Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Mocno zaschnięty klej ze srebrnej taśmy na desce (twardy, gładki plastik) - czym potraktować? Myślałem nad T&G, pytanie, czy nie zostaną przebarwienia.

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, MMCzysci napisał:

Mocno zaschnięty klej ze srebrnej taśmy na desce (twardy, gładki plastik) - czym potraktować? Myślałem nad T&G, pytanie, czy nie zostaną przebarwienia.

Jak gładka powierzchnia to możesz użyć EZ Grip Plastikowy Skrobak

Dla zwiększenia bezpieczeństwa psiknij czymś żeby zwiększyć poślizg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, od niedawna mam w posiadaniu nowego pieszczocha. I zakupiłem go z takim defektem na zderzaku tylnym. nie chce tego oddawać do lakierowania. Czy da się coś z tym zrobić? Lakier czarna perła laguna 3.
Na próg wpadnie folia albo listwa z rantem, ale w całości tego nie przykryje. Zaprawka z pędzelka może wyglądać słabo. A może zaprawka 50:50 klar i baza z aerografu?
Jakieś pomysły? I czy proponujecie jakieś zaprawki?a3aff73fd90eec739a15eb5f3094d135.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, david2888 napisał:

@Arkadio_Gdansk Dla mnie to jest "grube" uszkodzenie lakieru. Wiem, że nie chcesz tego malować, ale jak ma to wyglądać sensownie, to tylko malowanie.

Lokalnie nie mam żadnego dobrego "clhapacza farby", sami amatorzy i nie dość, że różnią się odcienie to jeszcze słabo osłonięte wszystko i odkurze na szybach, elementach plastikowych itp co nie jest fajne. dlatego szukam półśrodka zeby choć to zamaskować i zeby jakkolwiek lepiej to wyglądało i nie rzucało się w oczy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Arkadio_Gdansk napisał:

Lokalnie nie mam żadnego dobrego "clhapacza farby", sami amatorzy i nie dość, że różnią się odcienie to jeszcze słabo osłonięte wszystko i odkurze na szybach, elementach plastikowych itp co nie jest fajne. dlatego szukam półśrodka zeby choć to zamaskować i zeby jakkolwiek lepiej to wyglądało i nie rzucało się w oczy

 

ja bym zaryzykował 🙂 ale sam zdemontował zderzak i zawiózł sam zderzak do malowania 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2020 o 22:21, Kubsonke napisał:

No to nic, tylko inwestycja w kompresor mnie czeka 😄
I kilka godzin researchu na jego temat..

I co tam zrobiłeś jakiś research w temacie kompresorów? sam stoję przed zakupem i nie mam pojęcia co wziąć? ?? pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clio3 srebrny, typowy mieszczuch. Chcę go na szybko  odświeżyć Megsem UC na DA i dalej polecieć  Ultimate Polish czy nie bawić się i od razu Soft99 F7 All Colours?

Przed UC standardowo deiron, tar i clay block (zamiast tradycyjnej glinki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michał82 napisał:

Clio3 srebrny, typowy mieszczuch. Chcę go na szybko  odświeżyć Megsem UC na DA i dalej polecieć  Ultimate Polish czy nie bawić się i od razu Soft99 F7 All Colours?

Przed UC standardowo deiron, tar i clay block (zamiast tradycyjnej glinki)

Nie wiem czy Soft 99 polubi się z Ultimate Polish. Ja osobiście po UC odtłuściłbym lakier i położył Softa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat mam żółte/czarne wiadra i szukam GG które będą pasować (nie będą latać na dnie) gdyż z ori jest problem z dostępnością... chodzą mi po głowie takie:110f05ed7c78030d4e1d07dd0088bb4b.jpg&key=b1aee27cdde901c1689b22c32f9686069542668a33a1818d369b0bc2b01d6082

 

Wysłane z mojego Redmi Note 7 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@#kris a to nie ja mam starą wersje GG z CG normalny separator plus tarka do rekawicy, i ten seprator pasuje idealnie do wiader WS, wchodzi ciasno i nie lata po dnie 😉 sam mam problem z separatorami WS bo mam te stare co sa luźne... 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewijało się już na forum ale nie zanotowałem, a już mi ręce odpadają od walki z klejem po odwaznikach. Leje po tym prikbortem, tre takim żółtym plastikowym skrobakiem zakupionym kiedyś w detailer.pl ale cały czas mam ten "meszek" po tasmie od odwaznika i nie chce zejść...
Czym to ruszyć, żeby nie porysować czarnej od wewnątrz felgi, ani nie przypalić lakieru.
Wulkanizator niekiedy robi krążkiem bola, ale zawsze jednak ten lakier się odbarwia, jakby od przygrzania.
Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.