Skocz do zawartości

Wybór rękawicy do mycia


_Makki_

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pada MM już 2 rok bardzo lubię nim myć! Jest super. W porównaniu z padem Ali ma mniej gąbki w srodku ale jakby lepszej jakości i lepiej układa się na nierównościach co do materiału tez wydaje się delikatniejsze dla lakieru.

Ktoś zachwalał rękawice mikrofibrowa z carpro to tez sobie sprawiłem i jest spoko ale jakoś chyba mam rękę za mała i wyślizguje mi się, chętniej sięgam po MM pada, poza tym jest dwustronny co jest dla mnie plusem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, blazej napisał(a):

Jesteś pewny, że chcesz wash pada zamiast rękawicy? Ja zaczynałem od wash pada WS, był fajny, przesiadłem się na rękawicę mikrofibrową Carpro - bez porównania. 

Tak, w mojej ocenie jakoś lepiej się myje wash padem. Nawet teraz jak myje zwykłą rękawicą to nie wkładam ręki, tylko myje właśnie jak wash padem. Trzymając od góry.

Rękawica mikrofibrowa od CarPro - słyszałem same bardzo dobre opinie, ale 'serwis' tej rękawicy po myciu chyba trochę mnie zniechęca.

 

47 minut temu, MikeLBN napisał(a):

A brałeś pod uwagę CarPro DabDab? Wydaje się spełniać wszystkie twoje wymagania.

W Detailing House w dobrej cenie jest teraz

Oo, całkiem go przeoczyłem. Już pacze 😉 dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Grzechu23 napisał(a):

Rękawica mikrofibrowa od CarPro - słyszałem same bardzo dobre opinie, ale 'serwis' tej rękawicy po myciu chyba trochę mnie zniechęca.

O jakim serwisie mówisz? 

Ja już przeszło 2 lata mam tę rękawicę. Fakt nie wygląda jak nowa ale też wcale o nią nie dbałem. Jedynie co max 4 mycie auta prałem razem z mikrofibrami. Nawet ostatnio myślałem aby może spróbować ją wyczesać jakimś zgrzebłem. Ale póki co nie mam zgrzebła i nie bardzo mi się chce 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 godziny temu, Grzechu23 napisał(a):

1. WS Typhoon Wash Pad (nowa wersja poprawiona, jeszcze żadnych opinii w sieci)
 

Na mega szybko, macanie na sucho - zerknij przynajmniej na jej strukturę i budowę - ale jak sie tym pracuje dam znac za jakiś czas 🙂

 

 

  • Lubię to 4
  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Moderator
W dniu 15.11.2022 o 16:52, Domel napisał(a):

Na mega szybko, macanie na sucho - zerknij przynajmniej na jej strukturę i budowę - ale jak sie tym pracuje dam znac za jakiś czas 🙂

 

 

Do arsenały dołączyl Adam's 🙂 Zobaczymy w praktyce na wiosnę 🙂

2022-12-13-18-33-01.jpg


2022-12-13-18-33-06.jpg


2022-12-13-18-33-08.jpg


2022-12-13-18-33-12.jpg


2022-12-13-18-33-23.jpg


2022-12-13-18-33-29.jpg

Ta góralską owcza wełna 😉

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • Moderator
15 godzin temu, czubek napisał(a):

Czy ktoś może wypowie się na temat rękawic;

Work Stuff Storm Wash Mitt

ADBL PROMITT

jeszcze ewentualnie droższy zawodnik
GYEON Q²M Smoothie Wash Mitt

 

Wszystkie dobre.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was wychwalaną kilka postów wyżej carpro hand wash MF? Faktycznie robi taką robotę i warto dopłacić czy do domowego mycia wybrać coś tańszego z propozycji podanych wyżej przez @czubek? Ważne dla mnie jest żeby nie spadała z dłoni, bo mam dość małe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W dniu 25.06.2023 o 21:08, Kuka napisał(a):

Ma ktoś z Was wychwalaną kilka postów wyżej carpro hand wash MF? Faktycznie robi taką robotę i warto dopłacić czy do domowego mycia wybrać coś tańszego z propozycji podanych wyżej przez @czubek? Ważne dla mnie jest żeby nie spadała z dłoni, bo mam dość małe 

Śmiało możesz brać Gyeona Q2M Smoothie EVO

Ja kupiłem i jestem mega zadowolony, siedzi jak należy aż ciężko obrócić ją na ręce. Fajna sztywna nie robi się flak po namoczeniu. Mięcha ma na sobie duuużoo  pobór wody nie do opisania. Kupił bym drugi raz.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.06.2023 o 21:08, Kuka napisał(a):

Ma ktoś z Was wychwalaną kilka postów wyżej carpro hand wash MF? Faktycznie robi taką robotę i warto dopłacić czy do domowego mycia

Tak.

W dniu 30.06.2023 o 20:03, Streat napisał(a):

CP bedzie Ci spadać tam masz ciatek i trzeba ja trzymać

3 lata już jej używam i nic podobnego mi się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.