Skocz do zawartości

Wybór myjki ciśnieniowej


jarusiek

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.06.2021 o 21:07, Bac napisał:

Posiada ktoś myjke Parkside i pianownice Techkar'u? Możecie uzyskać maksymalne ciśnienie czy powinno być mniejsze? 

ja posiadam Parkside PHD135 i w weekend testowałem piaskownicę Techkar'u. Po pierwszym użyciu z pianą CleanTech Citrus Foam nie ma żadnych zastrzeżeń.

Muszę się jeszcze pobawić stężeniem (na razie testowałem 1:10), ale piana siadała fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, beavis napisał:

Ok. Dzięki za pomoc

Komu dziękujesz? Mnie? Przecież pisałem od jakiego modelu Lavor coś sobą prezentuje , a kupiłeś sobie słaby model z mnóstwem akcesoriów  które  nie dość że są marnej jakości  i kompletnie zbędne przy myciu auta ... szczerze brałbym Parsida za 300 , bo jakość ta sama , a ma 3 lata gwarancji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, powalla napisał:

Komu dziękujesz? Mnie? Przecież pisałem od jakiego modelu Lavor coś sobą prezentuje , a kupiłeś sobie słaby model z mnóstwem akcesoriów  które  nie dość że są marnej jakości  i kompletnie zbędne przy myciu auta ... szczerze brałbym Parsida za 300 , bo jakość ta sama , a ma 3 lata gwarancji. 

No to nie wiem juz co robic 😱 W sumie jeszcze tego nie kupilem tylko zarezerwowalem 🙂 

PARKSIDE® to masz na mysli PHD 135 D3 ?? Tez ma 3 lata ?

W sumie 3 lata ma tez ten bosch aqt 135 ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. zamowilem tego parkside PHD 135 D3 . Udalo sie za 299zł kupic wiec 2 raz tansza niz bosch a widze ze parametry podobne. Mam nadzieje tylko ze nie bede co chwile naprawiana na gwarancji 🙂

Zastanawiam sie tylko czy do niego trzeba kupic jakis filtr czy wystarczy ten co tam jest na przylaczu wody?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Mirabel napisał:

Znalazł ktoś może krótki pistolet do myjek Kranzle 1050 ? Znacznie ułatwiłoby to pracę.

Na pewno na Ali będzie, ewentualnie Allegro. Nie wiem jakie masz podłączenie/rodzaj gwintu. Na tej podstawie trzeba szukać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy ktoś mi powie czy ten zestaw będzie pasować do myjki parkside PHD 135 C2? Pistolet zostawię fabryczny tylko ta lance z końcówkami chce wymienić. Kolejne pytanie które końcówki nadają się do mycia samochodu? 

 

https://allegro.pl/oferta/lanca-komplet-dysz-uchwyt-do-myjki-lavor-parkside-10853078018?reco_id=f37c3543-df3b-11eb-bc42-40a6b72ef330&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2021 o 18:02, oskarr17 napisał:

Hej, czy ktoś mi powie czy ten zestaw będzie pasować do myjki parkside PHD 135 C2? Pistolet zostawię fabryczny tylko ta lance z końcówkami chce wymienić. Kolejne pytanie które końcówki nadają się do mycia samochodu? 

 

https://allegro.pl/oferta/lanca-komplet-dysz-uchwyt-do-myjki-lavor-parkside-10853078018?reco_id=f37c3543-df3b-11eb-bc42-40a6b72ef330&sid=041047f9c36843e364ecb91b45c568a2755aa386fe7e14ee7421a14291fbf951

Ja używam 40 stopni, z dużą ostrożnością 25 stopni. Musisz działąć z głową i sam ocenić jakie dysze będą dla ciebie odpowiednie, każdą dyszą możesz uszkodzić samochód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.06.2021 o 15:33, ziutek-gk napisał:

ja posiadam Parkside PHD135 i w weekend testowałem piaskownicę Techkar'u. Po pierwszym użyciu z pianą CleanTech Citrus Foam nie ma żadnych zastrzeżeń.

Muszę się jeszcze pobawić stężeniem (na razie testowałem 1:10), ale piana siadała fajnie.

Jak używasz pianownicy to na wyświetlaczu pistoleta czerwone kreski są w połowie czy na maxa?

Jakiej lancy używasz oryginał Parka czy może też techkaru? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, D@ViD napisał:

@Maacul Karcher K2 lub Lavor Vertigo 26

Czy w zastosowaniu po cześci przemysłowym dadzą radę? Generalnie wytyczne mam w miarę elastyczne i jeśli byłaby na prawdę porządna propozycja to nawet budżet 2000-2500 wchodzi w grę, ale zależy mi na długiej bezawaryjności przede wszystkim. Wiem że na pewno temat był poruszany w wątku, przejrzałem kilkadziesiąt stron, ale zdania ekspertów są podzielone 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2021 o 09:01, mat06 napisał:

Miał ktoś w Parkside PHD 170 problem z odłączaniem pistoletu od węża? Wypinał się bardzo ciężko, a teraz w ogóle nie mogę go odpiąć 😁

U mnie wszystko cacy. Choć powiem Ci, że przestałem odpinac po każdym myciu, bo słyszałem, że z czasem pistolet się luzuje i słabiej to trzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

A co sądzicie panowie o tej myjce :

https://www.castorama.pl/myjka-wysokocisnieniowa-macallister-2700-w-id-1128082.html

Obczajałem dzisiaj w castoramie. Fajnie że jest dość niska, K5 która jest w rodzinie przy prostowaniu węża potrafi się przewrócić. Druga sprawa to zestaw dysz 5w1. Silnik Alu. Z minusów to że silnik jest na szczotkach a nie indukcja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.