Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, Tomas-sg napisał:

Link 2 nie mają faktycznie na stanie.

Link1 nie wiem jeszcze ale jest tylko jeden zapach....

mają jeszcze zapach skóry

https://cardetailingshop.pl/glowna/1362-dodo-juice-raw-hide-leather-odswiezacz-powietrza-o-zapachu-skory-100-ml.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, peciu napisał:

Tam nawet nie dzwonię. Oprócz Daniela Washingtona nie mają nic tak naprawdę 🙂

Dzwoniłem kilka razy o kilka rzeczy i nie polecam sobie zawracać nimi głowy 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Panowie, temat poruszany na pewno nie raz, ale co chwila pojawiaja się nowe produkty. Wczoraj, zdziwiłem się że jest ich tak dużo.

 

Próbowałem:
Gliptone duży aroma pad

Gliptone koncentrat

ColourLock Lether Essence

Chemical Guys Lether Scent.

 

Poorboys ma coś, Fresco i kilka innych firm (które akurat mi nie za dużo mówią). Pomijam i omijam K2 czy WounderBaun.

 

Coś o zapachu skóry, jest warte spróbowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasz_byd temat na czasie, ostatnio użyłem gliptone gt11. Wyczywalny zapach skóry, ale Tragedia, smródnie nie do wytrzymania. Może się ulotni z czasem szukam dalej

, Może chemical guys ls

 

TY o zpaszkach a ja o skórach 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, lukasz_byd napisał:

Panowie, temat poruszany na pewno nie raz, ale co chwila pojawiaja się nowe produkty. Wczoraj, zdziwiłem się że jest ich tak dużo.

 

Próbowałem:
Gliptone duży aroma pad

Gliptone koncentrat

ColourLock Lether Essence

Chemical Guys Lether Scent.

 

Poorboys ma coś, Fresco i kilka innych firm (które akurat mi nie za dużo mówią). Pomijam i omijam K2 czy WounderBaun.

 

Coś o zapachu skóry, jest warte spróbowania?

Areon w skórzanym woreczku. Co prawda jest to jakby "perfumowana" skóra, ale dobrze oddaje zapach skórzany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.05.2022 o 23:10, szybkiqa napisał:

Który zapach z Foen polecacie najbardziej?

Właśnie dzisiaj skończyłem Sandal Wood z Foena; zapach przyjemny, ale do samochodu chyba trochę za "ciężki". Trwałość - taka sobie; codziennie 2-3 psiknięcia na każdy dywanik i jest OK.

Aktualnie przymierzam się do zakupu Aqua lub Green Tea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.04.2022 o 00:49, AudiBlask napisał:

Spring Air

Kupiłem 3 zapachy w ciemno.

Adorable - trochę jak Pani Walewska

Black Satin - pachnie jak szare mydło

Feelings - zbliżony do jakiś ciężkich męskich perfum

 

Dramat. Odsyłam wszystkie

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rombinik w domu pryskam po dywanach , narożniku itp. W aucie to na tapicerkę i dywaniki

Trwałość ciężko mi ocenić. Lubię jak mocno intensywnie pachnie , towaru nie żałuję 😅 Bardziej to zależy od zapachu i nut w nim zawartych. W samochodzie to Secret pachnie z 3 dni , Frozen Mojito to z dwa tygodnie potrafi wytrzymać , Blue Velvet tak w granicach tygodnia. Ale przyznam że jakoś specjalnie trwałości zapachów nie badałem 🙂

 

 

 

  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rombinik w domu pryskam po dywanach , narożniku itp. W aucie to na tapicerkę i dywaniki
Trwałość ciężko mi ocenić. Lubię jak mocno intensywnie pachnie , towaru nie żałuję Bardziej to zależy od zapachu i nut w nim zawartych. W samochodzie to Secret pachnie z 3 dni , Frozen Mojito to z dwa tygodnie potrafi wytrzymać , Blue Velvet tak w granicach tygodnia. Ale przyznam że jakoś specjalnie trwałości zapachów nie badałem
 
 
 

Zaznaczę jeszcze odnośnie trwałości ze znaczenie może mieć czy w aucie jest jonizacja powietrza. W poprzednim aucie ten sam zapach trzymał pare dni a w obecnym gdzie mam jonizację nawet dnia nie wytrzymuje
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
W dniu 11.04.2022 o 07:22, Strus napisał(a):

Miałem Tasmański. Trzymał tydzień. Zapach jest nieokreślony. Typ zapachu jak Aruba od Elite czy jak Stripper. Te kierunki chyba mu najbliższe. 

Porownujac fresso i tasmański czar co wg Ciebie lepsze ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.