Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Domel napisał:

Ze Stjarny mam na razie tylko QD

Mam QD i sealant (Parla i Silke) - oba poprawne, ale bez wodotrysków... Niedługo zamieszczę opinię.

 

Godzinę temu, Tomas-sg napisał:

pasta AiO mothers z serri cmx

Chciałem to AIO nabyć, ale po recenzjach i opiniach w Necie odpuściłem - nie znalazłem pozytywnych opinii (w przeciwieństwie do CMX Ceramic Spray Coating, który uważam za udany produkt). Cena nie jest niska za to AIO, a ryzyko niezadowolenia z wydanych pieniędzy jest zbyt duże... Zwłaszcza, że Essence od CarPro i Enigma AIO od Angelwax są produktami sprawdzonymi i skutecznymi, więc nie ma sensu dla mnie wydawać kasy na kolejny produkt, który jest obarczony niepochlebnymi recenzjami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, Eidos71 napisał:

Mam QD i sealant (Parla i Silke) - oba poprawne, ale bez wodotrysków.

Dokładnie.

10 godzin temu, Tomas-sg napisał:

dr. beasley's

Mam ręke na przycisku kup - dressing do kół - ale jeszcze walcze z myślami bo cena zawrotna za tak małą ilość - bardziej chyba bym uderzał w ich wosk ceramiczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Domel napisał:

Dokładnie.

Mam ręke na przycisku kup - dressing do kół - ale jeszcze walcze z myślami bo cena zawrotna za tak małą ilość - bardziej chyba bym uderzał w ich wosk ceramiczny.

Ja się wstrzymuje do akcji czarnopiatkowej...  parę rzeczy zakupie z pewnością 😉

Wtedy moge puścić zakupy przez kilka wybranych osób na spróbowanie 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2020 o 13:14, Strus napisał:

Ja już tego nie mam. Oduczyłem się kolekcjonerstwa podobnych preparatów z inną etykietą. QD mam jednego, QW mam jednego, sealanta jednego, wosk jeden, i tak dalej. 

A jesli to nie tajemnica - o ktory wosk Ci chodzi ? 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że nie przepadam w ogóle za woskami to żadna tajemnica. Ale akurat teraz jedynym który mam na półce to Detail HD Wax. Ma bardzo dobry Look, dobre hydro i trwałość sensowną, aczkolwiek to jest jeszcze w fazie testów bo mam go na 3 autach od jakiś 4 miesięcy.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, DaV napisał:

No na pewno potrzebny mu 10 albo 15 opryskiwacz

Pozwolę sobie przerobić piosenkę z soku leon. 

"Nie znasz Domela? każdy go zna! On zawsze szalone pomysły ma"  😄

Także tego. Więcej niedługo w dziale testy 😄😄 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat ej skoro zwykłe RRC jest dla profesjonalistów to na serię Bad Boy trzeba będzie mieć certyfikaty

Ja jestem ciekawy co sobie myśli ktoś z RRC jak siedzi i czyta te heheszki powtarzane przez nas po raz tysięczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadra wyglądają nieźle, ale cena... A gdzie związek tej ceny z ich stwierdzeniami, że można tanio i dobrze, bo wysoka cena to zdzierstwo i dorabianie się przez producentów na klientach..? Brak konsekwencji ze strony RRC...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tym bardziej że kto wie czy to nie są identyczne produkty różniące się jedynie marżą producenta. Wiadra tej samej pojemności, wyglądają niemalże identycznie, system zakręcania również dokładnie taki sam, liczyłem na to że chociaż separator jest inny bo z tego co pamiętam work stuff miał inne separatory, ale jednak nie - obecnie sprzedawane są identyczne.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.