Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągał ktoś całe auto z anglii w celu dawcy części mechanicznych i blacharskich ? Bo tak de facto, jak mam do wymiany parę elementów to taniej wychodzi kupić takie samo auto w cenie około 500/600 funciaków. Niż płacić za wiele części, a tak jak się znajdzie dawca w tym samym kolorze to ostatecznie wychodzi taniej etc. Problem jest, natury takiej, jak takie auto wyrejestrować w polsce, skoro nie chcę go oddawać na złomowisko. Ktoś miał z tym styczność ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krótkie pytanie czy szampony SONAXA i NIGRIN usuną wosk czy nie :) kto używał :) ?

Sonaxa raczej nie,używam ten pomarańczowy nablyszczajacy i jest :good:

 

ok dzięki za info więc zakupię do kolekcji bo mam busy do mycia a szkoda lepszych na busy :D jeszcze jakby ktoś potwierdził te info i o nigrin :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od dłuższego czasu czytam to forum bez rejestracji jednak mam jeszcze małą zagwozdkę.o

Pacjent to czerowny Auris z '10r.

Chciałbym odpowiednio przygotować powierzchnię pod wosk. Kolejność i większość środków już znam. Po glinkowaniu(jakiej firmy glinka w wersji soft?) ponownym umyciu i osuszeniu auta przyjdzie czas na cleaner pod wosk. Z tego co zauważyłem cleaner wybieracie pod konkretny wosk. Z uwagi na trwałość skłaniam się ku Collinite no. 476. Jakie fibry polecacie do polerowania ? Czy taki zestaw będzie ok ?? http://showcarshine.pl/woskowanie/18-co ... 50x60.html.

Czytałem jeszcze o woskach fusso99 ale ponoć jest cięższy w aplikacji. Dodo juice to bardziej woski letnie, a mi zależy na) w miarę trwałym środku(jak wytrzyma 3-4 miesiące będe bardziej niż zadowolony), choć wiem, że jak coś jest do wszystkiego tzn. że jest do niczego. ( auto przebywa w ogrzewanym garażu )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się lato - pytanie - czym rozcieńczać koncentrat sonax xtreme (letni)? Duża różnica między zwykła wodą a destylowaną? Czy bez problemowo mogę sobie rozrobić taki jeden baniak "na zaś" i wozić w aucie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]jijx[/ref], jeśli mamy na myśli 19645 to paczka została nadana na adres podany w formularzu, lecz jak udało mi się dowiedzieć, nie została dostarczona z powodu nieprecyzyjnych dla DPD danych doręczenia - więcej informacji wysłałem drogą mailową.

 

[ref=#00aa00]powalla[/ref], :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.