Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
43 minuty temu, Bielutomek napisał:

@Domel Podstawowy element wyposazenia Forda 😄 A tak na serio, uzywamy wokol domu do wszystkiego, tesciu uzywa do ciagnika, jak np robi jakies spawy itp. Nie bralbym nawet pod uwage jakiegos "wypocinu" spod rrc... Szkoda zachodu. Pozniej bedziesz kupowac ich Anty Rust remover - preparat sciagajacy preparat antykorozyjny 😄 

To był świetny kanał i test genialny. Po roku w wodzie blacha z  PP jak nowa.

 

  • Lubię to 1
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, doniek77 napisał:

https://youtu.be/TB2P0daee48

 

 

Już chyba ruszy sprzedaż emoji16.png

Pianownica i oprysk od ADBL w jednym

 

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka

129 zł - za tyle to można kupić oddzielnie oprysk i pianownice od kwazara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W dniu 20.07.2020 o 22:00, vlodek2532 napisał:

129 zł - za tyle to można kupić oddzielnie oprysk i pianownice od kwazara

Pewnie że można. Pytanie jaka jakość jest w tej cenie, nie miałem pianownicy Kwazara w ręce, ale mam 3 Glorie (jedna w cenie 130) i jakość jest fenomenalna. "Jestem biedny nie kupuje tanich rzeczy".

Miałem 2 Marolex'y został jeden ale awaryjny. Dwie Epoki i Altę.

Gloria to dla mnie numero uno jeśli chodzi o jakość i trwałość względem uciekającego czasu. ADBL BFF & BFS KIT koszuje nie wiele mniej ale w tej cenie mam dwa urządzenia. Jestem już po pierwszych zabawach i wygląda to bardzo solidnie i konkretnie w rękach i działaniu. Będę testował dalej i czas pokaże. Więc cenę nie uważam za wysoką.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.07.2020 o 22:00, vlodek2532 napisał:

129 zł - za tyle to można kupić oddzielnie oprysk i pianownice od kwazara

O ile opryskiwacze Kwazara są LUX Malina. To pianownica bez zmiany dyszy i filców wypada średnio. Mam 5 różnych opryskiwaczy i działają BDB, niektóre do ogrodu już z 10 lat.

Pianownica Kwazara dopiero pokazała rogi po zmianie dyszy i filców od glorii. Miałem też Pianownice Glori FC100 i działała rewelacja bez kombinowania i Kwazar przy niej wypadał blado.

Wiec za coś się czasami jednak płaci większą kasę, i @Domelmetodę też stosuję daje więcej i mam spokój.

Ta nowa ADBL też mnie mega ciekawi, czekam na Wojtka opinie i może wpadnie na stan. Cena chyba do przyjęcia no i masz 1 urządzenie w bagażniku a dla blokersa czy kogoś co śmiga na bezdotyki myślę super sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel co ci siadło w Marolexie ? U mnie opryskiwacze (zielone) działają bez problemu, w ciągu 2 minut na bezdotyku opróżniam 2l baniak.. Za to pianownice .. no nie chcą współpracować / mam za wysokie wymagania .. ledwo przedni zderzak i maskę idzie ogarnąć na 1 pełnym napompowaniu .. 

A jak pierwsze wrażenie odnośnie ADBL ? Jaki jest kąt rozrzutu piany ? Bliżej Glorii (110 stopni) czy 45 / 80 Marolexa ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

Urządzenie 2w1 to na pewno nowy pomysł, ale czy oby na pewno tak dobry jakby się od razu wydawało. Chyba że czegoś nie rozumiem, ale moim zdaniem dużo lepiej mieć 2 urządzenia niż jedno, w przypadku akcji wyjazdowej musimy gdzieś mieć  jeszcze dodatkowy pojemnik z drugą chemią do tego przelewanie, zmiana dyszy i wszystko robi się zagmatwane.

Chyba że używać urządzenia tylko do jednej chemii np APC gdzie zmieniamy dysze i mamy albo spieniony albo płynny produkt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
9 godzin temu, powalla napisał:

ADBL  "zrobił" idealny produkt do nakładania  ... SG citrusa 🤣

Wlewaj co Ci się podoba 🤷‍♂️😂😁

9 godzin temu, CAR CRAZY napisał:

Urządzenie 2w1 to na pewno nowy pomysł, ale czy oby na pewno tak dobry jakby się od razu wydawało. Chyba że czegoś nie rozumiem, ale moim zdaniem dużo lepiej mieć 2 urządzenia niż jedno, w przypadku akcji wyjazdowej musimy gdzieś mieć  jeszcze dodatkowy pojemnik z drugą chemią do tego przelewanie, zmiana dyszy i wszystko robi się zagmatwane.

Chyba że używać urządzenia tylko do jednej chemii np APC gdzie zmieniamy dysze i mamy albo spieniony albo płynny produkt...

Bardziej chodzilo nam o to by użytkownik który nie może sobie pozwolić na dwa urządzenia mógł je mieć. 

 

@Domel mega dzięki za fajny test. Od siebie dodamy, że pianownica np ma na celu "nauczyć" użytkowników iż nie trzeba lać dużo piany aktywnej. 10ml lub mniej spokojnie wystarcza na super piane i bardzo długi czas oprysku na jednym pompowaniu. Roztwór w którym będzie piany duzo więcej skończy się produkcją czegoś co przypomina piankę do golenia.

 

W dniu 23.07.2020 o 23:38, vlodek2532 napisał:

Ja zakup pracowniczy na kwazara mam 31 zł za Venus 2l, ciągle to 90 zł na spoko pianownice więc dla mnie opcja prosta chyba że adbl rzeczywiście będzie nie wiadomo jak dobra

Nic tylko sprzedawać kwazara z cenami lepszymi niż w sklepach ;). Dla nas cena nie do osiągnięcia bo więcej płacimy za produkcję naszych bff bfs, a gdzie jeszcze transport, cła i jaka kolwiek marża. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, ADBL napisał:

mega dzięki za fajny test. Od siebie dodamy, że pianownica np ma na celu "nauczyć" użytkowników iż nie trzeba lać dużo piany aktywnej. 10ml lub mniej spokojnie wystarcza na super piane i bardzo długi czas oprysku na jednym pompowaniu. Roztwór w którym będzie piany duzo więcej skończy się produkcją czegoś co przypomina piankę do golenia.

Czyli nie jest to pianownica dla @Domelbo on lubi na bogato lać chemi 😂 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
3 godziny temu, czester napisał:

Być może przeoczyłem na forum ale Waxpro ma teraz w swojej ofercie ręcznik "twisted pile" do wycierania auta.

http://www.waxpro.pl/katalog/146-freaky-dryer-600gsm-100x70cm.html

@czester https://detailink.pl/pl/p/waxPRO-Freaky-Dryer-600gsm-100x70cm/130

Mamy i polecamy 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.