Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Bapko napisał:

Czy orientuje się ktoś czy jest jakiś zapach odpowiadający zapachowi z BMW ambient air BLUE suite No. 1 tylko w innej formie niż ambient air? Np nakładka na nawiew

@lukasz_byd wiesz może?

Nie wiem właśnie. Szukałem kiedyś Authentique (czy Authentic) Suite No1 i lipa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poczyniłem bardzo nieudany zakup, zatem chciałbym przestrzec przed zapachami Chemical Guys. Jako że Stripper Scent jest w mojej opinii śliczny i zawsze nim psikam po czyszczeniu, to zaufałem i w ciemno nabyłem drogą kupna New Car Scent oraz Leather Scent. Jedno i drugie ma zapach bardzo bardzo chemiczny, niczym środki czyszczące znane ze szpitali, to w dodatku totalnie nie przypominają tego, czym powinny pachnieć. Czekałem aż się wywietrzą do końca, bo się po prostu męczyłem w samochodzie. Kilka osób, które wsiadło do samochodu pytało dlaczego pachnie u mnie gabinetem stomatologicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś testował zapachy Clinex Scent? Na jednej z grup na fb jak padło pytanie o zapachy to kilka osób poleciło z tej serii Tasmański Czar. Problem taki, że producent nigdzie nie podaje nawet najprostszego opisu zapachu, więc ciężko coś wybrać tak po omacku sugerując się tylko tymi zmyślnymi nazwami...

278048315_942605506418823_3261136259163112080_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rombinik miałem Hawajską Wanilię czy jak to się tam zwie. Nuta zapachowa lekko chemiczna, męcząca jak dla mnie , zostawia plamy , trwałość do 3 dni. Jak chcesz coś trwałego , bez woni chemii oraz nie plamiącego to Spring Air. 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AudiBlask napisał:

A jaki zapach polecasz. Ja obecnie używam Fresso gentleman,a teraz kupiłem foen Boss,ale chętnie wypróbuję coś innego. 

Też psikasz w wykładzinę? Na fotele też można? Jak z wydajnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krzysiek71 lubię słodkie zapachy , najbardziej podszedł mi Secret , słodkie damskie perfumy , jakieś owoce i wanilia dominują.

Psikam po wszystkim co materiałowe. Trwałość to zależy od nut zapachowych , np Frozen Mojito trzymał dwa tygodnie przy 5 psikach. Secret potrzyma około tygodnia , ale ja lubię jak mocno pachnie , także na to trzeba brać poprawkę 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki zapach polecasz. Ja obecnie używam Fresso gentleman,a teraz kupiłem foen Boss,ale chętnie wypróbuję coś innego. 
Też psikasz w wykładzinę? Na fotele też można? Jak z wydajnością?

Jak oceniasz bossa od foen? Do czegoś byś go porównał?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma doswiadczenie z zapachami BMW Z AMBIENT AIR np blue suite albo goldem suite? Trochę nie widzi mi się 100 wydawać na zapachy o trwałości 3 msc ale zapachy supe i z chęcią bym spróbować jakieś odpowiedniki innych firm w innych formach. Ktoś Coś?
@lukasz_byd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bapko gdzie te zapachy po 100zł widziałes? na allegro poza jakimiś pojedynczymi aukcjami to średnia cena 140zł. Oprócz tego "Oferowana cena dotyczy 1szt. - do poprawnego działania systemu zapachów niezbędne są dwa kartridże zapachowe (najlepiej różne)."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bapko gdzie te zapachy po 100zł widziałes? na allegro poza jakimiś pojedynczymi aukcjami to średnia cena 140zł. Oprócz tego "Oferowana cena dotyczy 1szt. - do poprawnego działania systemu zapachów niezbędne są dwa kartridże zapachowe (najlepiej różne)."

No właśnie! Tym bardziej, kiedy kupiłem na próbę jakiś na olx chyba za 80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysiek71 napisał:

@Bapko dopiero zamówiłem wczoraj. Jak przyjdzie dam znać.

Od razu Cię ostrzegam przed psikaniem FOEN do góry w powietrze - ja tak sobie poplamiłem dekor w Accordzie. Jeśli już, to gdzieś niżej, w dywaniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bapko napisał:

Czy ktoś ma doswiadczenie z zapachami BMW Z AMBIENT AIR np blue suite albo goldem suite? Trochę nie widzi mi się 100 wydawać na zapachy o trwałości 3 msc ale zapachy supe i z chęcią bym spróbować jakieś odpowiedniki innych firm w innych formach. Ktoś Coś?
@lukasz_byd

Mam Abient Air w obu autach, ale używałem Authentic Suite I i II.

Trwałość ok. 1,5msc raczej.

Blue i Golden nie znam - tzn nie pamiętam, bo w ASO (chyba każdym) z działem części są próbniki do 'poniuchania'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.