Skocz do zawartości

Jaki szampon?


menior

Rekomendowane odpowiedzi

@gprzesniak  Robicie z igly widly 😆 przeciez napisalem ze moj Snowball zakupiony w Polsce! Pozatym zapominacie ze w tej branzy to polski rynek i klient jest wymagajacy i sie liczy,tu gdzie jestem sa 100 lat za murzynami w detailingu i taki producent jak ADBL nie ma potrzeby sie wysilac by produkowac lepsze produkty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, gprzesniak napisał(a):

@menior może,  to tylko dywagacje.  Fakt faktem, że szampon słabiutki i chyba tylko tobie się podoba. Czytałem mnóstwo złych opinii i w pełni się z nimi zgadzam, ale szanuję twoją ocenę. 

Tylko mnie??? a widziales chocby recenzje dziadzi? Moze ja sie nie licze ale Dziadzia to autorytet niepodwazalny w tym "swiatku" 😉

@gprzesniak       

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@menior każdy ma prawo do swojego zdania. Dla mnie słabizna i więcej nie kupię.  Tobie pasuje to kupuj.  Moim zdaniem jest mnóstwo lepszych szamponów.  Co do Dziadzi to oczywiście prowadzi fajny kanał,  ale każdy test i opinia są subiektywe i tego się trzymam. Jemu i tobie pasuje Snowball ? Dobra wasza,  dla mnie to lichy produkt.  A tak na marginesie,  nie opieram się tylko na cudzych wrażeniach tylko na tym co mi wyjdzie w praniu. Dlatego jak pisałem wcześniej zostanę z 3 max 4 szamponami,  które mi odpowiadają mimo wysokiej ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szampon ok, tylko do mycia jesienią/zimą. Zapach wcale nie jest słabo wyczuwalny, piana ok, poślizg wystarczający. Niestety schnie jak głupi, więc na dłuższy czas go odstawiłem, bo zrobiło się to męczące dla kogoś, kto ma ograniczone możliwości mycia w pełnym zacienieniu. Zawiodłem się za to totalnie na tym od good stuff, na hydrofobowych lsp już w ogóle wrażenie, jakbym mył samą wodą. Prawie już kończę butelkę Daily od cleantecha i daje radę, natomiast następny będzie prawdopodobnie neoxal, chociaż myślę chociazby nad elite detailer czy shiny garage.
Kilka razy użyłem detailer's magic i o ile bardzo polubiłem ich dressingi, o tyle szampon za słabo się pieni i jest problem z dozowaniem go inaczej, niż za pomocą pompki w oryginalnej butelce, a ta mi średnio odpowiada. Z mniej popularnych propozycji na forum - pomarańczowy Sonax.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gprzesniak  napisales ze TYLKO mnie sie spodobal wiec po prostu Ci udowodnilem ze tak nie jest 😉  mnie po prostu zastanowilo skad tak skrajne opinie na temat tego samego produktu,czy byl poprawiany moze 🤔 tak samo jak zasychaniem nie zauwazylem zadnego problemu a myje w bardziej tropikalnych warunkach(ale nigdy na sloncu !) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spróbuj szampony AutoGraph
Zaciekawiłeś mnie, ceny mają niezle, a nie brałem pod uwagę. W ogóle z lektury forum wnioskuję, że firma ma potencjal. Coś jeszcze poza szamponem i qd warte uwagi? To tak na marginesie, w ramach robienia OT i burdelu

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
1 minutę temu, MMCzysci napisał(a):

Coś jeszcze poza szamponem i qd warte uwagi?
 

Wszystko 😄 Ale zacznij od zielonego szamponu i Emerald'a do szyb 😄

I daj szczerą opinię co myślisz 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, dopisane do (póki co pustej) listy na BF. Z chęcią się podzielę opinią, o ile jeszcze przyjdzie przyzwoity warun do mycia w tym roku

Wyryte w skale z S20 FE 5G



  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, menior napisał(a):

@gprzesniak  napisales ze TYLKO mnie sie spodobal wiec po prostu Ci udowodnilem ze tak nie jest 😉  mnie po prostu zastanowilo skad tak skrajne opinie na temat tego samego produktu,czy byl poprawiany moze 🤔 tak samo jak zasychaniem nie zauwazylem zadnego problemu a myje w bardziej tropikalnych warunkach(ale nigdy na sloncu !) 

Tylko Tobie jako osobie z tej kokretnej dyskusji czy też jej fragmentu. Nie znam całego internetu i wszystkich testów, zresztą zawsze i tak subiektywnych. Jak pisałem mnie nie usiadł kompletnie,  ale jeśli Ty jesteś zadowolony to super.  Good 4U 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Domel napisał(a):

No to spróbuj szampony AutoGraph 🙂

Zakupiłem i szczerze to jakoś mnie nie porwał, z takich budżetowych (w przeliczeniu na 5L bańki) to bardzo miło wspominam Shiny Garage Sleek Premium Shampoo. Za to snowballa zimą bardzo lubię używać. Więc jak widać co człowiek to opinia.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, adi1509 napisał(a):

Shiny Garage Sleek Premium Shampoo

Bo to fajny szampon jest. Nawet base/orange jest super. Shiny chyba umie w szampony.

Z adbl się wyleczyłem - ogólnie rozumiem szanuję ale nie byłem zadowolony z ich chemii. Żadnego nie kupiłbym ponownie. Szczególnie słabo wypadł szampon cola, który nie chciał się wypłukiwać i na autach zostawał tęczowy film mimo kilkukrotnego płukania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, adi1509 said:

Zakupiłem i szczerze to jakoś mnie nie porwał, z takich budżetowych (w przeliczeniu na 5L bańki) to bardzo miło wspominam Shiny Garage Sleek Premium Shampoo. Za to snowballa zimą bardzo lubię używać. Więc jak widać co człowiek to opinia.

Moj pierwszy "poważniejszy" szampon. Lubię czasem z niego skorzystać : )

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! 😉 czy używał ktoś i może coś więcej powiedzieć o szamponie Cleantle Daily Shampoo? Fajna koncentracja i cena, może do codziennego mycia warto się zainteresować. 
Na razie miałem mieć zestaw CarPro Reset i Neoxal 737, ale szukam tańszej alternatywy do codziennego mycia. 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rudi0018 napisał(a):

Siema! 😉 czy używał ktoś i może coś więcej powiedzieć o szamponie Cleantle Daily Shampoo? Fajna koncentracja i cena, może do codziennego mycia warto się zainteresować. 
Na razie miałem mieć zestaw CarPro Reset i Neoxal 737, ale szukam tańszej alternatywy do codziennego mycia. 😉 

Mam do codziennego mycia aut zabezpieczonych powłoką, woskiem, QD.  Jak dla mnie dobry szampon za tą cenę, robi co ma robić 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rudi0018 napisał(a):

Siema! 😉 czy używał ktoś i może coś więcej powiedzieć o szamponie Cleantle Daily Shampoo? Fajna koncentracja i cena, może do codziennego mycia warto się zainteresować. 
Na razie miałem mieć zestaw CarPro Reset i Neoxal 737, ale szukam tańszej alternatywy do codziennego mycia. 😉 

Fajny szampon, robi co ma robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
4 godziny temu, Strus napisał(a):

Czy ktoś się natknął może na jakiś nowy szampon, który porządnie ściąga woski czy QW czy QD i zostawia czysty lakier?

Nie wiem czy ktoś w tej kwestii wymyślił lepszego niż Meguiar's Car Wash Plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinie o jego zdolności do usunięcia czegokolwiek są na tyle podzielone, że nie zamierzam go wypróbować.

Miałem kupić Adams'a ale poczytałem trochę hAmerykańskich opinii i też raczej go nie kupię. No niestety chyba nie ma nic działającego na rynku. Ponoć ten szampon od Ultracout w mocniejszym stężeniu ma takie zdolności ale opinii to potwierdzających znalazłem dokładnie Ziobro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.