Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum

Ja mam inne odczucia: jakiś czas temu próbowali reklamować się jako wysoka jakość i bezpieczeństwo, potem powstało RRC, mówili że będą walczyć i po krótkim czasie wcześniejszą swoją ofertę zaczęli sprzedawać z rabatem 50%, no a teraz mamy nowa linię z cenami RRC. Firma która najpierw robi marketing mówiący o jakości, bezpieczeństwie itp., teraz wypuszcza nową serię produktów jako kontroferta dla RRC: trochę słabo to wygląda, 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, CAR CRAZY napisał:

Ja mam inne odczucia: jakiś czas temu próbowali reklamować się jako wysoka jakość i bezpieczeństwo, potem powstało RRC, mówili że będą walczyć i po krótkim czasie wcześniejszą swoją ofertę zaczęli sprzedawać z rabatem 50%, no a teraz mamy nowa linię z cenami RRC. Firma która najpierw robi marketing mówiący o jakości, bezpieczeństwie itp., teraz wypuszcza nową serię produktów jako kontroferta dla RRC: trochę słabo to wygląda, 

Jeszcze należy wspomnieć o tych problemach finansowych oraz oszukanie użytkowników ( sprawa nie wiem czy w sądzie jest nadal ? czy coś ruszyło ) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2020 o 21:40, Fredi88 napisał:

Dokładnie to samo miałem napisać. Może nowa linia to przeetykietowane RRC :-D

Cena RRa - jakość 4Detailera 😉 W obecnej sytuacji związanej z wirusem wyprodukowanie własnej butelki graniczy z cudem. Musimy korzystać z tego co jest dostępne na rynku a dzięki temu, że są to stosunkowo tanie opakowania to produkt również może być tańszy 🙂

W dniu 1.08.2020 o 21:45, Strus napisał:

Śmiem wątpić. Rozmawiałem swego czasu telefonicznie z właścicielem @4Detailer i nie sądzę żeby tak zniżyli loty. Odniosłem wrażenie że naprawdę się starali o dobre produkty.

Starali się i nie przestali 🙂

W dniu 2.08.2020 o 11:27, CAR CRAZY napisał:

Ja mam inne odczucia: jakiś czas temu próbowali reklamować się jako wysoka jakość i bezpieczeństwo, potem powstało RRC, mówili że będą walczyć i po krótkim czasie wcześniejszą swoją ofertę zaczęli sprzedawać z rabatem 50%, no a teraz mamy nowa linię z cenami RRC. Firma która najpierw robi marketing mówiący o jakości, bezpieczeństwie itp., teraz wypuszcza nową serię produktów jako kontroferta dla RRC: trochę słabo to wygląda, 

Linia kosmetyków o bardzo wysokiej jakości, bezpieczna dla użytkowników wciąż jest dostępna i nie zamierzamy tego zmieniać 🙂  Nowa linia tańszych (ale wciąż dobrych) kosmetyków powstała na życzenie klientów. Wiele osób pisało do nas na temat tańszej linii, dostawaliśmy takie zapytania również od naszych dystrybutorów więc wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Teraz każdy znajdzie u nas coś dla siebie 🙂

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@4Detailer , od razu inaczej jak napisaliście coś od Siebie.

Tak nieraz pacze, czytam i jak tylko cokolwiek jest zbliżone wyglądem, czy ma atomizer jak RRC, już jest oczywiste.

Prawie nikt nie lubi RRC, a wszyscy mówią/piszą i pewnie o to im chodzi.

 

... ale fajnie, że będzie prawdopodobnie coś nowego, się zakupi, pobawi i się zobaczy jak ma się cena do jakości.

 

Pozostaje, życzyć powodzenia z nową linią produktów... 😋

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rygryss napisał:

@4Detailer , od razu inaczej jak napisaliście coś od Siebie

Co nie. Ceni się takie coś. Większość producentów zapomniała troszkę o tym forum i o nas, nadgorliwych użytkownikach. 

Też nie podoba mi się porównanie od razu do RRC 😉 ja przynajmniej nie toleruje ich że względu na marketing a nie jakość produktów. A że marketing był pierwszy to nie zdążyłem kupić większej ilości kosmetyków 😁

Trzymam kciuki i życzę powodzenia @4Detailer

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2020 o 17:42, KUBA46 napisał:

@Domel ceny i butelki jakieś znajome.

 

@Fredi88 każda firma żyje swoim życiem. RRC swoim, a my swoim. Każdy i tak dorobi sobie swoją opinię, tak to wszystko funkcjonuje 😉

Robiąc nową linię założenie było proste - ma być tanio i dobrze. Przy okazji koronawirusa, uruchomieniu produkcji żeli i płynów antybakteryjnych udało się mocno rozwinąć firmę i udało się otworzyć "drzwi" do wielu dostawców w całej Europy.

Zeszliśmy trochę z marży i liczymy, że uda się wejść na dużo większą skalę sprzedaży.

Zachęcam do testów 😉

Pozdrawiam

Piotrek

@CAR CRAZY Mariusz, mieliśmy okazję rozmawiać kilka razy w życiu i pamiętam Twoje zdanie na temat rozdrobnienia na rynku oraz bajzlu i niepoukładanego handlu. Patrząc na ofertę Twojego masz produkty na każdą kieszeń. Od ekskluzywnych preparatów, po te z niższą ceną dostępne dla każdego. Nam klienci zarzucali, że mamy wysokie ceny i słaby marketing - z czym się dzisiaj zgadzam. Jednak postanowiłem zrobić krok w stronę klienta, a co z tego wyjdzie to czas pokaże. Patrząc po ruchu na naszych skrzynkach (Instagram, Facebook, maile) od soboty, kiedy pokazaliśmy nowe produkty, w nowych cenach to jestem dobrej myśli.

Rynek nas zweryfikuje.

@Treys żadnej sprawy sądowej nie było, sprawa jest w toku.

Jeśli jesteś znajomym naszej księgowej to urwę jej głowę, że sprzedaje Ci fałszywe informacje 😉 Jak już rozmawia o klientach niech mówi prawdę 😉 Nie pamiętam sytuacji z problemami, o których mówisz. Posiadamy 3 spółki w różnych branżach, więc nie jest źle ( jak ktoś, kto czuje się poszkodowany pisze). Ja też czuję się poszkodowany, a nie rozpowiadam o tym w internetach 😉 Trzeba trzymać jakiś poziom. Jesteśmy dorośli. A jedyna instytucja, która może mnie osądzić  to SĄD 😉

Pozdrawiam

@rygryss miło nam słyszeć dobre słowo. Tak jak napisałeś, rynek ( czyli klient) zweryfikuje, czy produkt mu pasuje, czy nie. Nam on się podoba i wykręciliśmy z niego max w takim budżecie jak widać ceny produktów 😉

Również życzę powodzenia i miłego dnia 😉

@Tomas-sg Dziękuję 😉 Powiem Ci szczerze, że nie znam właścicieli RRC osobiście, jednak gdy ich kiedyś poznam to przybiję piątkę i pogratuluję, że ktoś potrafił rozjechać rynek w ten sposób. Bo chyba przyznacie, że w pewnym momencie byli numerem 1 w sprzedaży w Polsce. Za granicami kraju też mocno zaistnieli, ja zawsze kibicuję polskim firmom. Nam daleko do tak dużej firmy, jesteśmy nadal manufakturą. Z nowymi produktami mamy nadzieję, że uda się zaistnieć w wielu miejscach, ponieważ cena pozwoil na próbny zakup każdemu. A czy produkt zostanie na stałe u takiego użytkownika? Ciężko powiedzieć...jak to mówią "Jedni wolą, pomarańcze, inni lubią dynie, a trzeci gospodynie" ;);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Strus napisał:

A będziecie rozszerzać tą linię ?

Myślę że @4Detailer powinni stworzyc wątek w swoim dziale bo robimy tutaj troszkę bajzel 😉 a jak już taki wątek powstanie poprosimy moderację o przeniesienie kilku postów 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

@4Detailer to teraz główne pytanie gdzie bedzie mozna to wszystko kupić? 

Jak widac zapasy waszej chemii w sklepach są dość małe a chętnie by sie kupiło to i owo. Pomyślcie nad sklepiem internetowym, dac dobry rabat dla forumowiczów i można robić zakupy. Ja osobiście duzo kosmetyków biore od @CAR CRAZY czy @ShiningCar a tam albo w ogole was nie ma albo bardzo ograniczone zasoby. 

Osobiscie lubie rodzimy rynek produktów i mam pełne półki adbl, SG, MW itp. Marketing RRC był nastawiony na tanio a dobrze. Tanio moze na poczatku było, dobrze niekoniecznie. Maja pare fajnych produktów jak Cleaner do opon, apc czy szampony ale aktualnie poszli za daleko z hejtem w mojej ocenie i wszystko po za nimi jest złem a oni robią najlepsze produkty na świecie. 

Zatem trzymam kciuki i powodzenia w rozwijaniu firmy 😄 i pomyślcie nad sklepem internetowym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Streat napisał:

@4Detailer to teraz główne pytanie gdzie bedzie mozna to wszystko kupić? 

Jak widac zapasy waszej chemii w sklepach są dość małe a chętnie by sie kupiło to i owo. Pomyślcie nad sklepiem internetowym, dac dobry rabat dla forumowiczów i można robić zakupy. Ja osobiście duzo kosmetyków biore od @CAR CRAZY czy @ShiningCar a tam albo w ogole was nie ma albo bardzo ograniczone zasoby. 

Osobiscie lubie rodzimy rynek produktów i mam pełne półki adbl, SG, MW itp. Marketing RRC był nastawiony na tanio a dobrze. Tanio moze na poczatku było, dobrze niekoniecznie. Maja pare fajnych produktów jak Cleaner do opon, apc czy szampony ale aktualnie poszli za daleko z hejtem w mojej ocenie i wszystko po za nimi jest złem a oni robią najlepsze produkty na świecie. 

Zatem trzymam kciuki i powodzenia w rozwijaniu firmy 😄 i pomyślcie nad sklepem internetowym 

Dystrybutorzy powoli się towarują, a zakupu można dokonać również w naszym sklepie : www.4detailer.shop.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.