Skocz do zawartości

Krótkie pytanie i krótka odpowiedź


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

Lakier nie wiem jaki bo auto kilka lat temu było ponownie lakierowane. Mam taki siuwaks https://turtlewax.pl/produkty/turtle-wax-hybrid-solutions-ceramic-polish-wax/ i nie wiem jakie pady kupić. Mam czerwone NATy których używałem z tym https://sonax.katowice.pl/woski-zabezpieczenie-lakieru/29-21-sonax-xtreme-polish-wax-3-hybrid-npt-250-ml. Lakier nie jest w złym stanie, ale po zrobieniu go tym Sonaxem stawał się śliski, bardziej błyszczący, znikały mikroryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, grechut napisał:

ktoś testował może K2 Mixer?

K2 mixer to 1 litrówki, więc wg mnie są mało poręczne w takim hobbistycznym detailingu (chyba, że robisz zawodowo i sporo chemii idzie). Do większości toreb nie wchodzą bez zamknięcia, ciężkie.
Jedyny plus tych mixerów to fajny atomizer. Ten sam co ADBL.

SCS ostatnio wprowadził te popularne w stanach butelki w wersji 500 ml.  Też fajna opcja!

2022-03-07_12h22_33.png.5df4f1e5e8990b1ac4c985ff7168696e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Grzechu23 napisał:

K2 mixer to 1 litrówki, więc wg mnie są mało poręczne w takim hobbistycznym detailingu (chyba, że robisz zawodowo i sporo chemii idzie). Do większości toreb nie wchodzą bez zamknięcia, ciężkie.
Jedyny plus tych mixerów to fajny atomizer. Ten sam co ADBL.

SCS ostatnio wprowadził te popularne w stanach butelki w wersji 500 ml.  Też fajna opcja!

2022-03-07_12h22_33.png.5df4f1e5e8990b1ac4c985ff7168696e.png

Spoko tylko do tego trzeba dokupić jeszcze atomizer.

 

A coś takiego? Od SG https://showcarshine.pl/opakowania-i-etykiety-/shiny-garage-butelka-z-pusta-etykieta-500ml.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Streat napisał:

@sparco0 ja mam 500ml i 1L i obie sa białe mleczne nietransparentne 🙂 moze jakas seria była przezroczystych, az jestem ciekawy jak wygladaja te przezroczyste 😄 

I tak w użytkowaniu, wygodniejsze pół litrowe czy litrowe te butelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
15 minut temu, grechut napisał:

I tak w użytkowaniu, wygodniejsze pół litrowe czy litrowe te butelki?

 

Już wcześniej dostałeś odpowiedź

22 godziny temu, Grzechu23 napisał:

K2 mixer to 1 litrówki, więc wg mnie są mało poręczne w takim hobbistycznym detailingu (chyba, że robisz zawodowo i sporo chemii idzie). Do większości toreb nie wchodzą bez zamknięcia, ciężkie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.