Skocz do zawartości

3D Car Care - Pasty Polerskie


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Często pytacie o to czy posiadając tylko dwie pasty 3D np. ACA500/510 + ACA520 jesteście w stanie wykonać solidną korektę lakieru.

Odpowiedz przewija się we wcześniejszych postach i jest jak najbardziej twierdząca, warto jednak dodać raz jeszcze jak uniwersalny jest system polerski 3D (w zasadzie każda ich pasta).

W kolejnym wejściu Apex ciekawie zobrazował możliwości ACA520, pasty wykończeniowej.. 😉

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Cześć Wam,

planuję one stepa na bass 5119 pastą 3D ONE na BMW F10 lakier black-sapphire metallic. One step, bo warunki raczej partyzanckie - podziemny garaż. 

Proszę o poradę czy lepiej wykorzystać pada one stepowego z Royal Pads czy może spróbować zamixować padami z NAT - jakimi przy tym lakierze? 

Zaznaczam, że nie zależy mi na perfekcyjnym wyglądzie, bo przy tym oświetleniu to i tak nie do wyciągnięcia, jednak chciałbym zoptymalizować możliwie setup, a ta pasta daje podobno fajną tego możliwość 🙂 z góry dzięki za odpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy ktoś spotkał się z taką przypadłością pasty 510??

Mam 3d ONE, 500, 520 i wszystkie są tłuste i super się pracuje na nich, natomiast z 510 jest masakra, bardzo gęsta, jakieś grudki, bardzo ciężko się dociera.

Miał ktoś podobny problem?? Mieszanie nic nie daje, tak jakby była rozwarstwiona.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Speed robi dobrą robotę (porównując np. do Menzerny 3in1) z twardszymi padami (np. FP Pro-wool) albo nacinane pady Booskiego Quadra (biały lub pomarańczowy),  zarówno na DA jak i rotacji, kwestia wyczucia.

Polecam spróbować też połączenie BP Quadra czarny i np. ACA520 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam problem z dotarciem pasty 3D one . Takie wrażenie jak mocno zaschnięty wosk. Robiłem żółtym natem na hamronie 15 i po impregnacji 3-4 groszki, 3 przejazdy. Najpierw rozprowadzenie na 1,5 a potem 4,5. Do zebrania używałem ściereczek z flexipads,gyeona,worki stuffa i tych bardziej puszystych no mamę i zawsze ciężko się zbiera. A może to tak ma być? Chociaż wątpię bo wszyscy piszą,że docieranie bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, CarlosBlack napisał:

polerujesz "na słońcu" czy w garażu?

W garażu. Wczoraj robiłem jeden bok i na żółtym i niebieskim nacie jak i na one stepowym royalu to samo. Jeśli chodzi i efekt to jak na pierwszy raz jestem zadowolony. Zostały tylko grubasy,ale że to lakier miękki- honda to narazie boję się odważyć jechać np. futrem. Swirle ładnie zeszły,widać w latarce niebieskie ziarno tylko to docieranie. Coś źle robię. Może faktycznie za mało pasty na pada? Może za dużo przejazdów i za wolne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.