Skocz do zawartości

3D Car Care - Pasty Polerskie


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Gozdziu23 napisał:

ech2o to produkt posiadający w swoim składzie sio2, przyspiesza przez to niszczenie i twardnienie padów (zwyczajnie pady się "utwardzają" i nie pozwalają tak absorbować pasty w siebie) lepiej by było używać produktów bez sio2 np opti, mckee, wolfgang i inne 🙂 

Powiem ci, że nie zauważyłem tego. Ale być może dlatego, że po każdych 2 wypracowaniach czyszczę pada APC, odwirowuję i wydmuchuję. Ale dzięki za cenną informację, nie myślałem wcześniej w ten sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Streat napisał:

@Gozdziu23 a jakiego qd polecasz do takiej impregnacji pada?

z qd to np last touch-a meguiar'sa, botox z rodzimej sceny też jest spoko.
Ale ja w większości impregnuje no rinsem w 1:256 wychodzi najtaniej.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz też użyłem Ech2O do ograniczenia pylenia i pod tym względem sprawdził sie dobrze, dałem tylko mgiełke. Jednak ktoś wyżej sugerował że może mieć negatywny wpływ na pady. Imptegnowałem pady pastą i tak na początku.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym impregnowaiem sa rozne opinie,na jednym z zagranicznych forum mnie troche wysmieli za to twierdzac ze tak sie robilo ze starymi pastami,i ze tylko sobie szybciej pady zapycham 😁 probowalem i z impregnacja i bez i roznic nie widze ale nie uwazam sie za eksperta w tej dziedzinie by miec wlasne zdanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System 3D, ACA szczegolnie, ma bardzo znikomą ilość wypełniaczy.

W wielu przypadkach podejście ostrą kombinacją pozostawia, po wymyciu, rewelacyjne jak na tego typu akcje wykończenie, ktorego dopełnieniem jest 520 (rownież pasta o sporych możliwościach).

@Pietras w ramach ciekawostki, jeśli lakier nie jest twardy, w miejscach nieco mniej zniszczonych (brzegi) sprawdz działanie 520 na cuttingowym padzie.. 😉

 

 

 

 

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
18 godzin temu, ShiningCar napisał:

@Aivars, pasta polishingowa, średnio ścierna z przyjemnym wykonczeniem.

Polish+ ma swojego następcę 3D One Hybrid Compound.

Jakies szczegolne wskazowki co do uzytkowania ? Jak z pyleniem i wymywaniem pasty ? 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.