Jump to content

K2 Auto jak nowe

Dystrybutor
 • Content Count

  99
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

26 Świetna

About K2 Auto jak nowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dokładnie tak. Taka sytuacja nie powinna się już zdarzyć.
 2. Przepraszam, że to tak długo trwało. Napisałem do Ciebie też prywatną wiadomość. Z tego, co udało mi się skonsultować, to jedna partia musiała mieć gęstszą konsystencję i zostało to już zgłoszone i ogarnięte.
 3. @Emka5 Jeżeli chodzi o przymarzanie - to nie ma z tym problemu, ponieważ szybę z niewidzialną wycieraczką K2 Vizion Pro daje się znacznie łatwiej odmrozić, a co do zabrudzeń, to jest wręcz przeciwnie - szyba dłużej pozostaje czysta.
 4. @smerf91 @lukasz_byd @Pawel_t11 Odezwijcie się na PW
 5. Witam, osoby zainteresowane testowaniem K2 Satina Pro, proszę o pozostawienie komentarza poniżej. Tak jak ostatnio, wybiorę 3 osoby. Zgłoszenia przyjmuję do czwartku, godz. 12:00. Powodzenia! Mile widziane osoby, które mogą porównać nasz produkt z innymi dostępnymi na rynku
 6. @analyzator @Pawel_t11 @Alfa47 Odezwijcie się na PW
 7. Witam forumowiczów. Seria Detailing Pro stale się rozwija, zaczęliśmy od Rotona, a obecnie doszły także Sigma oraz Satina. Podtrzymując tradycję po Rotonie, chcemy po raz kolejny wybrać 3 osoby do przetestowania produktów W tym poście osoby zainteresowane testowaniem Sigmy Pro, proszone są o pozostawienie komentarza. Zgłoszenia przyjmuję do piątku, godz. 12:00. Post odnośnie testów Satiny wleci zaraz po ogłoszeniu testerów Sigmy.
 8. @david2888 Z najważniejszych różnic to zdecydowanie konsystencja, dzięki której o wiele łatwiej się go nakłada, no i dodatkowo zapach jest inny
 9. Witam, tym razem wybór padł na @damiano2007, @Grzechu23, @Strus. Proszę o prywatną wiadomość, w celu dogadania szczegółów.
 10. Witam forumowiczów. Jak już niektórzy z was wiedzą, niedawno wypuściliśmy na rynek pierwszy produkt z naszej nowej serii K2 Pro Detailing (filmik z prezentacją) Jesteśmy pewni, że jest to zupełnie nowa jakość w naszej ofercie i spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Dlatego też, przygotowaliśmy 3 sztuki K2 Roton Pro do testu, dla użytkowników forum. Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę zostawić po sobie komentarz. Szczęśliwą trójkę wybierzemy w piątek 06.09.
 11. Cieszymy się, że na tym etapie K2 Roton Pro się podoba. W kwestii zapachu - K2 Roton Pro to deironizer. Nie da się z tego zrobić perfum. "Jajeczny" zapach jest mocno wyczuwalny kiedy ktoś wącha płyn prosto z butelki. Można pracować z produktem przez wiele godzin dziennie, bez problemu. Zależało nam na tym, aby dla profesjonalistów zapach produktu nie był uciążliwy. Nie ma więc specyficznego intensywnego zapachu, co jest bardzo dużą różnicą w stosunku do pudełkowego Rotona. Więcej, jest delikatna wiśniowa nuta, którą czuć podczas pracy z produktem (nie przy wąchaniu zawartości butelki). Co do konsystencji, to nie tyle żel w butelce, co środek, który przylega i długo siedzi na powierzchni felgi jako jednolita tafla. Ma to eliminować ryzyko powstania zacieków. Serdecznie zapraszamy, aby przetestować i przekonać się samemu.
 12. Tym razem do testów wybraliśmy: @vangsta , @smerf91 oraz @barto125. Prosimy o wiadomość prywatną aby dogadać szczegóły, a reszcie życzymy powodzenia przy następnych naszych testach!
 13. Powłoka ceramiczna to obecnie najlepszy sposób na zabezpieczenie lakieru samochodu przed różnego typu uszkodzeniami. Dodatkowo powłoka ceramiczna na lakier zapewnia niezwykle atrakcyjny wygląd samochodu – jakby pojazd przed chwilą wyjechał z woskowania. Efekt utrzymuje się przez bardzo długi czas. Teraz, dzięki K2 Gravon Lite, na takie rozwiązanie może pozwolić sobie każdy! Powłoka ceramiczna dostępna na każdą kieszeń? Do samodzielnego nałożenia! Czytaj więcej: https://k2.com.pl/blog/powloka-ceramiczna-dla-kazdego/?utm_source=b2c&utm_campaign=yt http://www.youtube.com/watch?v=-xNxRc5LsF0
 14. Szanowni forumowicze, Mamy dla was coś nowego! Nowa receptura powłoki ceramicznej K2 Gravon Lite - więcej informacji znajdziecie tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=-xNxRc5LsF0 W związku z tym oddamy 3 sztuki powłoki ceramicznej K2 Gravon Lite do testów. Tak więc jeśli ktoś ma ochotę potestować to zapraszam do wpisania się w tym wątku.

Sponsor serwisu

Pogotowie Zamkowe Gdynia

×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.