Skocz do zawartości

Jaki Quick Detailer ?


Artur

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, paperson napisał:

magiczny dodatek kwarcu zminimalizuje ryzyko zarysowań do minimum

Jedynie pod kątem marketingowym chyba, szukałbym standardowych QDków tworzonych z myślą o osuwaniu delikatnego kurzu, które mają więcej lubrykantu np. Last Touch Megs'a, FW Botox

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Michał82 napisał:

@menior  kolega @BartekW już używał

 

Czym więcej razy go używam tym coraz bardziej zaczyna mi się podobać szkiełko mega 😉

Może ktoś wie kiedy będzie dostępny w PL bo poczestowalem znajomego i bardzo mu się podoba i chciałby kupić 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Partner forum

@menior @Michał126 @BartekW Dostawa wylądowała już w Polsce. Jeszcze tylko niezbędne formalności, dostawa i produkty trafią na półki. 
Przygotowaliśmy też dla wszystkich mały konkurs na FB, w którym do wygrania będzie pół litra Elixir-a, więc zachęcam do wzięcia udziału! 

  • Lubię to 1
  • Super 1
  • Okay 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kończy mi się mój SSW, dlatego szukam czegoś podobnego, interesuje mnie teraz Quic Wax od ADBL alb Gyeon Cure. Auto zazwyczaj jest myte zgodnie ze sztuką raz na dwa tygodnie, przy każdym takim myciu lubię sobie coś psiknąć na lakier, między tymi myciami wjeżdża jakiś bezdotyk. Co byście mogli polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kaapid napisał:

Quic Wax

To wosk nie QD

 

7 minut temu, kaapid napisał:

Gyeon Cure

To sealant na powłoki a nie QD

 

Jak cena do zaakceptowania będzie to zdecydowanie Prostaff Water Gold. Look dupę urywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaapid Ja od siebie mogę polecić nowość CarPro EliXir 🙂 zobacz sobie mój test w odpowiednim dziale 🙂 myślę, że po przesiadce z SSW będziesz zadowolony mega z EliXira 🙂 a co do trwałości to jeszcze się nie wypowiadam . ADBL QW jest "gorszy w aplikacji" niż SSW którego miałeś, więc mógłbyś być nie zadowolony.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paperson jak kolega napisał, jeśli koniecznie chcesz zmian to przetestuj megsa. Jest na giełdzie. Look jest świetny, ale moim zdaniem dużo lepszy na ciemnym lakierze. Jeśli kasa nie gra roli to Prostaff Water Gold. Na pewno będziesz zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2019 o 13:04, Wojtek256 napisał:

Jaki byście polecili Quik Detailer/Quik Wax dla bardzo miękkiego lakieru uni, aby zminimalizować ryzyko zarysowania.

Zrezygnować z qd całkowicie i zbędnie nie trzeć mocno fibrą.

Szampon z dodatkami nabłyszczającymi optycznie zadziała tak samo jak qd z dodatkami nabłyszczającymi. A pozwala wyeliminować jeden etap.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Berd napisał:

uQD jest zajebisty ale wolę Synthetic Spray Detailer od Megsa.

Ja z kolei polecam Meguiar's Synthetic X-Press Spray Wax. Wiem - to nie QD, ale świetnie sprawdza się jako szybkie podbicie połysku i zabezpieczenia po myciu, a nawet jako produkt do zabezpieczenia wewnętrznych tworzyw. Cywilna (czyli w mniejszym opakowaniu) wersja to Ultimate Quik Wax  - różni się praktycznie tylko zapachem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.