Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@Strus ja używam zapachy Vinove.Wyglądają elegancko taki prestiż .Na razie testowałem dwa i mi podeszły.Można kupić je na myjni w galerii łódzkiej i na porcie.Producent jest na wylocie z łodzi w stronę Rzgowa.Mają spory wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Strus napisał:

Czy to taka prawdziwa wunderbaumowa wanilia jest ?

Nie powiedział bym, że jest to 1:1 ten sam zapach. Poorboys ma bardziej taką słodkawą nutę ale jest wystarczająco blisko wunderbauma więc nie mam powodów do narzekań. Kupiłem w sumie z ciekawości w noworocznej promocji bestseller, za 29zł to grzech było przejść obojętnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie mogłeś kupić bo zapach daleko nie odbiega, taka no słodsza i ciemniejsza nuta niz wunderbaum 🙂 Przed chwila otworzyłem jednego invisi i jest to taka sama wanilia jak w choince co mnie niezmiernie cieszy bo uwielbiam ten zapach na równi z black classic. Całkiem intensywny jak na taką małą duperelkę. Tak więc piątek 11 stycznia test czas zacząć. Na spokojnie od jednej sztuki w środkową kratkę nawiewu bo po wyjęciu z opakowania pachnie bardzo intensywnie wiec powinno być w sam raz. Jak nie to rozpakuje drugą.

OiHzSMa.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie pamiętam. Nie podobał mi się wygląd. Jest to dość szerokie i nie pasuje na każdą kratkę. Nie jest to plastik tylko taki warstwowany dziurkowany materiał. Jeśli chodzi o sticsy to wolę te węższe ale dłuższe jak kolwiek to brzmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem temat i zastanawiam się nad ludzikiem od Mr&Mrs. Czy ktoś miał cedar wood z tej serii?

Nie lubię słodkich zapachów. Generalnie to w sumie nie używam zadnych w autach, ale ten zapowiada się ciekawie i jestem ciekaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu ‎14‎.‎01‎.‎2019 o 18:56, PROPER napisał:

Przejrzałem temat i zastanawiam się nad ludzikiem od Mr&Mrs. Czy ktoś miał cedar wood z tej serii?

Nie lubię słodkich zapachów. Generalnie to w sumie nie używam zadnych w autach, ale ten zapowiada się ciekawie i jestem ciekaw.

Zapach genialny i trwaly choc nie tak trwaly jak w starszej wersji,a ktos testowel perfumy od Cleantech ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy czarny wunderbaum classic ( u kumpla mi się bardzo spodobał tyle, że jest nietrwały ) choinka ma ten sam zapach co puszka black ice? Trzeba będzie chyba wziąć na testy jeszcze fresso. Fajna inicjatywa, że mają zawieszki drewniane + ten sam zapach w wersji perfumowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=21741]Adaszek96[/mention] miał z nimi styczność ale jemu akurat nie podeszły. Zdaje się że mało popularne więc ciężko o opinię

Nie zapadły mi w pamięci, więc nie były mega śmierdzące ani mega fajnie pachniały. Przeciętne, trwałość raczej też. Osobiście najbardziej mi siadły klasyczne puszki i zapachy od Shiny. Czy miał ktoś styczność z olejkiem o zapachu skóry od Colourlock'a?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wunderbaum invisi nadal pachnie ale stracił sporo na sile. Teraz jest wyczuwalny tylko gdy odpalę nawiew. Póki co mamy 19 dni i dalej go czuć więc w sumie nie najgorsza opcja, za 15zł dostajemy 4 zapachy gdzie jeden potrafi potrzymać śmiało te 2 tyg z całkiem dobrą intensywnością. Mogli by zrobić black classic wtedy całkiem bym pokochał tę serię invisi 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.