Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Jak najbardziej mogą być pod klarem posiadało po lakierowaniu i należałoby wyciąć papierem o ile jest nalane wystarczająco dużo klaru trzeba wycinać po trochu i sprawdzać czy je spłycasz

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

dzieki za odpowiedz! czy zielony rupes (sredni) i Meguiars 205 bedzie ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że jest u mnie twarda woda, po osuszaniu waflami zawsze zostają mi plamki po wodzie. Czy przed aplikacją produktów typu qd czy qw muszę je czymś wyczyścić czy takie produkty skutecznie je usuna lub zamaskuja?

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Grit Guard od Megsa (żółty) lub ten z Temachem'u będzie pasował do wiadra z Leroy Merlin ?

GG Megsa ma średnicę 26.4 cm. Musiałbyś zmierzyć średnicę wiadra na dole. A nie to kup regulowany GG i powinien bez problemu podejść.

 

W jakim stężeniu najlepiej rozrobić GYEON ClayLube bo podają max 1:10?

Ja bym rozcieńczył w max. Poślizgu przy glinkowaniu nigdy za wiele ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś zamienniki zwykłych wodnych papierów? Potrzebuje coś przyśpieszyć przy odnowie lamp w aucie. Papierami bardzo wolno mi idzie. A chce odnowić na 4 autach.

 

Jak widać ryski pod światło, to musiałem za krótko pewna gradacją pracować przez co są widoczne?

Odbicie w lampie rozmazane to raczej za słabo wypolerowane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny błotnik, na zdjęciu efekt zaprawki (baza + bezbarwny) i delikatne szlifowanie papierem ściernym na mokro 2500.

Czy da się to usunąć i pomalować jeszcze raz?

 

To chyba nie błotnik tylko zderzak? Chodzi mi o materiał, plastik czy metal?

 

A próbowałeś to polerować ? Bo nie wygląda na to? Po papierze to zazwyczaj nie wygląda apetycznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema w nowym dniu.

Chciałbym się poradzic: po clinerze chciałbym zastosować PB Black Hole, nastepnie wosk Collinite 476S. Moje pytanie: do PB Black Hole chciałbym użyć DA, ażeby przyspieszyc pracę, podpowiedzcie mi na jakim padzie (mniemam że na finishowym) oraz z jaką prędkością najlepiej to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie czy ktos z was uzywa /uzywal pianownicy MESTO ?? , mam do niej piane aktywna shinygarage... na poczatku jeszcze pianowanie bylo jako takie (jak na to ze co chwile trzeba dopompowywac) natomiast potem bylo juz tylko gorzej i gorzej.. "pianownica" sika leje parska ... tylko piany nie robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie czy ktos z was uzywa /uzywal pianownicy MESTO ?? , mam do niej piane aktywna shinygarage... na poczatku jeszcze pianowanie bylo jako takie (jak na to ze co chwile trzeba dopompowywac) natomiast potem bylo juz tylko gorzej i gorzej.. "pianownica" sika leje parska ... tylko piany nie robi.

A filce masz jeszcze, czy może powypadały?

 

Mam może głupie pytanie ale, czym się różni glinka zwykła od japońskiej? Jest lekkościerna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można "odszczurzanie" auta zrobić na dwa kroki? Tzn jeden weekend:

Aktywna piana

Mycie na 2 wiadra

Vampire liquid

Tar&Glue

QD1

 

W 2 weekend powtorzyc te czynności dokładając cleaner i wosk.

 

Ma to sens? Nie mam dużo czasu w ten weekend a chce częściowo ogarnąć samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.