Skocz do zawartości

Jaki szampon?


menior

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

A ja tam lubie wszystkie szampony i jak tylko widze jakaś nowość to odrazu kupuje 😄 No snowballa latem nie moglem zdzierżyć ale zimą nawet spoko był. Życie byloby zbyt nudne zeby myc jednym szamponem dlatego co chwile zmieniam na inny bo a tu inny zapach albo ten lepiej sie pieni. Tutaj dobre właściwości odtłuszczające a drugi znowu super domywa 😄 I tak sobie co chwile myje innym 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Z tym Neoxalem troche dziwna sprawa choć neutralny to tak swietnie odtyka.....czy aby napewno nie ma jakichś dodatków ktore daja hydro od siebie? 

Dziadzia testował to w swoich filmach i wyszło ze nie ma, dla mnie jakoś to zbyt piekne żeby było prawdziwe…
Ale… pracuje się nim świetnie, robi co ma robic, efekty wyśmienite … może nie ma co się zastanawiać, jednak jest to intrygujące
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, menior napisał(a):

 Z tym Neoxalem troche dziwna sprawa 🤔 choć neutralny to tak swietnie odtyka.....czy aby napewno nie ma jakichś dodatków ktore daja hydro od siebie? 

Chyba każdy kto go próbował zadaje sobie to pytanie 🙂 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, marcelus napisał(a):

@V1RU$ masz porowanie moze RRC kwaśny do arctic od fx protect? Myślisz że RCC da radę też nakladać z pianownicy ręcznej? 

Jeszcze nie ale na mieście mówią, że robo robotę. RRC z ręcznej spokojnie tylko dobrać stężenie bo piana po nim zacna. Możesz oprysk 1:10 ale tu nie ma zabawy. A co do 737 to coraz więcej osób wie, że bije dzwon ale nie wie w jakim kościele :-).  A tak poważnie powiem wam w 2023 bo myjąc furę z zabezpieczeniem o trwałości okolice 6 miesięcy chyba wiecznie nie będzie "odtykał" :-) i robił jak nowe :-) chyba, że ... cdn :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bapko napisał(a):

Ale… pracuje się nim świetnie

Jak dla mnie to myje się nim tak samo jak 80% szamponów dostępnych na rynku.

 

I wniosek mam taki ogólny, że w pogoni za jakimiś cudnymi nowościami kupujemy po raz enty praktycznie to samo co już znamy tylko z nową otoczką.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@V1RU$ mam właśnie arctic i daje radę, zastanawiam się nad 5l, z kolei nakladanie z pianownicy RCC nawet ręcznej przyspieszy pracę - wystarczy jedno wiadro do płukania rękawicy. 

@zeea chyba źródło juz odnosiło sie w dziale testy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Strus napisał(a):

Jak dla mnie to myje się nim tak samo jak 80% szamponów dostępnych na rynku.

 

I wniosek mam taki ogólny, że w pogoni za jakimiś cudnymi nowościami kupujemy po raz enty praktycznie to samo co już znamy tylko z nową otoczką.

Dlatego skutecznie się z tego wyleczyłem :-) ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Streat napisał(a):

 No snowballa latem nie moglem zdzierżyć

Też Ci tak zasychał jak dla mnie? Miałem 1L i to ostatni raz kiedy kupiłem ten szampon. Piana całkiem Ok, poślizg słaby i prawie niewyczuwalny zapach. Bardzo przeciętny produkt od ADBL.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gprzesniak  z tym Snowballem tez dziwna sprawa 😂 co opinia to inna....czytalem wlasnie podobne opinie i jako ze zostal mi podarowany to.....szok 😀 mega piana i dobry poślizg,intensywny zapach(kwestia gustu) ale co najdziwniejsze to ze bawilem sie nim w Italii przy tegorocznych 40 stopniowych upalach to zadnego zasychania....wiec o co tu chodzi 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
37 minut temu, gprzesniak napisał(a):

Też Ci tak zasychał jak dla mnie? Miałem 1L i to ostatni raz kiedy kupiłem ten szampon. Piana całkiem Ok, poślizg słaby i prawie niewyczuwalny zapach. Bardzo przeciętny produkt od ADBL.

Zapach fajny ale mycie w słoncu to dramat 

 

3 minuty temu, menior napisał(a):

@gprzesniak  z tym Snowballem tez dziwna sprawa 😂 co opinia to inna....czytalem wlasnie podobne opinie i jako ze zostal mi podarowany to.....szok 😀 mega piana i dobry poślizg,intensywny zapach(kwestia gustu) ale co najdziwniejsze to ze bawilem sie nim w Italii przy tegorocznych 40 stopniowych upalach to zadnego zasychania....wiec o co tu chodzi 😆

serio 😮 aż jestem w szoku bo dla mnie mycie nim w słoncu to była katorga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Streat  tez sie obawialam po takich opiniach a mieszkam w Italii gdzie latem mam upały afrykanskie 😄 no i nic takuego nie wystapilo....nie wiem moze kwestia techniki mycia(myje wpierw górę splukuje a potem dół i splukuje) a moze mam jakas wersje poprawioną 🤔

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, menior napisał(a):

@gprzesniak  z tym Snowballem tez dziwna sprawa 😂 co opinia to inna....czytalem wlasnie podobne opinie i jako ze zostal mi podarowany to.....szok 😀 mega piana i dobry poślizg,intensywny zapach(kwestia gustu) ale co najdziwniejsze to ze bawilem sie nim w Italii przy tegorocznych 40 stopniowych upalach to zadnego zasychania....wiec o co tu chodzi 😆

No to chyba na Włochy inny produkt jest produkowany, albo miałem wersję v1? U mnie zasychał w cieniu przy relatywnie normalnych temperaturach. Nie byłem w stanie oblecieć auta po całości, trzeba było płukać na bieżąco, inaczej katorga. Dla mnie mega przeciętny szampon, ledwo zmęczyłem 1L. Doszedłem do wniosku, że koniec eksperymentów. Teraz tylko Carpro Reset, Gyeon Bathe, Ultracoat Shampoo+ ( uwielbiam za zapach i mega poślizg) no i ten Neoxal 737, który mam zamówiony w 5L baniaczku. ( trzeba sprawdzić w końcu te ochy i achy kolegów z forum - pozdrawiam @Streat)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gprzesniak Gyeon Bathe i CarPro Reset moim zdaniem najlepsze propozycje na rynku.

A co do ADBL to może być coś na rzeczy, bo kiedyś ziomkowi wysyłałem chemię do Niemiec i też mówił że z ADBL podróby mu dałem. SSW w bańce 5L ponoć był inny niż sprzedawany w DE w butelkach 1L - mniej gęsty i się mazał.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, gprzesniak napisał(a):

No to chyba na Włochy inny produkt jest produkowany, albo miałem wersję v1? U mnie zasychał w cieniu przy relatywnie normalnych temperaturach. Nie byłem w stanie oblecieć auta po całości, trzeba było płukać na bieżąco, inaczej katorga. Dla mnie mega przeciętny szampon, ledwo zmęczyłem 1L. Doszedłem do wniosku, że koniec eksperymentów. Teraz tylko Carpro Reset, Gyeon Bathe, Ultracoat Shampoo+ ( uwielbiam za zapach i mega poślizg) no i ten Neoxal 737, który mam zamówiony w 5L baniaczku. ( trzeba sprawdzić w końcu te ochy i achy kolegów z forum - pozdrawiam @Streat)

Kupowany w Polsce ale nie wiem jaka to wersja bo dostalem w prezencie,raczej ostatnia 

@MikeLBN to nie moj przypadek bo kupiony w Polsce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MikeLBN Podobna sytuacja jak z proszkiem do prania, czekoladą Milka i kawą Jscobs. Badania wykazały, że na Niemcy jest inny produkt niż na Czechy,  Polskę i Słowację, a w przypadku Bułgarii czy Rumunii mowa była o kompletnie innej jakości ( czytaj jeszcze gorzej niż w Polsce czy Czechach) Stary temat, czy z ADBL może byc podobnie? Może to tylko przypadek a może celowe działanie. Nie chcę szukać dziury w całym.ale takie praktyki to norma e dzisiejszym świecie.

58 minut temu, MikeLBN napisał(a):

@gprzesniak Gyeon Bathe i CarPro Reset moim zdaniem najlepsze propozycje na rynku.

Polecam Ultracoat shampoo +. Wart swojej ceny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.