Jump to content

HadwaoNet

Dystrybutor
 • Content Count

  98
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

25 Świetna

1 Follower

About HadwaoNet

Informacje

 • Imię
  Strefa Detailingu Hadwao
 • Lokalizacja
  Wołomin
 • Województwo
  Mazowieckie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ale tyle zachorowań jest rok do roku na grypę i są to zachorowania objawowe. Ciekawe ile jest zachorowań bezobjawowych? pewnie 4 razy tyle. Koronawirus to wirus bardzo podobny do wirusa grypy. Daje podobne objawy, szybko się rozprzestrzenia i ma niską śmiertelność. Raczej bałbym się wirusa eboli bądź z tej grupy wirusów. W zeszłym roku mój ojciec miał bezobjawowe zapalenie płuc, dowiedział się o tym przypadkowo robiąc kontrolne badanie krwi. Można założyć że był to koronawirus ponieważ ten wirus atakuje płuca. Ciekawe ile takich przypadków było w zeszłym roku na świecie.
 2. w obecnej chwili nadal są zachorowania na grypę. Co do rozprzestrzeniania się koronawirusa bez kwarantanny to zapewne było by więcej zachorowań co nie zmienia faktu że w zeszłym roku zachorowało oficjalnie na wirusa grypy 3,5 miliona osób w samej Polsce. Zapewne część z tych zachorowań mogło być na koronawirusa. Tego jednak nie wiemy ponieważ jak do tej pory szedłeś do lekarza z bólami mięśni gorączką i kaszlem to z automatu lekarz stwierdzał że to grypa.
 3. no chyba jednak wirus grypy szybciej się rozprzestrzenia https://pulsmedycyny.pl/sezon-grypowy-2019-2020-liczba-zachorowan-i-zgonow-na-grype-982828
 4. to w końcu jak jest ? to coś co nie rozprzestrzenia się tak łatwo jak grypa czy problem jest jego rozprzestrzenianie. Przepraszam ale nie załapałem
 5. W 2018 roku podobnie było też 2019 roku liczba zgonów w Polsce wyniosła ponad 400 tyś, czyli średnio ponad 33 tysiące miesięcznie. Zapewne w 2020 roku liczba zgonów będzie wyższa przez pseudo epidemię koronawirusa. Wyższa dlatego że teraz w Polsce nie można doczekać się na karetkę ponieważ przewozi osobę zakażoną, szpitale są zamykane bo znaleźli na oddziale osobę zakażoną, zabiegi i badania kontrolne są odwoływane. Do tej pory te 33 tysiące zgonów miesięcznie nie robiło na nikim wrażenia bo nikt o tym nie trąbił w telewizji od rana do wieczora. Teraz zmarło 100 osób na koronawirusa i jest wielka panika. Panika nakręcana oczywiście przez media. W zeszłym roku 3,5 miliona ludzi w Polsce zachorowało na grypę, pewnie spora część z tych zachorowań to były zachorowania na koronawirusa. Nikt nie robił z tego Paniki i to są fakty
 6. bardzo przyjemnie się ogląda Dzięki serdeczne za test. co do pomysłu jaki padł na youtubie aby zaaplikować produkt na lakier to prawdopodobnie będzie się mazał i słabo docierał
 7. celem do stworzenia preparatu było zrobienie szamponu który nie będzie za drogi dla odbiorcy końcowego a jednocześnie będzie usuwał jak najwięcej różnego rodzaju zabrudzeń powstałych podczas eksploatacji samochodu.
 8. da radę, jednak zauważyliśmy że niektóre mikrofibry do szyb rozmazują płyn a nie go docierają i nie jest to winą produktu. Dobrej jakości ręcznik papierowy sprawdza się bez zarzutu.
 9. Mieszaniny zawarte w preparacie w niektórych przypadkach mogą powodować przebarwienia elementów plastikowych jednak takiego przypadku jeszcze nie odnotowaliśmy. Zalecamy przed aplikacją na plastiki sprawdzić produkt w mało widocznym miejscu.
 10. na niektóre produkty jest rabat 50% na inne 25-40%
 11. do końca listopada. w W przypadku wyczerpania zapasów na sklepie internetowym proszę o składanie zamówień e-mailowo na adres kontakt@hadwao.net . Ruszy świeża produkcja i zamówienia będą zrealizowane w przeciągu tygodnia czasu.
 12. zniżki do -50% zapraszamy do sklepu https://sklep.hadwao.net/20-kosmetyki-samochodowe

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.