Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
20 minut temu, stecu napisał:

@BiałyGTi mocno odczuwalna będzie trwałość uncr, a uncr1.5 ?

Nie mam pojecia nie mialem styczności z uncr 1.5. Ale jest podobno latwiejszy w aplikacji niz zwykly uncr. Nie jest to tak ze uncr to jakas mega trudna powloka wystarczy robic po kawalku i od razu docierac i nie ma mowy o smugach i trudnosciach . Ludzie sami wiecej panikują niz to warte.@rapmen93  jak bys cos wiedzial dawaj PW bo z czystej ciekawosci bym sie dowiedział co moze byc nie tak ze v1 i uncr gorzej trzyma niz samo uncr. Szczeze mowiac to wlasnie mialem klasc na swojego v1 i uncr. Bo sam uncr jezdzi na innym aucie ktore czesto widze to jest mega 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, BiałyGTi napisał:

Ludzie sami wiecej panikują niz to warte.

Bo jak ktoś nie potrafi się na parę godzin skupić i dokładnie sprawdzać, czy nie zrobił mazów, to pozostaje mu panikować 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BiałyGTi pytam po prostu z ciekawości. Posiadam jeszcze pół butelki uncr 1.5, którego kładłem na swoje auto. W momencie zamówienia nie było uncr, dlatego zdecydowałem się na wersję 1.5. Poczytałem trochę i zauważyłem, że sporo ludzi twierdzi ze uncr 1.5 słabiej leży od swojego poprzednika. W najbliższym czasie położę i będę mógł porównać jak zachowuje się v1+ uncr 1.5 i sam 1.5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Mak_Ar napisał:

Czym nakladac?

Dlaczego nie czytasz opisu producenta/dystrybutora?

"jest odpowiednim produktem do aplikacji za pomocą aplikatora z mikrowłókna, jak i maszyny polerskiej na miękkim padzie.Rozprowadź produkt po elemencie za pomocą aplikatora z mikrofibry bądź bawełny. Nastepnie wytrzyj pozostałości mikrofibrą."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, YOBACK napisał:

Jak pozbyć się zapachu wilgoci z auta? Znajomy ma problem z taką przypadłością i szuka jakiegoś skutecznego sposobu - warunek - brak zakupów na internecie 😮

Najlepiej wysuszyć - miałem kiedyś taki problem, znalazłem wodę w kole zapasowym; gdzieś uszczelka się podwijała i przy deszczu się sączyło. Przyczyna usunięta, problem rozwiązany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
12 minut temu, grabek246 napisał:

Wiem😉 chodzi mi właśnie o konkretny produkt, czego używacie, sprawdza sie i polecacie.

Autoglyma mialem. Czas na cos innego

Możesz spróbować Duragloss Nu-Glass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, rapmen93 napisał:

@grabek246 Cartec Glass Polish i będzie miód malina

Własnie go zamówiłem i będę testował. Cena ~50zł za 1L a ceriglass ~100 zł za 0,5L. @rapmen93 siła działania taka sama? Jakie są różnice, bo na peawno pracowaliście na ceriglass'ie 😎

edit i mam też pytanie ogólnie:

Tac System SEAL - czy nadaje się także na zimę? Czy ktoś używa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak najlepiej nakładać duraglos ceramic coating?
Alpikator gąbkowy, platek kosmetyczny, pryskac na panel i mikrofibra rozprowadzic czy jeszcze inny sposób?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkadio_Gdansk  Jeśli chodzi o producenta, to zaleca używania takich aplikatorów:

http://sklep.waxitcar.pl/aplikatory/53-aplikator-z-mikrofibra-duragloss-applicator.html

 

Zresztą - zagranicą sprzedają zestawy właśnei z nimi - jeden do nakładania "WipeOuta" a drugi do powłoki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=12404]Arkadio_Gdansk[/mention]  Jeśli chodzi o producenta, to zaleca używania takich aplikatorów:
http://sklep.waxitcar.pl/aplikatory/53-aplikator-z-mikrofibra-duragloss-applicator.html
 
Zresztą - zagranicą sprzedają zestawy właśnei z nimi - jeden do nakładania "WipeOuta" a drugi do powłoki. 
Jesli takowego nie mam to rozumiem ze mogę zwykłym gabkowym aplikatorem?
Pytanie tylko czy na aplikator dawac dutaglosa czy bezposrednio na lakier i rozprowadzac?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.