Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Przerobiłem tego trochę i wiem co piszę.... Jak Ci śmierdzi w aucie to wiadomo że nie wytrzyma za długo. Mist od ADBL jak popsikasz na zawieszkę + dywaniki o 2 dni trzyma. SG aplikując tylko na dywaniki trzyma 1 dzień. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś K2 truskawkowy, deocar. Psiknięty pod dywaniki 2-3 dni spokojnie to widzę, że w ekstra lidze.

Coronado w focusie trzeci miesiąc leci. Zregulowany na minimum i przy wsiadaniu pachnie aż za mocno. Już słabnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

To ja dodam cos od siebie kiedys w sklepie kupiłem takie o to zapachy:
https://cleanbox.pl/pl/p/KALA-CHANTI-Olejek-zapachowy-silny-odswiezacz-HIT-500ml/2068?utm_source=shoper&utm_medium=shoper-cpc&utm_campaign=shoper-kampanie-google&shop_campaign=8098092593&gclid=Cj0KCQiAgebwBRDnARIsAE3eZjRGJeAceq_1EwiyjQdnjVuWkYRH6CsRaeSXUxCGim1HiGMsmLHB9icaAnIZEALw_wcB
 

Fajnie akurat bo moglem wszystkich powąchać i co moge powiedzieć to zapach "WINOGRON KIWI" pachnie niemalże identycznie jak morrning dew a w bagażniku jak zaaplikowałem to albo moj głupi umysł albo nie wiem co ale dobre kilka miesiecy to czułem 😂 w domu mam jeszcze "EGZOTYCZNE LICZI" mega słodkie i "CHANTI DELICE" takie ala perfumy słodkie ten akurat lubie 🙂 

Jak chccie to moge zrobić mały test jak długo sie utrzymuje ten zapach ale naprawde dawał rade z tego co pamietam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, analyzator napisał:

Kupiłem kiedyś K2 truskawkowy, deocar. Psiknięty pod dywaniki 2-3 dni spokojnie to widzę, że w ekstra lidze.

Bo K2 psikane akurat mają naprawdę dobrą trwałość. A przynajmniej K2 Fahren. W sumie to dzięki że mi o tym przypomniałeś

 

@Streat u mnie Kala w aucie nie bardzo się trzymała. Natomiast w domu jest bardzo przyzwoicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, daniel87 napisał:

Też chyba skuszę sie na QD1, aczkolwiek czekam na zapach IQD LE...dla mnie super i mooooze kiedyś się doczekam😉

a wiesz ze ADBL ma perfumy do auta ADBL SPIRITS ? i jeden z nich ma zapach w 90% zbliżony do IQD LE 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie już pisałem ale mam jakieś stare płatki zapachowe od Gliptone (Leather aroma pad) + buteleczka z kawałkiem skory od ColourLock.  Nie odświeżam tego już, nie zmieniam bo mam skóre Nappa która sama z siebie ładnie pachnie.

Ale nie ma nic lepszego niż zapach nowego auta lub po prostu brak zapachu.  U mnie też jest jonizator, który jak rozumiem 'zjadalby' zapachy ?


Przecież to chemia, którą wdychamy. Przy aplikacji powłok czy innych ubieracie masczki, rękawiczki a tutaj wkładacie w kratke jakiś zapach.

Kurcze. Dziwne.

Owszem, mam jakąś perfuma na ciało (dla człowieka) 😄 i to też chemia tak jak i płyn do mycia. Ale...

Nie wolicie po prostu zapachu świeżości czyli brak zapachu?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2020 o 09:45, daniel87 napisał:

A zapachy Foen, używał ktoś może❓ szczególnie green tea😉

Ja uzywałem dwa z nich Boss i Black. Bardzo dobre psikacze, fajne nuty zapachowe, dobrze skomponowane, nie leca taniościa odświeżaczy. Trwałość hmm... wg mnie jak na psikacze to spoko. Instrukacja pisze o tym zeby na początku przez 7 dni dosc obficie opryskiwać, a później wystarczy raz w tygodniu aby zapach sie utrzymywał 🙂  Podsumowując polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, lukasz_byd napisał:

Ale nie ma nic lepszego niż zapach nowego auta lub po prostu brak zapachu.

Popieram w 100%

 

2 godziny temu, lukasz_byd napisał:

Nie wolicie po prostu zapachu świeżości czyli brak zapachu?

Zdecydowanie tak. Nie używam dressingów wewnętrznych z nachalnymi zapachami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@lukasz_byd zapach nowego auta jest w nowych autach a takie juz kilkuletnie nie maja tego zapachu 🙂 osobiscie lubie miec neutralne zapachy w aucie i nie psikam tymi odświeżaczami bo dla mnei one pachną albo zbyt intensywanie albo po chwili znikają, ja od dłuzeszego czasu jestem fanem firmy cesar która robi zapachowe ludziki, one na początku pachną dość intensywanie ale z czasem jest taka fajna nutka zapachowa 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie czy lepsze odświeżacze w sprayu typu adbl magic mist czy jakieś zawieszki, ludziki? chodzi mi o trwałość zapachu, bo np. taka zawieszka pachnie 2-3 tygodnie, a odświeżacz w sprayu jak psiknę co 3,4dni to 500ml butelki starczy mi na dłużej 🙂

drugie pytanie czy testował ktoś ADBL ODOUR DESTROYER? jakie opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.01.2020 o 09:45, daniel87 napisał:

A zapachy Foen, używał ktoś może❓ szczególnie green tea😉

Od kilku dni psikam green tea w różnych samochodach i swoim również. Polecam psikać na wyjściu z auta i zostawić na noc, początkowo zapach intensywny o delikatnie chemicznej nucie cytrusowej. Po otworzeniu auta następnego dnia nie nachalny zapach cytrusów, bardzo świeży i zapraszając ludzi wrażliwych na zapachy i ze skłonnościami do mdłości nikt nie narzekał.
Narazie mogę polecić i czaje sie na aqua 😁

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.