Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Pkubalak napisał:

Czyżby nikt nie zauważył? Jakoś mało kochana tutaj marka, jednak wypuściła coś nowego.

W necie samozachwyt jest spory i powstaje pytanie, czy będzie jak zwykle, czy jednak wreszcie coś fajnego ?

Ktoś już nabył i używał?

Wiem, że @DZIADZIA zakupił, więc może coś pokaże?

 

Kupiłem i czekam na dostawę. Kupiłem raczej z ciekawości i mam zamiar wrzucić na czarny lakier, który nie ma żadnej korekty. Chcę sprawdzić te super, hiper, mega maskowanie 😉

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Polecamy naszą nowość sprzed kilkunastu dni 🙂

 

Wysokiej jakości wieszak do składowania folii z gumowymi uszczelkami do ochrony krawędzi. Możliwość powieszenia 5 rolek jednocześnie. Odpowiednie wgłębienia zapewniają zabezpieczenie rolki przed wypadnięciem.
Umożliwia przechowywanie rolek folii o szerokości 152 cm.
Brak ostrych krawędzi dla maksymalnej ochrony.
Wykonany z wysokiej jakości stali ocynkowanej o grubości 2 mm. Precyzyjnie wycięty i wygięty, finalnie pomalowany farbą proszkową, aby zapewnić maksymalną ochronę przed utlenianiem.

 

Charakterystyka:
- Wykonany z blachy 2 mm
- Warstwa ocynkowana
- Malowany proszkowo
- Miejsce na 5 rolek folii

Dostępne kolory: czarny

Wymiary:
Wysokość: 110 cm
Szerokość od ściany: 15 cm

 

https://pokapremium.com/pl/p/Wieszak-do-skladowania-folii/841

WRF_11.JPG

WRF_44.JPG

WRF_33.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rombinik z opisu na stronie wnioskuje że pokrywy są już w komplecie z wiadrami. Myślę że to będzie coś w stylu pokryw do wiader castoramowych, zresztą jakość wiader też pewnie bedzie podobna. Niemniej jednak i tak uważam że jest to dobra opcja dla początkujących, tym bardziej patrząc na ceny samych separatorów. 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator
17 minut temu, CAR CRAZY napisał:

Ktoś wie dlaczego coraz więcej firm wprowadza drugą równoległą serię produktów a nie rozwija tej co jest ? 

 

Nie 🙂

Akurat linia bazowa DETURNER - dla mnie - uważam, że jest bardzo udana. Stylistycznie, zapachowo, jakościowo i funkcjonalnie. Katuje ostatnio Leather QD.

Jaki jest cel tej nowej linii pewnie dowiemy się wkrótce.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie dlaczego coraz więcej firm wprowadza drugą równoległą serię produktów a nie rozwija tej co jest ? 
 
Jak nie wiadomo, o co chodzi... ;)

Wiesz, ładniejsze opanowania, nowe zapachy, "bardziej nowoczesna" chemia z domieszką marketingu i voila.

Wysłane z mojego Mi 9T przy użyciu Tapatalka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
10 minut temu, Domel napisał:

Katuje ostatnio Leather QD

Skóra nie jest śliska jak po praktycznie każdym QD ? 

 

9 minut temu, Mumins napisał:

Wiesz, ładniejsze opanowania, nowe zapachy, "bardziej nowoczesna" chemia z domieszką marketingu i voila.

To bardziej pasuje na "improved" albo re-brand. 

 

I teraz wytłumacz klientowi czym się różni np jedna piana od drugiej, to znaczy różnice znajdziesz i omówisz ale ostatecznie co by nie było to rozmowa skończy się i tak że jedna będzie gorsza od drugiej i pada pytanie skoro jedna jest gorsza to po co ją nadal produkują.... 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę, sprzedać jeszcze raz ten sam produkt w trochę zmienionej formie, nowy zapach ulepszone działania i mamy to rynek napędzony od nowa. Tutaj niezłym przykładem jest rrc które wprowadziło serie Bad Boys gdzie znacząco podniesli cenę swoich produktów, lepsze ładniejsze opakowanie linia bardziej "pro" i mamy nowy produkt w cenie 2x tyle. Defroster z rrc z serii Wash był naprawdę spoko ale oczywiście musieli go wycofać bo był za dobry na linie Wash i wprowadzili go w BB ze zmieniona cena a w środku pewnie ten sam produkt co w serii Wash. 

Z drugiej strony pewnie taka firma nie ma już pomysłu na nowe produkty wiec postanowi wprowadzić równoległa serie produktu w zmienionym opakowaniu, ulepszonej formie (mam nadzieję) i cenie pewnie. Czy produkty będą lepsze pewnie tak czy jest to sensowne? Z punktu ekonomicznego pewnie tak ale znowu klient który nie miał poprzedniej serii będzie miał niezły orzech do zgryzienia co kupić 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, marketing kuleje, produkty z linii " podstawowej" bardzo kiepsko. W sumie miałem chyba 2 czy 3 produkty ale żaden mi nie przypadł do gustu więc na resztę nawet nie patrzę 🙂 brak zaplecza chemicznego (laboratoryjnego) a bardzo chciało się zrobić coś nowego 🙂 raczej nie ma szans by coś z nową etykieta wpadło do mojego Arsenału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.