Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

@MMCzysci ciekawe czy nie zaleje jej klej z folii ochronnej. Może naklejenie zabezpieczenia będzie dobrym obejściem. Nie ma jak podejść z polerowaniem. Wymiana tej szyby w serwisie nie musi być droga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko o powłoki CarPro. Mianowicie mam w garażu koło 15ml leżącej (zabezpieczonej i zaklejonej) powłoki UK 3.0.  Na jedną warstwę powinno mi wystarczyć z naddatkiem. Do tego chciałem rzucić SiC jako top coat.

Tutaj rodzi się pytanie, czy warto dokupić 10ml UK 3.0 i robić kanapkę w wersji 2x UK 3.0 + 1x SiC, czy dwie warstwy UK mijają się z celem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Apovsky napisał:

Szybkie pytanko o powłoki CarPro. Mianowicie mam w garażu koło 15ml leżącej (zabezpieczonej i zaklejonej) powłoki UK 3.0.  Na jedną warstwę powinno mi wystarczyć z naddatkiem. Do tego chciałem rzucić SiC jako top coat.

Tutaj rodzi się pytanie, czy warto dokupić 10ml UK 3.0 i robić kanapkę w wersji 2x UK 3.0 + 1x SiC, czy dwie warstwy UK mijają się z celem?

Po prostu wylej te 15ml "na bogato" (ale z rozsądkiem żeby nie utrudnić sobie pracy, choć akurat przy UK byłoby ciężko), by nie pominąć żadnego miejsca i będzie git 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy do ręcznego "przepolerowania" Megs UC czy Menzerna 2500/3500? Do tego tricolor. Chciałem zrobić "cokolwiek" z kołami na lato, przy tej twardości lakieru nie potrzebuje dużo.

Wyryte w skale z S20 FE 5G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
11 godzin temu, MMCzysci napisał:

Obawiam się, że będzie bardzo droga emoji846.png A patent z folią nie jest zły, możliwe, że zalałoby ubytek.

dopytaj w samsungu bo ogolnie teraz samsung ma spoko serwis pogwarancyjny na takie usługi, wymiana wyswietlacza jest akceptowalna cenowo to takie szło nie powinno byc droższe od wyswietlacza. Folia moze pomoc tylko pamietaj aby nakleic tylko na obiektowy i zostawic sporo miejsca dookoła lampy błyskowej bo moze robić zamglenie przy fleshu 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z innej beczki 🤭 u was też po zamówieniu czekacie 2-3 dni zanim @DETAILiNK

wyślę paczkę? Rozumiem że w regulaminie mają chyba 72 h na wysyłkę ale w dzisiejszych czasach to absurd 😔. Nie to że się przypierd...m ale mnie to irytuje, pewnie dlatego robię tam zakupy tylko i wyłącznie jeśli nie mam innego wyjścia. Tak na marginesie paczka przygotowana wczoraj około południa do wysłania dalej nie została nadana. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
8 godzin temu, zwirek03 napisał:

A ja mam pytanie z innej beczki 🤭 u was też po zamówieniu czekacie 2-3 dni zanim @DETAILiNK

Z reguły tyle czekam na zamówienie z Detailink i się już do tego przyzwyczaiłem 😁 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Michał98 napisał:

Cześć.

Wie ktoś może co jest mystery boxe od Softa?

Nazwa wskazuje na to, że to...mystery box 😄 czyli płacisz określoną kwotę i nie wiesz co będzie w środku. U nas na forum zapoczątkował to @AreK wraz z ekipą, ale sporo firm teraz papuguje od siebie ten pomysł. Zresztą nie jest to wcale nic nowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, benji1985 napisał:

Witam czy mogę wypolerować dymioną lampę (depo) tak żeby nie usunąć tego przyciemnienia? 

Żadna lampa nie ma fabrycznie na kloszu warstwy przyciemniającej, więc możesz śmiało. Chyba, że ktoś okleił lub polakierował klosz. Bez zdjęć to wróżenie z fusów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę szukam dobrego aplikatotora do dresingu opon, miałem ich już tyle i jakoś nie mogę znaleźc jakieś dobrej i wytrzymałej. raz miałem coś fajnego, ale nie pamietam nazwy. pomozecie?

A i szczotka do czyszczenia opon jakaś sprawdzona, bo wstyd się przyznać, ale używam jakieś dobrej szczotki która ukradłem zonie z kuchni i ma twardy i dobry włos 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolfgang Uber Rinseless będzie dobry jako wspomaganie osuszania na powłoce ? Zawsze nadużywałem qd , teraz chce coś co mi nada tylko poślizg podczas wycierania auta ręcznikiem , bez żadnej ingerencji w właściwości powłoki. Inflacja trochę mi opóźnia zakup dmuchawy Ego 😢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AudiBlask Na moje oko sprawdzi sie bardzo dobrze.
Sama śliskość po Wolfgangu jest świetna i często zarzucam go jako wspomagacz osuszania.

Co do samej ingerencji w powłokę.. wątpię, choć czasami miałem wrażenie, że delikatnie pogarszał hydro na świeżym wosku, ale mocniej nie zagłębiałem sie w temat.

Może ktoś coś więcej powie..

Aha, stężenie jak pod typowe QD - 90 ml/4 l wody

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy na lekko zakurzone lub brudne auto po deszczu można zastosować takie coś? https://allegro.pl/oferta/chemical-guys-waterless-wash-wax-mycie-bez-wody-11183472859

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka



Jak najbardziej, tylko chyba droższej opcji na waterless nie widziałem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.