Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, menior napisał:

@Tomas-sg no to czekamy na recenzje 😁

W Polsce że 40-50 kg towaru I czekam aż znajomek będzie mógł jeździć przez granicę. 😔 Kupione ze strachu ze się wyprzeda 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, analyzator napisał:

szukam mojego grala

Cóż za zbieg okoliczności, Jon umieścił film pt. I found the holy grail 

 

Godzinę temu, analyzator napisał:

Jak jak mi ktoś powie że to jest najlepiej wyglądający detailer na karnaubie to kupie 🙂

Nie wiem czy na karnaubie, ale ponoć jest to najlepiej wyglądający spray na lakierze 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, analyzator napisał:

Jak jak mi ktoś powie że to jest najlepiej wyglądający detailer na karnaubie to kupie

To nie jest najlepiej wyglądający qd na bazie carnauby - na pewno są lepsze, np. Pinnacle Crystal Mist, czy wspomniany wyżej PA Presto. Ale biorąc pod uwagę stosunek cena/jakość - QD Sonus'a wypada lepiej, niż dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Eidos71 no 160 zł za presto robi wrażenie 🙂

Z drugiej strony nie wiem czy jest sens kupowania rzeczy które są prawie najlepsze bo i tak potem kupię te najlepsze 🙂

Taka mała sugestia może by tak majówkę wystartować wcześniej żeby na majówkę towar dojechał @CAR CRAZY ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, damiano2007 napisał:

sprawdzaliscie może Panowie Presta spray'n shine?

Dla mnie mega QD, a na forum o nim cisza jak makiem zasiał

Mam go w koszyku już ponad rok.... może najwyższy czas 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, damiano2007 napisał:

@ghost @Eidos71 @Domel sprawdzaliscie może Panowie Presta spray'n shine?

Mam, raz użyłem - trochę mało, aby wyrobić sobie opinię... Faktycznie efekt daje niezły, chociaż (z tego, co pamiętam) efekt po Sonus-ie był nieco lepszy (większa głębia)... Z tym, że Presta jest delikatnie przyjemniejsza w aplikacji/docieraniu. Muszę w końcu zamówić kolejną butelkę Sonus-a (czeka w koszyku).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Domel Dla mnie Presta, to mega QD 🙂 Focusa jak mialem, granatowego, to nie wyobrazalem sobie mizniac czyms innym, niz Presta. Albo pod praca, w pelni sloncu, psik psik, docieranie i wracam za biurko. Jest to mega QD 🙂 Jednak nie bede ukrywac, cena jaka jest w internecie, to porazka 😉 Ja go mam w pracy, handlujemy nim (jak i pastami Presty.. i innymi pastami do lakierow tez) jednak nie zamierzam reklamowac sie tutaj, i Ci go oferowac, jednak powiem, ze cena 72zl, to prawie 2x cena, z jaka my sprzedajmy... 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
2 minuty temu, Bielutomek napisał:

Ci go oferowac, jednak powiem, ze cena 72zl, to prawie 2x cena, z jaka my sprzedajmy...

Weź mnie za taguj jak go jeszcze kiedyś wrzucisz na giełde 😉

  • Lubię to 1
  • Okay 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.