Skocz do zawartości

Czym czyścicie i wycieracie szyby ?


pcefun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
1 minutę temu, menior napisał:

Czy jakis produkt sie sprawdzi do czyszczenia szyb na sloncu? 

ProElite Glass GT - zero problemow w kazdych warunkach u mnie. Myte na słońcu w sobotę - temp 35st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Domel napisał:

to ten 7313818042 ?

Hmm no wlasnie, dziwna sprawa, gdzieś dostałem ten plyn, i nie ma wogole wzmianki o alkoholu tj. Piktogram vzy skład... 🤯 a na aukcji po twoim nr. Piszę ze alko... 

 

Edit : przed chwilką rozlalem trochę, zapalniczka w dłoń, ale brak zapłonu zerooo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
8 minut temu, Kuba95 napisał:

Poszukuję mikrofibr do szyb z dobrym stosunkiem cena/jakość. W cenie do 12zl/szt znajdzie się coś ciekawego?  

 

1 minutę temu, paperson napisał:

@Domel Ty ostatnio szukałeś coś w tym przedziale 🤔

@david2888 mi kupował paczkę.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.06.2019 o 18:33, david2888 napisał:

@Kuba95 poszukaj marketu Dino w swojej miejscowości. Tam znajdziesz za 3zl waflowa mikrofibre. Daje rade i do szyb i do bonnetu

U Chińczyka na Wrocławskiej są Wafle za niecałe 3 pln struktura jak WS czyli krateczka bardziej sprasowana nie taka wypukła. Spisują się kapitalnie.

Pewnie w innych Chińskich Centrach są też w całej PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, david2888 napisał:

@V1RU$ kupiłbys mi po drodze? Jak będę w Ostrowie to odbiorę od Cb. 

Hi,

Spoko nie wiem czy są jeszcze ale luknę. Bo żona do pracy zakupiła cały pakiet hehe.

Dam znać i jak będą wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://m.ceneo.pl/55119609;pla?se=sVwiVdWrDove3Z6CThF_IfUL_WUc7rQs&gclid=CjwKCAjw9dboBRBUEiwA7VrrzaVjWsiiF-t0Dr7XnPgiAqUfHmEGt80ZnhnFD36B_6wzGzTJnSZ6jxoCDTMQAvD_BwE#tab=click

To link do właśnie tej okiennej. W teorii wystarczy ja zmoczyc woda i umyć szybę. Pewnie jeśli szybka będzie zabrudzona owadami itd sobie nie poradzi. Ale może w sytuacji usunięcia zqciekow po twardej wodzie by dała sobie radę

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie. Właśnie się dowiedziałem że moja rodzicielka używa w pracy do mycia gablot. I mówi że faktycznie działa ta uniwersalnac69f5e3e751810a8bebb9e68056b56e5.jpg

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Dostępne są w makro. Chyba nie pozostaje inne wyjście jak samemu przetestować

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mam chyba nowego (mojego) króla. DM musi ustąpić miejsca płynowi do szyb z.... lidla :ph34r: Jest fenomenalny. Zapach fajny, ale na szybach robi mega robote. Nie odparowuje od razu, można nim nawet sporo popracowac ale nie maże i ciągnie się jak np adbl tylko na powierzchni pracujemy czymś co przypomina wodę. Naprawdę jestem mega zaskoczony. Fajna butla i super atomizer za jak dobrze pamiętam 2€. Jest też gotowe do użycia apc o zajebistym zapachu. Czy w Polsce też ktoś widział ten płyn w lidlu?

20190809-175105.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników koncentratu Cartec. Kupiłem niedawno i jak rozmawiałem ze sprzedawcą (p. Dariusz ze sklepu Primachem w Bytomiu - tylko tam kupuję Carteca, bo w @MrCleaner niestety nie ma 😞), ten stwierdził, żeby robić 1:1, a nie 1:5 jak radzi etykieta, bo będzie lepiej odparowywać i nie będzie mazów. I chyba miał trochę racji, bo w niedotartych miejscach zostają ślady (nie klasyczne mazy, tylko takie biało-szare ślady, że coś tutaj było), samo wypracowywanie na szybie pokrytej powłoką hydrofobową również nie należy do najlżejszych - poślizg jest znikomy. No i pytanie sensu stricto: czy ktoś z Was zaobserwował też coś takiego przy tym płynie? Bo nie ukrywam, że mój entuzjazm w porównaniu do wielu piszących w tym wątku jest umiarkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.