Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Wiosna za oknem, więc czas uzupełnić arsenał :)

 

1. Shiny Garage Sleek And Bubbly - dobry wybór na 5l baniak do mycia aut wokół domu ?

 

2. Pianownica w drodze więc trzeba się zaopatrzyć w aktywną pianę . ADBL Yeti czy SG Fruit SF ? A może coś mocniejszego co lepiej domywa - chyba że do domywania wystarczy jak dodam APC do Piany? O LSP się nie martwię - woskować auto mogę po każdym myciu, bo mnie to uspokaja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie ale rozważam 2 opcje i nie wiem co Wybrać do zabezpieczenia auta po korekcie bo w sumie cena podobna .

1 / Zymol TITANIUM

2 / Powłoka UNC-R

lakier to czarna perła volvo s60 numeru nie znam . Po czym lepiej będzie sie auto prezentować, tzw będzie Mega WOW :-) ? Wiem ze powłoka wytrzymuje rok albo i lepiej a wosk max 3 miesiące ale jeśli chodzi o wosk nie przeszkadza mi częste smarowanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref=#ff3366]kudlaty86[/ref], to calkiem fajny szampon z dobrym poslizgiem. Tylko taki baniak na wlasne potrzeby to ci staaaarczy na dluuuugo bo jego sie leje 40ml....kup litra i wyprobuj a jak ci nie podejdzie to kupisz inny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ref]samwdomu[/ref], tez coraz bardziej jestem za TITANIUM a to dzięki [ref]Arkeolowy[/ref], bo namierzył mi to mondeo co kiedyś mnie zmiażdżyły foty podczas czytania relacji tylko nie pamiętałem jakie to auto było ;) taka tam skleroza ;) jeszcze zaczekam na wypowiedz samego Pajko o ile zechce sie wiedza podzielić :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi machnal sprayem na blotnik

57f418deebd563f9med.jpg

zdrapalem tyle tym co mialem pod reka

3d491d9be52ba187med.jpg

Czym to spolerowac zeby zeszlo do konca? Recznie. Zalezy mi na czasie bo wydaje mi sie ze im dluzej posiedzi tym gorzej bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym można dobrze wysuszyć auto po praniu?

Ostatnio na myjce widziałem Audi z taką dmuchawą w środku:

dmuchawaP_aswsanq.png

Cena to 800zł. Macie coś sprawdzonego i może mniejszego?

https://www.klimatop.pl/1104,nagrzewnic ... r-5kw.html

Ja suszę tym. Stawiam na stołku przy drzwiach, po jakimś tam czasie (zależnie jak mocno zlałem tapicerkę) przestawiam pod kolejne drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.