Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Tomas-sg napisał:

@rombinik ultracoat ma świetne i dopracowane produkty 🙂

Gdybym kiedyś miał wybrać jedną markę na której bym pracował to byłby to właśnie Ultracoat 🙂

100% zgody. Warto dodać zdanie o super etykietach i opakowaniach oraz o atomizerach Epoca, które świetnie działają.

  • Super 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, analyzator napisał:

wow tak dobrze? a co z koch, carpro? 😆

Cena jest konkurencyjna a to co od nich testowałem w porównaniu do carpro,  gyeon czy koch, jest na podobnym albo nawet tym samym poziomie.  Wszystko od Ultracoat jest spójne, grafika, jakość opakowań , działanie i zapach produktów. Powłoki robią fenomenalne,  a metal guard chyba do tej pory nie ma konkurencji. Dla mnie to premium przez duże P. Jak dodasz do tego polskie pochodzenie firmy, to masz w zasadzie odpowiedź . Po co przepłacać jak mamy krajowego top producenta?  Wyszła laurka, ale naprawdę co kupię jakiś nowy siuwaks od nich to jestem bardzo zadowolony. 

  • Lubię to 3
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Jeśli chodzi o siuwaks to Ultracoat są naprawdę pionierami w Polsce co nie znaczy że nie ma dobrych produktów z innych firm z naszego rynku. Ale którego produktu nie miałem w rękach to robi co ma robić na światowym poziomie. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, analyzator napisał:

@Tomas-sg wow tak dobrze? a co z koch, carpro? 😆

Koch stracił w moich oczach po wprowadzeniu pasty h9, carpro no tu raczej ciężko wyobrazić sobie nie posiadania essence 😁 jednak dalej zostałbym przy Ultracoat, dodając produkt do koszyka na serio wiesz że spełni on swoją rolę, może nie być TOP bo tam często decydują niuanse. 🙂

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Tomas-sg napisał:

Koch stracił w moich oczach po wprowadzeniu pasty h9, carpro no tu raczej ciężko wyobrazić sobie nie posiadania essence 😁 jednak dalej zostałbym przy Ultracoat, dodając produkt do koszyka na serio wiesz że spełni on swoją rolę, może nie być TOP bo tam często decydują niuanse. 🙂

Teraz mnie zaciekawiłeś. Wytłumacz proszę dlaczego H9 tak Cie odrzuciła? Zastanawiam sie nad Jej zakupem, nie ukrywam że opinia @DZIADZIA mnie przekonuje, ale chętnie wysłucham innej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, JakubBe napisał:

Teraz mnie zaciekawiłeś. Wytłumacz proszę dlaczego H9 tak Cie odrzuciła? Zastanawiam sie nad Jej zakupem, nie ukrywam że opinia @DZIADZIA mnie przekonuje, ale chętnie wysłucham innej

Po prostu h8 stała się słabsza po wprowadzeniu pasty h9 i to nie tylko moja obserwacja 🙂

  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, Bitek napisał:

@Domel fajna prezentacja, brakuje mi sprzedaży produktów zaraz po przedstawieniu. Mogli przełożyć konferencję za ten tydzień, dwa gdzie pierwsze produkty byłby dostępne. 

Ja czekam na cennik 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
4 minuty temu, AudiBlask napisał:

W nawiązaniu do live.

Czy aby na pewno Cleantech jako pierwszy wprowadził kwaśny szampon ? Jestem wręcz prawie pewny że , zrobiła to firma 4Detailer. 

Tak byliśmy pierwsi 🙂 Przyznajemy za to że 4detailer szerzej ogłosił to marketingowo 🙂

36 minut temu, CAR CRAZY napisał:

Jak wymówić nową nazwę : "klintli" , "klintle", " klintlaj".  Rozumiem re-brand wizualny i produktowy ale po co zmiana nazwy.... hmm

Mieliśmy ważne powody z tym związane, dodatkowo nowa nazwa marki nawiązuje do naszych wytycznych przy tworzeniu nowych produktów. Aby ułatwić zapamiętanie wymowy podpowiem Cleantle pochodzi od słowa Gentle + Clean 🙂 Dodatkowo w każdym materiale video będzie słyszalny lektor który wymiawa nazwę więc szybciutko się osłucha!

1 godzinę temu, alexander.p napisał:

a ceny rosną, z godziny na minutę ;( 

Nie z nami takie numery, jest leciutka korekta cen ale tylko związana z tym co się działo przez ostatnie pół roku na rynku (przez wojnę oraz ogólną inflację).
Ceny:
Glass Cleaner 500ml - 19,99 zł
Glass Cleaner 1l - 29,99 zł
DailyShampoo 500ml - 15,99 zł - ale 2x wyższe stężenie (1:500 rozcieńczamy)
DailyShampoo 1l - 24,99zł
Tire&Wheel Cleaner 500ml - 22,99 zł
Tire&Wheel Cleaner 1l - 32,99 zł
APC 500ml - 21,99zł
APC 1l - 31,99 zł
5l / 25l - ceny już wkrótce.

2 godziny temu, Bitek napisał:

@Domel fajna prezentacja, brakuje mi sprzedaży produktów zaraz po przedstawieniu. Mogli przełożyć konferencję za ten tydzień, dwa gdzie pierwsze produkty byłby dostępne. 

Pierwsze 4 produkty będą dostępny u Partnerów już w przyszłym tyg. Do ostatniej chwili walczyliśmy aby były dostępne od jutra, niestety siła wyższa - problem z drukiem 🙂 W przyszlym tyg produkty wysyłamy już do Dystrybutorów.

  • Lubię to 7
  • Super 1
  • Okay 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do nowego wosku HoW pojawiła się taka informacje na jednym ze sklepów. 
 

CIEKAWOSTKA!

#Zircon będzie miał wiele twarzy. Regularnie będzie zmieniać kolor i zapach, tak abyś mógł wracać do niego pewny o świetna formulacje, ale jednocześnie mógł poznawać go na nowo!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.