Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

@Pjk nic nie przeszkadza,jak najbardziej QD ok ale jak kolega wspomnial wyzej nie wyroznia sie jakos szczegollnie z masy innych,co moze byc tez plusem bo nie kazdy oczekuje od Qd-ka mega efektow 

Godzinę temu, Berd napisał:

Polish Angel Presto Detail . Wyższa półka 

Ale tego to chyba nie znajde u naszych partnerow 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Eidos71 napisał:

Oj - to nawet nie jest 1/4 tych uznanych...

 

Czyli trwałość idzie na drugi plan... Z posiadanych przeze mnie: znany Ci już GS Show Detailer (za mocny, ciepły połysk), Prostaff CC WG (za mocny, szklany połysk), AF Finale (za nienachalny, ale miły połysk), IW Rapid Detailer (podobnie, choć połysk jest bardziej plastikowy), Wolfgang Instant Detail Spritz (tutaj podbicie połysku - wg mnie jego ton jest zależny od zabezpieczenia bazowego), FW Botox (połysk podobny do Show Detailer, chociaż chyba mniej ciepły)... Posiadam obecnie w arsenale ok. 20 quick detailerów i naprawdę trudno jest wskazać te naj... - większość dodaje połysku, jednak jego ton jest w dużej mierze zależny od tego, czy jest to typowy syntetyk, czy też z dodatkiem carnauby (no i od wspomnianego wyżej koloru lakieru), a także (w jakimś procencie) od rodzaju bazowego zabezpieczenia. Ze znanych mi, ale obecnie nie posiadanych poleciłbym jeszcze dwa: Zymol Field Glaze (ostatnio przypomniany na forum - daje ciepły, aksamitny połysk) i Zaino Z8 (daje silny połysk, zwłaszcza kilka godzin po aplikacji, jednak - wg mnie - to nie jest typowy QD, a bardziej QW). Pozostałe wymienione przez Ciebie QD nie wyróżniają się (wg mnie) z masy innych. Poza Prostaff CC WG, pominąłem QD z dodatkiem SiO2 - czasem wydaje mi się, że większość z nich daje zbliżony efekt - nastawiony na szklistość i trwałość, bez tej magii ciepła i głębi... Po prostu boostery do powłok, lub 2-3 tygodniowe samodzielne zabezpieczenie lakieru. Ale to moje zdanie.

 

Duuuużo dobrego przed Tobą... Wymienione od ADBL niczym mnie nie powalają - poza trwałością. QD od RRC nie znam.

super dzieki za wyczepującą odp, może sięgnę po FW skoro jest zblizony do GS, nigdy nie miałem może czas wyprobować , ten botox ma jakiś zapach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Berd napisał:
3 godziny temu, menior napisał:

Ale tego to chyba nie znajde u naszych partnerow 

No nie, ale produkt robi robotę przez duże ,,r”

Ale w oficjalnej polskiej dystrybucji jest dostępny: https://www.polishangel.pl/finishing/szk/presto-detail-spray.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Berd napisał:

produkt zapomniany ale zaj....ty

Praktycznie większość produktów PA jest zapomniana - ale spowodowane to jest przede wszystkim ceną ich produktów... Mało kto decyduje się na zakup ich produktów (nie mówię o ich woskach, bo to w ogóle kosmiczne ceny). Ja już od ponad dwóch lat mam kilka produktów w koszyku i nie mogę się zdecydować, czy ponad 700 PLN-ów za cztery butelki to dobrze ulokowana kasa... 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eidos71 napisał:

nie mogę się zdecydować, czy ponad 700 PLN-ów za cztery butelki to dobrze ulokowana kasa... 😄

Od dłuższego czasu moje zakupy kosmetyków sprowadzaja się do tego z czego się wyprztykałem (szampony,apc itp). Wosków już od dawna nie kupiłem, ale gdyby taka Husaria pojawiła się na giełdzie to poważnie bym rozważył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Berd napisał:

Husaria od PA to temat z brodą. Pamiętam jak czytałem o testach tego produktu.

zawodnik stawiany wśród Zymoli i SV

Wydaje mi się, że PA jest ponad Zymol-em... 🙂

 

34 minuty temu, Berd napisał:

Ja używałem Presto Detail

Ja z kolei kiedyś (może w końcu w tym roku się przełamię) spróbowałbym High Gloss-a... Czytałem (i oglądałem) cuda na temat tego QD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@menior, @Berd, @Eidos71,  Trochę produktów PA przewinęło się przez  SCS do klientów. Sezon na QD się zbliża więc za max 2 tygodnie będziemy mieli trochę Presto Detail u siebie na magazynie żeby dostawa była szybka bez czekania na wysyłkę z Niemiec

  • Lubię to 2
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
5 minut temu, CAR CRAZY napisał:

Presto Detail u siebie na magazynie żeby dostawa była szybka bez czekania na wysyłkę z Niemiec

Luksusowy Towar :)

image.png.391b82f77b400aa9d2c4d213a5de677f.png

Mógłby być trochę rzadszy w konsystencji ;)

Dajcie znac jak wpadnie do sklepu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super dzieki za wyczepującą odp, może sięgnę po FW skoro jest zblizony do GS, nigdy nie miałem może czas wyprobować , ten botox ma jakiś zapach ?
Dla mnie botox to typowy PPZ

Bardzo go lubię i zaczynam już 3 butlę, ale jeśli chodzi o wygląd to nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Ja ostatnio jadę w klasyki, którymi jarałem się przed kilku laty, tj. megs uqd, chemical guys p40, finale. Dobra stara szkoła
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tazman napisał:

Dla mnie botox to typowy PPZ

Bardzo go lubię i zaczynam już 3 butlę, ale jeśli chodzi o wygląd to nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Ja ostatnio jadę w klasyki, którymi jarałem się przed kilku laty, tj. megs uqd, chemical guys p40, finale. Dobra stara szkoła emoji16.png

no jeszcze inaczej niz poprzednia odp - to może najlepiej doprecyzuje pod ciemny lakier zeby byl wet look to w co najlepiej celować *(może coś z niższej połki cenowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.