Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam tu te wasze ,, mądrości`` to nie wiem czy płakać czy się śmiać, a może współczuć ...

Dla tych którzy nie wiedzą (wróć dla tych którzy lepiej wiedzą)  boostera aplikujemy gdy samochód ma wyjechać na nie sprzyjające warunki pogodowe, aktualnie kiedy mamy sucho i gorąco, jest to zbędne, AQUA ONE jest bardzo wydajna i 30 ml starczy nawet do trzech samochodów, więc hmm ktoś tam robił wyliczenia ... mi wychodzi koszt produktu 79 (przeważnie studia maja duże rabaty ... ) 20 zł + booster jeżeli trzeba, ale raczej nie uda się zużyć całego na jedna auto, ale na około 10 samochód, więc koszt 10 zł 

Mi wychodzi więc koszt produktów 20-30 zł na auto , ale jeżeli jest za drogo dla niektórych to polecam hydrowosk 🙂  będzie jeszcze taniej i też szybciej 🙂

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, SzaKal napisał:

Dla tych którzy nie widzą (wróć dla tych którzy lepiej wiedzą)  boostera aplikujemy gdy samochód ma wyjechać na nie sprzyjające warunki pogodowe,

No patrz, a rozmowa wywiązała się nie od poglądów i wiedzy i spraw oczywistych, tylko od opisu produktu (początek strony)

45 minut temu, SzaKal napisał:

AQUA ONE jest bardzo wydajna i 30 ml starczy nawet do trzech samochodów,

tak jak inne powłoki nie byłyby wydajne...

Byle UK 10 ml wystarcza na Audi A6 i jeszcze zostaje a daleko mu do mistrzow wydajności

47 minut temu, SzaKal napisał:

ktoś tam robił wyliczenia

Nie było żadnych wyliczeń (per aplikacja) tylko zakup butli

52 minuty temu, SzaKal napisał:

Mi wychodzi więc koszt produktów 20-30 zł na auto , ale jeżeli jest za drogo dla niektórych to polecam hydrowosk 🙂  będzie jeszcze taniej i też szybciej 🙂

Po premierze kupiłem moonlighta 250ml  za 150zł, (seria zanim firma zaczeła mieć problemy z produkcją, ale to nie ten temat), wystarcza na 30 aplikacji, czyli jakieś 5zł każda, tylko czy jak jeden produkt jest tanszy od innego to nie wiem czy to jest powdód do ironizowania

Jeżeli One będzie tak łatwe w aplikacji i docieraniu jak TSM (sprzed reformulacji) to polecę tę powłokę każdemu

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

żeby doprecyzować,

 

płyn do szyb z nw

ceramic qd - raczej nie do porównania z wymienionym sg bo to bardziej selant, booster powłok który solo na lakierze może leżeć 6msc.

slippy - poslizg pod glinkę nie wymagający wypłukiwania a rozcienczony działający jako osuszacz.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że ostatnio w Polsce moda na wypuszczanie limitowanych wosków. Ja to widzę tak... wyszedłby nowy wosk, kilka osób by kupiło i po temacie. Wychodzi edycja limitowana, droższa i (prawie) każdy chce kupić bo przecież już go nigdy nie będzie. Trzeba wiedzieć jak sprzedać swój produkt 🙂

  • Lubię to 6
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rygryss napisał:

@Fredi88 cenowo też zapewne będzie nietuzinkowo.

85 zł 😉

Tutaj zwracam uwagę na poejmnosc czyli 50ml... Raz się na działem i nie sprawdziłem wosku ANB który kosztował 250 zł 😳

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.