Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ze swojej strony polecam te zapachy. SG melon&marakuja bardzo przyjemny i intensywny zapach przez pierwszy tydzień, później delikatnie wyczuwalny. Trwałość około miesiąca, chociaż wrzuciłem go do szafki w garażu i przy otwieraniu jeszcze coś tam zaleci. Wunderbaum po otwarciu i wąchaniu z puszki myślałem, że to totalny niewypał, natomiast w samochodzie daje bardzo świeży przyjemny, niemęczący zapach. Mam go już trzeci tydzień i daje rade, producent podaje trwałość na dwa miesiące.

image0011.jpg.80c5b9a6d1ab574827b8ae1e77f5ba92.jpg

image0021.jpg.2a73b3fac3593f55a3fc385f6ffb1ea4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj popstrykałem Chemical Guys Szarlotka - pachnie świątecznie, ale zobaczymy jak z trwałością. Wiem, że nie ma trzymać dwa trzy dni tylko to jest typowy zapach na efekt wow, ale dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj popstrykałem Chemical Guys Szarlotka - pachnie świątecznie, ale zobaczymy jak z trwałością. Wiem, że nie ma trzymać dwa trzy dni tylko to jest typowy zapach na efekt wow, ale dam znać.

2-3 dni :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety atomizer jest do D tak jak przy RRC czyli po paru psiknięciach leci po rękach. Jakby działał dwa lub trzy dni to i tak mega wyczyn by był jak dla mnie. Mam butelkę 473ml więc na trochę starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2019 o 00:47, StreamHD napisał:

Mogę już potwierdzić, że CALIFORNIA CAR SCENTS - LA JOLLA LEMON czyli cytrynowy trzyma już miesiąc i nadal czuć wyraźnie zapach.  Można brać /  polecać.

 

W sumie to zapomniałem napisać ale cytowany zapach ma trwałość tego "legendarnego" wiśniowego.   Polecam!

15zł za kilka miechów zapachu.  CALIFORNIA CAR SCENTS - LA JOLLA LEMON Polecam bardzo.

 

EDIT:  Na sprawdzenie wziąłem sobie CALIFORNIA CAR SCENTS - TAHOE POWDER

JEŻELI nie otrzymałem jakieś felernego to zapach nie wart kupna. Praktycznie niewyczuwalny, choć sam w sobie ładny.  Nawet w świeżo pranym i mocno ozonowanym czystym aucie nie dał sobie rady i ciężko stwierdzić jego obecność. Nie polecam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.samochodowekosmetyki.pl/produkt/263/gliptone-odswiezacz-o-zapachu-nat-skory-duzy

Czy ktoś korzystał. Kolega mówi, że trzyma kilka miesięcy i jest super zapach.

Potwierdzam z tym ze musisz sprawdzic czy Tobie odpowiada bo zapachy skory FC, gliptone, colourlock czy chemical guys niby wszystkie skóra a kazdy pachnie inaczej :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Birkhof napisał:

Czy ktos zna miętowy zapach do auta?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tenzi kiedyś taki produkowało. RRC Custom także posiada  odświeżacz o  takim zapachu.  Oba  w sprayu. Niestety żadnego nie testowałem. Możesz rozejrzeć się na znanym portalu aukcyjnym. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.