Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Tenzi kiedyś taki produkowało. RRC Custom także posiada  odświeżacz o  takim zapachu.  Oba  w sprayu. Niestety żadnego nie testowałem. Możesz rozejrzeć się na znanym portalu aukcyjnym. Pozdr

Z rrc mi nie po drodze
Tenzi nie widzę.
Póki co ratuje się olejkiem eterycznym w buteleczce takiej jak zapachy do powieszenia ale wolę cos gotowego :-)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Birkhof napisał:

Potwierdzam z tym ze musisz sprawdzic czy Tobie odpowiada bo zapachy skory FC, gliptone, colourlock czy chemical guys niby wszystkie skóra a kazdy pachnie inaczej :-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

No to jak skończy mi się moja buteleczka to zakupię ten zapach. Jak ma trzymać kilka miesięcy to może warto. Ps. Pytanie czy bardziej jest intensywny latem, a zima nie czuć? Bo tak niektóre się zachowują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak skończy mi się moja buteleczka to zakupię ten zapach. Jak ma trzymać kilka miesięcy to może warto. Ps. Pytanie czy bardziej jest intensywny latem, a zima nie czuć? Bo tak niektóre się zachowują.

Ja nie umiem odpowiedzieć na to pytanie - do każdego zapachu przyzwyczajam się po kilku tygodniach :(
Teraz mam zapach colorlocka który mam juz od roku i dopiero sie kończy



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@Bartek1985 ciekawie to wygląda, jak sklepy pododają to do swoich ofert to biorę na pewno. Póki co wypatrzyłem tylko detailer.pl to ma ale dostepne u nich zapachy mi nie odpowiadają. No chyba, że wiesz gdzie można kupić inne zapachy to napisz proszę 🙂 Z swojej strony mogę polecić zawieszki Fresso, u mnie gentelman pachnie już 3 tydzien i chyba jeszcze troche wytrzyma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja mogę znowu potwierdzić, że CALIFORNIA SCENTS ZAPACH CYTRYNOWY LA JOLLA LEMON super daje radę. Trzyma około dwóch miesięcy. Jest w sam raz jeżeli chodzi o intensywność.

Mniej ciężki, mniej słodki, mniej chemiczny niż uwielbiany okropny Coronado Cherry.  Dla mnie cytrynowy jest o klasę wyżej pod każdym względem od wiśni, nie licząc trwałości ale jeżeli puszka kosztuje 13zł i działa dwa miechy to nie jest to żadnym minusem.  Ja polecam znowu bo dla mnie ten zapach jest taki jaki powinien być. Nie bije tak mocno chemią, faktycznie coś tam czuć z niego naturalne cytrusy, jest tani i działa długo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Dystrybutor

W temacie zapachu do skór naprawdę ciężko dobrać coś ładnego

Jedyny który podoba mi się to 

Colourlock w przezroczystej buteleczce. Nie jest chemiczny, ładnie pachnie (delikatna nuta ) i w miarę trwały. Nie przebarwia, nie plami. Polecam, sprawdzony - najlepszy z tych, które sprawdzałem.

 

PS. Na marginesie, uważam iż firma  Colourlock ma najlepszy dostępny na rynku europejskim środek do dbania i czyszczenia, pielęgnacji skóry -  Soft  Cleaner (lub  Strong Cleaner jeśli trudniejsze zanieczyszczenia). Nic nie niszczy, doskonale pianka działa.  👍

Przez to bardzo tą firmę '"polubiłem" a niejeden środek testowałem na skórze półanilinowej /jasnej. 

 

.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@Strus Aruba ma nuty korzenne, piżmo także trzeba je lubić. Mnie akurat pasują. 

Posiadam komplet czterrch zapachów jako część nagrody w konkursie wash and wax.  

Laguna to morski.

Kiribati - ja nie wiem co to, ale moja pani mówi, że pachnie jak perfumy męskie 😛 jakieś takie żywe owocowe 😜

Bora Bora - kwiatowy. Niby odmienny niż zapach ADBL iQD LE, ale może być ciekawa alternatywa dla tych, którym zapach ADBL się podoba. 

 

IMG_20200110_200545.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.