Skocz do zawartości

Filmy detailingowe - youtube, instruktaże, recenzje, ciekawostki...


ghost

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 6 miesięcy temu...
7 godzin temu, PawelRDM napisał:

Mówi, że 303 wypusciło "bad batches" i wymienia produkt. Ktoś zgłębiał temat ?

Miejmy nadzieję, że to nie ta dostępna u Karola... 😄 Bo trzeba będzie ogłosić akcję serwisową.

 

8 godzin temu, b0l5 napisał:

wśród produktów nowe turtle waxy

Testerzy nie mają zbyt dobrej opinii o tej grafenowej linii Turtle Wax... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

https://youtu.be/1ajSnEAUWbc=16m55s
Pierwszy raz od "iks" czasu, trafiłem na film, gdzie gość czyści pasy bezpieczeństwa. Kiedyś zgłębiałem na forum ten temat - zrozumiałem z postów, że to trzeba robić jak najmniej inwazyjnie, żeby nie osłabić struktury pasa - tu chodzi o nasze bezpieczeństwo. Tymczasem... czy takie coś jest w ogóle akceptowalne? Wygląda mi na to, że włókna dostały srogi wpier...

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MMCzysci napisał:

https://youtu.be/1ajSnEAUWbc=16m55s
Pierwszy raz od "iks" czasu, trafiłem na film, gdzie gość czyści pasy bezpieczeństwa. Kiedyś zgłębiałem na forum ten temat - zrozumiałem z postów, że to trzeba robić jak najmniej inwazyjnie, żeby nie osłabić struktury pasa - tu chodzi o nasze bezpieczeństwo. Tymczasem... czy takie coś jest w ogóle akceptowalne? Wygląda mi na to, że włókna dostały srogi wpier...

Wyryte w skale z S20 FE 5G
 

Kolego jesteś "królem polowania". No w życiu, nawet na filmach, nie widziałem większego chlewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MMCzysci ja normalnie piore pasy. Nie jakimś truckiem itp tylko chemią do ekstrakcji. W prywatnych autach potem tylko raz na pół roku samą wodą lub jakimś ic. 
Co ma się z nimi stać po takim praniu? Pasy jakby nie patrzeć są w ciągłym kontakcie z nami lub ubraniami, więc warto je mieć w jakimś stopniu czyste. Nawarstwiający się brud pewnie jest tak samo szkodliwy(lub nie, bo nikt takich badań nie robił) dla psów co ich pranie.

Idąc tym tokiem to pasy powinno się wymieniać co 10-20 lat, bo przecież też się niszczą od użytkowania.

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.