Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Rekawica do mycia lakieru ja używam tych Chinoli z ali

A masz jakieś dokładniejsze namiary na sprawdzoną rękawice z Ali? Do deironizera trochę mi szkoda Work Stuffa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 godzin temu, CarlosBlack napisał:

podobno z tanich rrc również.

Potwierdzam wipe out z rrc daje rade i szczerze zrobiłem kiedys małe porównanie RRC vs ADBL Pro i przepaści miedzy tymi odtłuszczaczami nei widziałem a chyba nawet rrc lepsze ale to musze jeszcze potestować 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streatnie bluźnij człowieku że to coś od rrcustoms jest dobre do odtłuszczania 😄 Ja nie wiem co wy odtłuszczacie tym ale jak ja sobie testowałem to na tłustej FG500 i to jest prawdziwy test odtłuszczenia i wyszło że ipa 50 % lepiej sobie poradziła, nie mówiąc już o czystej a nie mówiąc już o ultracoat wipe it. 

 

Czym zabezpieczyć lusterka? Wosk czy może gyeon trim, da się go dotrzeć na idealnie? 

 

Czyścić aplikatory i gąbki to tylko apc, woda oblecieć szczoteczką i jest lux za pierwszym podejściem nie trzeba nic wygniatać i kombinować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, Lukaso napisał:

nie bluźnij człowieku że to coś od rrcustoms jest dobre do odtłuszczania 😄

No powiem Ci ze dało rade odtłuścić i lepiej mi sie pracowało niz ADBL. Wszystko też zalezy jaki lakier sie odtłuszcza itp, u mnie na miekkim lakierze fajnie sie sprawdzał ten od RRC 🙂 Nie twierdze ze to jest super odtłuszczacz itp ale daje rade 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

no też właśnie powiedziałem że na moj lakier który jest meeeeega miekki... No uwilebiam ten kolor ale miekkość lakieru to porażka niesamowita... mam SIL w domu ale jak na złość nie moge dostac atomizera z workstuffa 1L do niego. Myśle własnie nad rozcieńczeniem 1:1 SIL. 

@marco80 A co byś powiedział o eraser albo  surface agent? testowałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat Sil używamy cały czas, jest ok ,produktu z FX nie maiłem w ręku wiec się nie wypowiem,jednak znam studia które tego używają i sobie chwalą.Eraser jak najbardziej- też używamy finalnie już przed aplikacją powłoki.SIL-a mamy w opryskiwaczu ciśnieniowym ,jest to wygodne rozwiazanie............

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 minut temu, grzała napisał:

Poszukuję chemii do usunięcia starych i mocno trzymających naklejek na szybach?

Chu-Sol. Przykryj wszystko wokoło szmatami jak bedziesz pryskał na naklejke.

I żyletka do naklejek.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lukaso napisał:

Ja szukałem czegoś taniego do inspekcji

K2PRO Klient, lecę na nim odkąd pojawił się w sprzedaży. Właśnie jestem na ostatniej prostej do testu przed powłoką.

Jestem zadowolony z produktu, zapach śliskość podczas docierania jak i również przy domywaniu past czy Cleanerów... a zapach ma obłędny.

 

 

Jedzie do mnie FX💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
20 minut temu, Lukasz-odkrywca napisał:

Kombinował ktoś z Was z rozcieńczeniem CarPro Ech2O ? Zaleca się 1:10 ,ale przeglądając oferty w sklepach internetowych widziałem nawet 1:20. Które stężenie lepsze? 

Tak.

Im mniejsze rozcieńczenie tym bardziej się klei i marze.

Wystarcza 10ml na 1 litr wody.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.