Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 31.03.2022 o 00:15, CAR CRAZY napisał:

@drufi, @Domel

za 5-7 dni będę miał ją u Siebie, jak spisze się zadowalająco to będzie w stałej ofercie i cena powinna byc poniżej 300zł ...

Widziałem ze już się pojawiła.

pytanie czy to tylko pianownica czy opryskiwacz tez da rade? Preorder 250zl?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2022 o 00:15, CAR CRAZY napisał:

@drufi, @Domel

za 5-7 dni będę miał ją u Siebie, jak spisze się zadowalająco to będzie w stałej ofercie i cena powinna byc poniżej 300zł ...

W zestawie jest dysza, że może robić za opryskiwacz ? Czy tylko pianownica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
7 godzin temu, D@ViD napisał:

Widziałem ze już się pojawiła.

pytanie czy to tylko pianownica czy opryskiwacz tez da rade? Preorder 250zl?

tak pre order 250zł

tylko pianownica

1 godzinę temu, V1RU$ napisał:

W zestawie jest dysza, że może robić za opryskiwacz ? Czy tylko pianownica.

Tylko pianownica, puszczając samą wodę to pluje jak inne pianownice czyli zasysa dodatkowe powietrze, jeżeli udało by się znaleźć i zatkać miejsce poboru "lewego" powietrza to wtedy byłby opryskiwacz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, D@ViD napisał:

Widziałem ze już się pojawiła.

pytanie czy to tylko pianownica czy opryskiwacz tez da rade? Preorder 250zl?

Jak chcesz opryskiwacz to bierz https://allegro.pl/oferta/opryskiwacz-akumulatorowy-3l-next-marolex-9960782352

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Specjalne info dla członków KA: nowości od nas czyli Glass Polish oraz AIO w dwóch odsłonach (do lakierów twardych i miękkich w super uproszczeniu) od dzisiaj wysyłane jest do Dystrybutorów. Więc możecie się spodziewać premier po świętach.

Chwile później premiery najważniejszego produktu w historii firmy - past polerskich. Stay tuned  i Wesołych Świąt :).

  • Lubię to 9
  • Super 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://fb.watch/cp8bo-an39/

Zapowiadana 'nowość' od evoxy już dostępna.

Cena.... 1740 zł 🤨

Teraz już tego nie zobaczycie, ale rozśmieszyło mnie jak ktoś pod filmem wrzucił linka stricte identycznej maszynki z aliexpress od znanego sprzedawcy SPTA za ~800 zł.

Po chwili komentarz usunięty (domyślam sie przez kogo) 🤫

 

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem ADBL Glass Polish. Na razie tylko test na płycie indukcyjnej, bo pogoda za oknem nie pozwala. Pytanie do @ADBL - ile tego kłaść (powierzchnia ok. 60x60, podzieliłem sobie na 4 równe części, na każdej dałem mniej więcej ziarenko grochu - czyszczone ADBL Glass Cube - za dużo? za mało?).

Ogólnie pracuje się bardzo dobrze, łatwo się rozprowadza, po kilku przejazdach pasta robi się sucha (robione na suchej powierzchni), ale nie pyli - ADBL Glass Cube wszystko ładnie zbiera (kostki nie zwilżałem przed pracą). Poniżej foto z czyszczenia płyty (przed i po) - wcześniej umyte APC 1:10 i po oczyszczeniu również APC.

Jak pogoda się trochę ustatkuje to zaatakuję przednią i tylną szybę w aucie, bo mam zacieki od płynu i może drobne rysy też trochę zniweluję, chociaż obawiam się, że ręcznie będzie ciężko to osiągnąć 🙂

gp.jpg

gp-przed.jpg

gp-po.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Jeżeli ilość której użyłeś na tej konkretnej powierzchni powodowała, że pracowało Ci się komfortowo to przy tym pozostań. Ja zazwyczaj dzielę szybę na 4-8 części i na każdym kilka groszków. pozostałości można zmywać..... wodą lub płynem do szyb. Jeżeli chcesz zdjąć rysy to rotacja z filcowym padem w dłoń bo ręcznie będzie ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
12 godzin temu, Streat napisał:

@ADBL a pytanie mam czy pasty polerskie to beda występować w odpowiednio dużych pojemnościach? 😂 Lubie duze opakowania 😄 I takie 1L to chetnie bym przytulił 😄 

Cześć, jak najbardziej planujemy 1L. Jednocześnie, zwłaszcza jeżeli dużo polerujesz jestem bardzo ciekawy na jak długo wystarczyłaby Ci 200ml :). Produkt jest naprawdę ultra wydajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 godziny temu, ADBL napisał:

na jak długo wystarczyłaby Ci 200ml

u mnie butelka pasty zaczyna sie od 946ml 😂 małych opakowań w ogole nie kupuje raz ze sa dużo droższe a dwa że i tak troche tego idzie wiec wole zawsze miec zapas 🙂 1L pojawią sie jakos niedługo czy nie czekac i brac 200ml? Chetnie przetestuje te pasty bo bardzo mnie zaciekawiły 😄 Szczególnie ciekawy jestem perfect finisha bo tutaj jest najtrudniej zrobić dobra paste finishową. Większość past finishowych na rynku jest zbyt agresywna na miekkich lakierach uni (czerwone uni w hondzie ❤️ ) wiec ciekawy jestem co ta pasta potrafi 😄 

Ale moze nie zaśmiecajmy tematu, @ADBL czeka na tematu w waszym dziale o pastach 😄

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.