Skocz do zawartości

Zapachy do autka


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

@Adaszek96, jak lubisz temat pachnącej skóry to obydwa się sprawdzą - mi osobiście ta woń kompletnie nie leży 😛 Chemical Guy's jeżeli jest tak samo trwały jak Stripper to sądzę, że byłby okej 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@Mumins mam buteleczkę Gentleman i zapach jest powiedziałbym ostry. Kojarzy mi się z kosmetykami Bond które stosuje mój dziadek. Nie zrozumcie mnie, że to dziadkowy zapach, wręcz przeciwnie, zapach jest długo wyczuwalny szczególnie w temperaturze 21° i bardzo przyjemny. Mam jeszcze zawieszkę snow pearl ale czeka na swoją kolej 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj czerwonego ludziska MrMrs, niby z opakowania powinien pachnieć mięta pieprzowa ale mój nos bardziej podpowiada że to słodka poziomka delikatnie złamana mięta rodzaju mietowych cukierków pudrowych. 

Nie było za dużego wyboru bo zostały jeszcze białe i żółte. Będę szukał czarnych jak ten zuzyje. 

Cena z BP 25,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
12 minut temu, tombk02 napisał:

Jakiś czas temu miałem:
-Valet Pro o zapachu ogórka. Pachniał dośc przyjemnie ale nie za mocno.

Natomaist polecam zapachy z Yankee Candle. naprawde dośc dlugo się utrzymuja.

Jaki zapach miałeś i w jakies formie od Yankee?

Ze swojej strony moge polecić zawieszki Diament zapachy. Miałem dwa i trwałość na prawde rewelacyjna. Ostatnią otworzyłem na samym początku stycznia. Teraz ją wyciągnąłem z auta i wisi w garazu, jak ktoś wchodzi to sie pyta co tak pachnie 🙂 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapadły mi w pamięci, więc nie były mega śmierdzące ani mega fajnie pachniały. Przeciętne, trwałość raczej też. Osobiście najbardziej mi siadły klasyczne puszki i zapachy od Shiny. Czy miał ktoś styczność z olejkiem o zapachu skóry od Colourlock'a? 

Ja mam korzystam juz dwa lata - pytaj:)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.03.2019 o 10:50, Maciej WTN napisał:

Jaki zapach miałeś i w jakies formie od Yankee?

Ze swojej strony moge polecić zawieszki Diament zapachy. Miałem dwa i trwałość na prawde rewelacyjna. Ostatnią otworzyłem na samym początku stycznia. Teraz ją wyciągnąłem z auta i wisi w garazu, jak ktoś wchodzi to sie pyta co tak pachnie 🙂 

Hej, 

Miałem zwykłe zawieszki- dokładniej taki 3-pak:
https://www.goodies.pl/car-jar-varienty-pack/504-afternoon-picnic.html

Z tego co pamiętam wsyztskie bardzo intesywnie i długo pachniały. Najbardziej podobała mi się Wiśnia, vanilia lime a na koncu vanilia cupcake - poniewaz był strasznie słodki dla mnie wręcz duszący.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś udało mi się kupić od kogoś patyczki zapachowe waniliowe. Kojarzy ktoś gdzie można nabyć lub jak się nazywa? Wygląda jak patyk drewniany lub paluszek do jedzenia

Patyczki rattanowe?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

@StreamHD trochę pachnie jak płyn do płukania taki niuchnięty prosto z bańki 🙂

Jeśli lubisz klimaty zapachu świeżego prania (albo takiego lekarskiego kitla) to sprawdź sobie Lalique White - zapach który się kocha albo nienawidzi, często porównywany do zapachu świeżo wypranych koszul 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że bardzo lubię wszelkiego rodzaju zapachy to niedawno w ręce wpadł mi kolejny odświeżacz, Tenzi o moim ulubionym zapachu, czyli wanilii. Postanowiłem co nieco napisać w trakcie oczekiwania na zestaw zawieszka + perfumy od Fresso. Mrcleaner śle mi je już tydzień czasu.

vanilla.jpg

Jest to trochę inny produkt z jakimi się spotykałem do tej pory, po odkręceniu atomizera uderza bardzo silna woń alkoholu i silnie skoncentrowanego aromatu zapachowego. Po spryskaniu dywaników i odczekaniu aż odparuje alkohol zostaje przyjemny zapach słodkiej wanilii, ku mojemu zdziwieniu jest dość intensywny. W sumie można to porównać do wanilli wunderbauma ale ma bardziej słodkawy aromat. Aplikowany 18.04.2019r jest nadal wyczuwalny w powietrzu choć już nie tak silnie. Jak na psikacz za 12zł to jestem zadowolony, 100ml zmieści się do każdego schowka. No ale dalej czekam na obiecaną rewolucje na rynku zapachów aż dojdzie Fresso. Przy najbliższej okazji sprawdzę resztę zapachów od tenzi bo stosunek cena/jakość jest całkiem niezła. Intensywnością i trwałością przebija Poorboysa Vanilla, którego kupiłem okazyjnie na noworocznej wyprzedaży bestsellera 😛 

 

Miał ktoś z was zapachy polskiego producenta Diament ? Ponoć też mocny zawodnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaV Ja mialem w formie zawieszki. Wspominałem juz o tych zapachach wcześniej. Zawieszki pachną bardzo długo, miałem dwa rodzaje i oba podobnie. Włożyłem pod koniec grudnia, a wyciągnąłem w marcu i zawiesiłem w garażu. Nadal pachnie i to dośc intensywnie 🙂 Osobiście polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testuje sobie właśnie zapach do psikania Fresso sugar love.

fresso-perfumy-sugar-love.jpg

Co do zapachu to baaardzo przyjemny, przy pierwszym odczuciu babskie perfumy ale z czasem polubiłem ten zapach. Ciężko mi go opisać taki słodkawy ale przyjemny nie bije mocno  jest zbalansowany. Sugar Love powinien się spodobać osobom, które lubią wunderbaumową wanillie, zapach gumy balonowej, limitowaną edycje ADBL interior QD itp. Trwałość bez rewelacji tak typowo 2-3 dni. Buteleczka poręczna jak się wywali drewnianą zakrętkę to wejdzie w każdy schowek więc można odświeżać co te kilka dni. Mam wrażenie, że zapach po paru dniach tylko ja przestaję odczuwać, jak ktoś wsiada to zawsze mówi, że fajnie czymś pachnie. W sumie psikana wersja Fresso oprócz naprawdę fajnego zapachu niestety nie wyróżnia się trwałością na tle konkurencji, jednak nie przeszkadza mi to bo za rozsądne pieniądze mamy fajne nuty zapachowe, jak wypsikam Sugar Love to na pewno kupię kolejny z zapachów. 

 

Edit 11.05.2019

Auto przesiąkło na wylot Sugar Love 😛 Zmniejszam częstotliwość psikania z co dwa dni do raz na tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.