sobie radzą i zalecana była aplikacja powłoki Uncr 1,5 i na to zwykły Uncr lub (dla ludzi po akredytacji Uncr Pro)

 

Spoko, czyli trzeba wydać prawie 700 złoty na dwie powłoki bo producent zaleca 😄 Pozostanę jednak przy swojej opinii 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Matixs napisał:

Cześć. Przed zimą chciałem zabezpieczyć plastiki zewnętrzne i do tego celu wybrałem środek RRC Plastic Dressing. Umyłem samochód, później wymyłem te plastiki APC i odtłuściłem.
A teraz po zimie w jednym i drugim samochodzie te plastiki wyglądają tak jak na zdjęciu. Czy da się to jakoś naprawić tak żeby nie zepsuć tego jeszcze bardziej? Teraz po przetestowaniu jeszcze 2 innych produktów tej firmy już wiem że już nic więcej od nich nie kupie.

 

 

Pisz do nich, wysyłają środek do usuwania tego.

Polecam też Apc i magiczną gąbkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyn spróbować spolerować zabrudzenia na płycie indukcyjnej - był już ocet, pasta lekkościerna, nożyk do płyt. Wszystko dało efekt, ale niestety nie w 100%. 
Mam tylko maszynę DA Hamron, nada się? Użyć filcu polerskiego? Na jakim biegu polecacie pracować (to będzie mój debiut ... 😉 ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
23 minuty temu, marco80 napisał:

@Domel Jak sam pisałeś nikt Ci nie karze to raz,dwa trzeba być idiotą żeby wylać 30 ml powłoki na auto więc spokojnie wychodziło 350zł ,jeżeli to podzielić na miesiące zabezpieczenia to też wychodzi śmieszna kwota

Jasne ja Cie rozumiem 🙂 Ja mam UNCRr 1.5 w jednej warstwie i to co ta powłoka robi po 3 latach to szok.

Pomijając już ceny, kwoty ty jesteś obeznany mocno w temacie napisałeś "kładzenie Uncr 1,5 i na to zwykły Uncr" - po co producent zaleca takie combo ? Właśnie jaki jest tego sens" ?

Te dwa produkty dopiero tworzą pełnowartościowy produkt ? Taka technologia ? Marketing ?

Nie rozumiem tego tak samo jak nie rozumiem (ale nie jestem konkretnie w temacie) powłok Gtechnic gdzie też wymagano jakieś kanapki C1 + C2 + Serum + Exo... cuda wianki wygibasy. Albo teraz hype na CarPro Cquatz + Gliss. Pierniczenie z aplikacją kilka godzin, warstwowania a co pół roku serwis.

Ja zostanę przy woskach 🙂

 

48 minut temu, Matixs napisał:

Czy da się to jakoś naprawić tak żeby nie zepsuć tego jeszcze bardziej? Teraz po przetestowaniu jeszcze 2 innych produktów tej firmy już wiem że już nic więcej od nich nie kupie.

Tak jak Ci Marek pisze wyżej, Solution Finish zrobi robotę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.