Skocz do zawartości

Wybór rękawicy do mycia


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wygląda tragicznie, ale uważam, że powinieneś też ją prać normalnie w rękach. Naprawdę dużo brudu wyłazi, od razu jest jaśniejsza i bardziej miękka, chociaż wiadomo, że czas robi swoje
Staraj się także nie suszyć na grzejniku, włosie twardnieje.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci Tu się nie zgodzę.  Ja swoje rękawice piorę w pralce, płuczę w occie i potem nastawiam suszenie. Brud schodzi genialne,  jak to w pralce,  a ocet zmiękcza włókna i rękawica jest jak nowa 🙂 

Co któreś pranie oczywiście wyczesuje je...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się zgadza, tylko w przypadku tej konkretnej rękawicy producent odradza/zabrania prania w pralce. Sam o to kiedyś tutaj pytałem. Właściwie to bardziej wash pad, niż rękawica, ale bardzo ją lubię.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ichris co kilka myć piorę w pralce, "czeszę" i wygląda podobnie. 4 lata na rękawicę za 60 zł to super. WS i ADBL odpadły po 1,5 roku takiego samego traktowania. a jak o liczenie kosztów idzie; 4 lata zakupu za 60 zł wychodzi jakoś 0.04 zł dziennie? 😉 zwyczajnie rękawica zużywa się jak wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tangle Teezer dobra rzecz, a jak komuś szkoda to w Lidlu były 'zamienniki' po 9 ziko. Zapewne każda sieć drogerii ma coś podobnego w niższej cenie 😉 

https://www.hebe.pl/hebe-professional-szczotka-do-delikatnego-rozczesywania-wlosow-1-szt.-000000000000363364.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kupiłem rękawice do mycia Ultracoat Woole Mitt. Włosie nie jest tak długie jak w Carpro porównując zdjęcia. 

Rękawica jest dość ciasna czyli mała ale zastanawia mnie jedno.

Czy rękawice z wełniane np Carpro mają w środku taka sylikoniwa rękawice? Czy gąbkę? Tylko rozpakowałem rękawice Ulrracoat i rzuciło mi się w oczy sylikoniwy "kondom" w środku i brak gąbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, janekbossko napisał:

Kupiłem rękawice do mycia Ultracoat Woole Mitt. Włosie nie jest tak długie jak w Carpro porównując zdjęcia. 

Rękawica jest dość ciasna czyli mała ale zastanawia mnie jedno.

Czy rękawice z wełniane np Carpro mają w środku taka sylikoniwa rękawice? Czy gąbkę? Tylko rozpakowałem rękawice Ulrracoat i rzuciło mi się w oczy sylikoniwy "kondom" w środku i brak gąbki

Carpro nie ma gąbki, nie ma kondona. Jest sporo fotek jak wygląda od góry

Wool_Mitt_2__07941.1341116913.JPG?c=2

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2022 o 19:57, janekbossko napisał:

Kupiłem rękawice do mycia Ultracoat Woole Mitt. Włosie nie jest tak długie jak w Carpro porównując zdjęcia. 

Rękawica jest dość ciasna czyli mała ale zastanawia mnie jedno.

Czy rękawice z wełniane np Carpro mają w środku taka sylikoniwa rękawice? Czy gąbkę? Tylko rozpakowałem rękawice Ulrracoat i rzuciło mi się w oczy sylikoniwy "kondom" w środku i brak gąbki

Mam tą rękawice i we wnętrzu to nie kondom tylko skóra 🙄

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest mała i nie dla każdego . Jak komuś pasuje rozmiar to idealna jest i wszędzie nią można wjechać i ma się kontrole a nie jak w wielkich mikrofibrowych mopach. 

Przy suszeniu, jak wyschnie już włosie, to polecam wywinąć ją na drugą stronę. Zauważyłem ze jak niż zewnątrz wyschnie to w środku ta skóra potrafi być jeszcze wilgotna. Raz mi zaparkowała w opakowaniu a myślałem ze jest sucha 100%

Rekawice kupiłem razem z kolega @V1RU$ i niech on tez doda swoją opinie

 

911CC371-4B44-43FB-BB63-EFDF6A346FFC.jpeg

AB1C3C07-0380-4E6D-8087-922C07B7CD97.jpeg

75F510C6-01E1-4BED-823B-6133F6F39F00.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Panowie, poszukuje wash pada to mycia 

Jak najlepsza jakość.
Jako, że to zakup na lata, cena jest na drugim planie.
Fajnie jakby był naprawdę małych rozmiarów.

Na szybko widzę dwóch faworytów, ale jak ktoś coś jeszcze to śmiało  

1. WS Typhoon Wash Pad (nowa wersja poprawiona, jeszcze żadnych opinii w sieci)
2. Microfiber Madness incredipad waschpad (kiedyś @CAR CRAZY wspomniał, że jego zdaniem TOP1 wśród rękawic jest właśnie produkt MM, a tutaj ich WaschPad wykonany jest z tego co widzę z tego samego materiału, więc obstawiam że to ta sama liga, prawda?)

2022-11-15_12h32_23.png.4bf3dbd508fda84977f34b8fbfe78e16.png

3. SG miałem w ręku i jakość mizerna
4. FX Protect Shaggy Wash - kopia pierwszej wersji WS?
5. GYEON Wash Pad - niestety jest tylko jednostronny.

WS i FX podają skład na poziomie 93% Polyester | 7% Viscose. Chyba taki standard? Jak to wygląda w MM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Grzechu23 napisał(a):

Panowie, poszukuje wash pada to mycia 

Jak najlepsza jakość.
Jako, że to zakup na lata, cena jest na drugim planie.
Fajnie jakby był naprawdę małych rozmiarów.

Na szybko widzę dwóch faworytów, ale jak ktoś coś jeszcze to śmiało  

1. WS Typhoon Wash Pad (nowa wersja poprawiona, jeszcze żadnych opinii w sieci)
2. Microfiber Madness incredipad waschpad (kiedyś @CAR CRAZY wspomniał, że jego zdaniem TOP1 wśród rękawic jest właśnie produkt MM, a tutaj ich WaschPad wykonany jest z tego co widzę z tego samego materiału, więc obstawiam że to ta sama liga, prawda?)

2022-11-15_12h32_23.png.4bf3dbd508fda84977f34b8fbfe78e16.png

3. SG miałem w ręku i jakość mizerna
4. FX Protect Shaggy Wash - kopia pierwszej wersji WS?
5. GYEON Wash Pad - niestety jest tylko jednostronny.

WS i FX podają skład na poziomie 93% Polyester | 7% Viscose. Chyba taki standard? Jak to wygląda w MM?

MM 92 Polyester 8 Viskoza

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.