Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam produktu do odświeżenia opon i plastików zewnętrznych. Czy nada się poorboy's trim restorer, albo lepiej zaopatrzyć się w dwa inne produkty?

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Do plastików używam Koch Chemie pss i na oponach ląduje na zmianę z dedykowanym środkiem tylko do opon. Osobiście bez zastrzeżeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakupiłem do cięcia lakieru teraz :

-Flexipads Pro-Wool Velcro Detailing Pad nr kat: PW550 (tutaj myli mnie napis na opakowaniu "idealny do prac wykończeniowych :shock: )

-BooskiPads Wool Pad

-BooskiPads Microbuff

 

Polecicie coś ew. jeszcze bardziej tnącego? i jak to się ma do tego flexi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam produktu do odświeżenia opon i plastików zewnętrznych. Czy nada się poorboy's trim restorer, albo lepiej zaopatrzyć się w dwa inne produkty?

 

Wysłane z mojego LG-H850 przy użyciu Tapatalka

Spokojnie mozesz kupic tylko trim restorera i opekasz opony i plastiki na zewnatrz. Ja bylem zadowolony z efektu jaki pozostawial zarowno na oponach jak i na plastikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno zakupiłem auto. Niestety na jednym z boczków na wewnętrznej stronie drzwi jest taka plama:http://i64.tinypic.com/219s282.jpg

 

Prawdopodobnie jest to zaschnięty klej, lub jakaś pochodna kleju. Mam pytanie czym to można usunąć bez uszczerbku na materiale na drzwiach.? Auto Fiat Bravo 2

Pomoże ktoś? Macie Drodzy Forumowicze jakieś pomysły ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślicie, że niskie temperatury w garażu mogły w jakiś sposób zaszkodzić kosmetykom typu apc, deironizery, szampony, piany, mleczka do skóry etc?

Bo naszła mnie teraz taka nocna 'schiza', że mogły stracić swoje walory :/

 

Chusteczki do skóry mi trochę przymarzły, więc w garażu bywało pewnie dość zimno, ale na pewno nie były to siarczyste mrozy bo jest ocieplony.

 

Jak sądzicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam APC ale tak naprawde chyba nie wiem jak z niego korzystać.

Czy po myciu samochody na myjni bezdotykowej i jego osuszeniu przed położeniem wosku moge/powinienem cały samochód spryskać odpowiednio rozcieńczonym APC i go wytrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.