Jump to content
Arkeolowy

Nowości Detailingowe

Recommended Posts

Nie ma pojęcia jakie są różnice w składzie i swoje opinie opieram na produkcie który był robiony rok temu zimą bo wtedy sporo testowałem Citrusa.

Może aktualny jest dużo mocniejszy i faktycznie bliżej mu do TFR-a niż do wysokiej jakości pre washu.

@CAR CRAZY dzięki za opinie 😄 w takim razie dodaje do koszyka CO 5L 😄 macie juz nową wersje? Czy jeszcze starą? Jak sie sytuacja na rynku troche ustabiluzyje i virus minie to puszcze zamówienie bo w koszyku juz pare produktów mam 😄 

wiec info zapozyczone od SG 

" Szybkie przyrównanie, 50ml na 1L w nowym pre washu to tak jakbyś użył 200ml na 1L wersji poprzedniej, taka jest różnica w sile domywania. Nowy Pre Wash TFR ma o połowę mniej wodorotlenku sodu, który zastąpiliśmy innymi bezpieczniejszymi składnikami przy czym uzyskaliśmy lepsze właściwości myjące i pienne produktu. Ostatnia zmiana, która wpływa na mycie to większa ilość olejku cytrusowego, który wspomaga mycie i rozpuszczanie zabrudzeń i odtłuszczenie powierzchni. " 

mam nowego citrusa ale stosowalem go wczoraj po ciemnku ... na rekawiczce gdzie klapa byla fest ubrudzona nie bylo osadu zadnego . 

na bank produktu nie popsuli tego mozemy byc pewni 

• Lubię to 3

21 godzin temu, Streat napisał:

@CAR CRAZY dzięki za opinie 😄 w takim razie dodaje do koszyka CO 5L 😄 macie juz nową wersje? Czy jeszcze starą? Jak sie sytuacja na rynku troche ustabiluzyje i virus minie to puszcze zamówienie bo w koszyku juz pare produktów mam 😄 

dostawa była w poniedziałek więc prawdopodobnie "nowy"

• Lubię to 1

Odnośnie tego produktu Turtle Wax:

70-194-500ml-SHELL-POLISH--WAX.png.ae3fa9a66a0be8016967db167677168d.png

Dzisiaj popracowałem trochę tym AIO - miałem mało czasu i dużo pracy, więc nie miałęm szans na zdjęcia, lub film. Jeśli ktoś się spodziewa, że za mniejsze pieniądze dostanie produkt klasy CP Essence, lub Angelwax Enigma AIO - to się zawiedzie. Nie wiem, jak z trwałością - to się okaże, gdyż jeden element znajomego auta zostawiłem bez dodatkowego zabezpieczenia, ale generalnie produkt jest mało przyjazny w aplikacji maszynowej (rotacja z niebieskim padem SDO od Lake Country, 2 bieg): produkt dosyć szybko się wypracowuje (tzn. bez "ostrzeżenia" nagle znika z lakieru i momentalnie pracujemy padem po "suchym" lakierze). Nie wiem, czy maskuje, czy też trochę "wycina" drobne rysy (nie miałem czasu na wymywanie i sprawdzanie), ale swirle znikają dosyć szybko. Jednak potem dotrzeć pozostałości na lakierze - MASAKRA. Z MF o długim włóknie nie ma co nawet podchodzić, z krótkim włóknem - baaaardzo ciężko... W końcu wkurzyłem się (nie chciałem trzeć lakieru siłowo, aby dotrzeć resztki produktu) i zwilżyłem delikatnie MF quick detailerem z dodatkiem SiO2 - dopiero wtedy docieranie szło tak, jak należy, tzn. dosyć sprawnie i bez siłowego tarcia. Acha - produkt ma konsystencję gęstego mleczka (jak pasta polerska), ale w trakcie pracy bardzo szybko nasącza pad i po 2-3 aplikacjach 4-5 groszków (przed pierwszą dawką produktu pad był delikatnie zagruntowany) pad oddaje tyle produktu, że wystarczą 3 groszki na np. 1/3 drzwi. W każdym bądź razie to AIO na pewno nie zastąpi ani CP, ani AW - kolejnej butelki raczej już nie kupię...

• Lubię to 4
  • Okay 1

4 minuty temu, ktm950 napisał:

@smerf91  ten produkt jest na rynku już od połowy 2017 🤔

Serio? Haha nie widziałem go nigdy 😄 

Nowości od Ubera. Wosk wiśniowy zapach. 5f27bb4e79a4bb110faa4596c95e29e5.jpg

Wysłane z mojego Mi MIX 2S przy użyciu Tapatalka