Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

Krauss Shinemaster S15 v2 

2020-09-17_09h48_08.png.fd98b303bdbe5771325e6c6fef3c7eeb.png

2020-09-17_09h48_37.png.a93bcab51b38f651400ef9492d65219e.png

Najważniejsze zmiany:

*mocniejszy silnik 1000W

*płynniejsza regulacja obrotów (pozwala na lepszą kontrolę pracy)

*przełącznik biegów na górnej części obudowy

*nowoczesny i niezwykle ergonomiczny kształt

*ochronna przed kurzem (lepsza wydajność podczas dłuższego polerowania)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Crasher napisał:

Ciekawe.

Moja ulubiona maszyna, duzo lepsza niż lare. Głównie pod kątem ergonomii pracy. Kabel lepszy, uchwyt lepszy oby go nie popsuli 😇

No właśnie obaj mamy tę starszą wersję, gdzie ja uważam że uchwyt jest dużo lepszy niż w tej v2. Sądząc po zdjęciach to v2 jest gabarytów (długość) Evoxy HDX8 mk2. Mając tę evoxę i swoją S15 uważam, że krótszy uchwyt jest wygodniejszy - przynajmniej dla mnie. Dłuższy uchwyt ograniczał mnie w niektórych miejscach na aucie i musiałem kombinować ze zmianą położenia maszyny. W S15 nie miałem tego problemu.

Niby parę centymetrów ale kobieta powie, że to ma znaczenie 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Crasher mam i karaussa i lare. DA i R. Różnic przez dwa lata nie zauważyłem. Podobny poziom jakości i co istotne w tej półce cenowej nadal zarabiają na siebie bez żadnych awarii. Z drugiej strony nie ukrywam że stopniowo przechodzę w inną markę 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, ale wosk HYPNOTIC ICON od FW też ktoś pisał, że ma doładowane sporą dawkę Carnauby (nie wiem dokładnie ile %), więc ten nowy limitowany głównie będzie inny pod względem hmmm... nowego zapachu i koloru + woreczek? 🤨🤔

Ale tak jak piszę @Eidos71 - jest popyt na takie 'akcje', więc producenci robią serie limitowane co miesiąc/dwa ¯\_(ツ)_/¯

51 minut temu, kamil598 napisał:

 zobaczymy czy wyciągnęli wnioski z komentarzy o wosku enzo

Ten wosk od Enzo (notabane również 40% Carnauby) dalej jest dostępny w prawie każdym znanym sklepie detalingowym, allegro itd ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bitek właśnie szukałem w necie bo zauważyłem że @AreK  się pochwalił 😉 cena za 150 ml do przyjęcia za okazyjną serię... tyle, że ostatnio co chwila pojawiają się jakieś "limitowane woski" i uważam to bardziej za chwyt marketingowy niż faktycznie wyjątkowy produkt 😕 rozsądek podpowiada mi, że lepiej w tej cenie kupić FW Hypnotic Icon + Paradise Gloss albo dołożyć kilkanaście zł i kupić Pinnacel Souveran. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.