Skocz do zawartości

Nowości Detailingowe


Arkeolowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Partner forum
15 godzin temu, Domel napisał:

https://www.instagram.com/tv/Cbs5nbKgPa2/

 

Pianownica akumulatorowa 🙂

@drufi, @Domel

za 5-7 dni będę miał ją u Siebie, jak spisze się zadowalająco to będzie w stałej ofercie i cena powinna byc poniżej 300zł ...

  • Lubię to 5
  • Super 2
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum
W dniu 31.03.2022 o 11:52, drufi napisał:

@CAR CRAZY A takie coś:

https://pl.aliexpress.com/item/1005003782894265.html

Jest do zdobycia w lepszej cenie ?

Nawet bym w to nie wchodził:

- nie podają jaki ma silnik a patrząc na wymiary to będzie bardzo małej mocy, do tego talerz o dużej średnicy, podejrzewam że finalnie będzie bardzo szybko traciła ruch rotacyjny pada co przełoży sie na znikomą skuteczność działania.

Woskowanie: może i pociągnie ale woskowanie padem 150mm a nawet 135 to trochę mało precyzyjne.

Wygody też zero bo obsługa maszyny jedną ręką z padem 150mm może też być mało komfortowe.

Moim zdaniem: nie warto :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, penkus5 napisał:

@ADBL Oglądałem,  powiedz mi proszę jedną rzecz.  Glass polish wspominacie że jest z dodatkiem tlenku ceru,  czy usuwa on też małe ryski,  czy tylko oczyszcza szybę? 

Czekam z niecierpliwością na AIO 😁

Wspominał w filmie, że również do usuwania rys. Pewnie to nie będzie to samo co czysty tlenek ceru ale też nie taki zapewne był zamysł tego produktu. Chętnie sprawdzę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
18 godzin temu, penkus5 napisał:

@ADBL Oglądałem,  powiedz mi proszę jedną rzecz.  Glass polish wspominacie że jest z dodatkiem tlenku ceru,  czy usuwa on też małe ryski,  czy tylko oczyszcza szybę? 

Czekam z niecierpliwością na AIO 😁

Dzięki za pytanie. Przy pracy maszynowej, w naszych testach gdzie porównywaliśmy z tlenkiem ceru nasz Glass Polish usuwa między 60 a 80% rys co tlenek ceru więc siłę cięcia ma dużą. Przy jednoczesnej super miłej pracy i łatwości wymycia.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
25 minut temu, ADBL napisał:

Dzięki za pytanie. Przy pracy maszynowej, w naszych testach gdzie porównywaliśmy z tlenkiem ceru nasz Glass Polish usuwa między 60 a 80% rys co tlenek ceru więc siłę cięcia ma dużą. Przy jednoczesnej super miłej pracy i łatwości wymycia.

Jest juz w sprzedaży ? 🙂

Pyli ?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.