Skocz do zawartości

Jaki szampon?


menior

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, RoBerTo91 napisał:

jakieś opinie na temat Enzo Car Soap ?

W mojej opinii bardzo wydajny szampon. Dobry poślizg, zapach i co mniej urzekło  - wypłukiwanie i nie zapychanie hydrofobowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Koledzy mam do wyboru takie szampony:
1. CARTEC SPLASH SHAMPOO
2. SONAX Xtreme szampon 2w1
3. RRC Car Wash Shampoo
4. TENZI SHAMPO NEUTRO
Wiadomo nie są to produkty premium, ale może któryś z nich wyróżnia się na tle pozostałych? Zależy mi przede wszystkim na pianie, żeby nie zjeżdżała za szybko i miał neutralne ph
Używałem SG S&B i fajnie mi się nim myło, potem FX Protect (zielony) i tu było rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@daniel23584 Szampon RRC jest naprawdę fajny, piana i poślizg na dobrym poziomie.

@mk4tdi Szampon ED jest dla mnie spoko ale bez szału. Przyjemna piana pojawia się przy ok 50-55ml na wiadro. Zapach wyczuwalny ale nie nachalny. Nie miałem problemów, żeby zasychał.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybieraj go. Jak dla mnie ma strasznie słabą pianę i przeciętny poślizg. Ostatnie mycie nim skończyło się tak, że zrobiłem dosłownie kawałek auta i poszedłem po Snowballa... Obecnie służy jako dodatkowa piana przy myciu kół.

Wyryte w skale z S20 FE 5G



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2021 o 19:41, Strus napisał:

Jak piana jest najważniejsza to chyba RRC

Potwierdzam, wziąłem przez przypadek ten szampon i jestem bardzo zadowolony, przy większym dawkowaniu poślizg taki, że Durex może się schować 😂

Piana obfita i zapach ładny, a dodatkowo bardzo mało smug zostawia po wyschnięciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety szamponu RRC już nie mieli Good Stuffa nie kazaliście brać, więc zaproponowali mi jeszcze ADBL Snowball. Wziąłem, bo nie miałem czasu na szukanie opinii czy pytanie was zobaczymy jak się nim myje, ciekawe czy tańszy, budżetowy szampon bardzo odbiega od SG S&B czy FX Protect Nano. SG bardzo fajnie mi się myło, a tego FXa już więcej nie kupię, wg mnie nie jest wart swojej ceny.





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.